Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Gość kola89
Ale skoro chcesz uzywac przemocy to pewnie nauczycielom tez bys chcial dokopac, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po to rozmawiać, żeby odkryć, że się nie jest alfą i omegą. Myślę, że od początku topiku Mądralka i tak przeszła kawałek drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola89
A jezeli to ci nie wystarcza naleze jeszcze do Towarzystwa przyjaciol Lodzi i jeszcze paru innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez madralko
dreamer, patriotyz to rowniez glosowanie. Przez glosowanie i Twoj wybor czujesz sie odpowiedzialny za swoj kraj i gospodarke w nim. Ja tak samo jak Ty jestem zdegustowana naszymi rzadzacymi ale mamy demokracje i musimy sie pogodzic z wiekszoscia. SJ nie glosuje co dla mnie jest dziwne i nigdy nie bedzie zrozumiale . Zreszta juz kiedys zadalam to pytanie co byloby gdyby na siwecie byli sami SJ. niebyloby rzadow? Niebyloby pewnych oddzialow w szpitalach? niebyloby policji? niestety zaden Sj nie potrafil mi odpowiedzeic nato pytanie. oddajcie Bogu co Boskie cesarzowo co sesarskie. (tu nie chodzi tylko o podatki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola89
PAPA Kocham Was wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola89
Nie martw sie ŚJ zaraz powiedza ci ze wtedy gdyby oni byli tylko na swiecie nie bylo by wojen wiec po co rzady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dreamer jak możesz?? Prosicie o Boga ze strachu i macie :)jesli go boicie się będziecie i czujecie respekt będziecie musieli mu się podporządkować, jego nakazom wyrokom świetym księgom, bedziecie musieli słuchac jego przedstawicieli. Religia to najdziwniejszy biznes jaki może być, mnóstwo pośredników, pastorzy,kapłani biskupi ciało kierownicze a na samej górze nie ma nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> alez madralko Nie chodze na wybory bo nie ma w czym wybierać. NIE MA żadnego wyboru. Mniejszym złem nie jestem zainteresowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Dreamer chcesz uzywac przemocy? no co ty?\" Nie chcę i nie będę, to nie mój poziom. To nie topik na ten temat więc tylko napomknę, że jedynym staraniem Giertycha jest załapanie się do Sejmu następnym razem. Ten koleś przekonuje, że złożony problem można ot tak rozwiązać w prosty sposób - nonsens pod publikę, która się tym ewentualnie zachłyśnie. Nauczycieli nie mam zamiaru kopać ani nigdy nie miałem. Znam i znałem różnych - wielu z nich potrafili uzyskać posłuch w normalny sposób - a Ci inni się po prostu nie nadają do tego zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolaju
a do ku klux klan,tez nalezysz? :-P Pewnie tez.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"dreamer, patriotyz to rowniez glosowanie. Przez glosowanie i Twoj wybor czujesz sie odpowiedzialny za swoj kraj i gospodarke w nim. Ja tak samo jak Ty jestem zdegustowana naszymi rzadzacymi ale mamy demokracje i musimy sie pogodzic z wiekszoscia. SJ nie glosuje co dla mnie jest dziwne i nigdy nie bedzie zrozumiale . Zreszta juz kiedys zadalam to pytanie co byloby gdyby na siwecie byli sami SJ. niebyloby rzadow? Niebyloby pewnych oddzialow w szpitalach? niebyloby policji? niestety zaden Sj nie potrafil mi odpowiedzeic nato pytanie. oddajcie Bogu co Boskie cesarzowo co sesarskie. (tu nie chodzi tylko o podatki)\" Tu się zgodzę. I głosuję. Nie na mniejsze zło, tylko jeśli ktoś mnie przekonuje i daje jakąś nadzieję. Ale tak jak mówi Black - wczoraj na 2 turze na burmistrza nie byłem - nie mam zamiaru podpisywać się pod żadnym z dwóch złych kandydatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez madralko
"Nie martw sie ŚJ zaraz powiedza ci ze wtedy gdyby oni byli tylko na swiecie nie bylo by wojen wiec po co rzady. " cola w to akurat nie uwierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez madralko
dreamae, zgodze sie z Toba ze jezeli nikt tobie nie odpoiwdada to oczywiscie ale np do sejmu i w pierwszej turzem miales wiekszy wybor. Uwazam ze zadne wyznanie nie powinno zakazywac udzialu w glosowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dreamer miedzy innymi SJ nie glosuja,wlasnie dlatego. Bo rzady jakie sa kazdy widzi,wiec wiedzac ze zaden czlowiek w tym\"zlym\"swiecie,chocby nie wiadomo jak chcial,nie zapewni pokoju ogolnoswiatowego. Wlasnie dlatego SJ nie glosuja,bo nie widza dobrego kandydata. Jedynym takim jest Jezus Chrystus...tylko,ze jakos nigdy na liscie go nie ma.Ludzie nie zdaja sie na niego,wol na siebie.:-( Pewnie jakby byl to kazdy SJ,by zaglosowal 00% ;-D Oni czekaja wlasnie na tego Krola. P.S.A kazdy ma prawo glosowac,skoro SJ nie glosuja,to ich wybor,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez madralko
Dreamer miedzy innymi SJ nie glosuja,wlasnie dlatego. Bo rzady jakie sa kazdy widzi,wiec wiedzac ze zaden czlowiek w tym"zlym"swiecie,chocby nie wiadomo jak chcial,nie zapewni pokoju ogolnoswiatowego. A ja mysle uniknelas w sosob godny prwadziewgo SJ mojego pytania. A szkoda ze zaden SJ nie chce i nie potrafi mni na nie odpowiedziec juz kilka razy probowalam nawiazc ten temat gdy zastukali do moich drzwi unikali odpowiedzi i zaraz sie zwijali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez madralko
a ja mysle Wy macie prawo wziecia udzial w wyborach jako obywatele danego kraju, ale nie macie prawa jako SJ Sama dobrze wiesz ze jest to zabronione. Tak samo jak macie zabronione niektore kirunki na uczelnachszczegolnie zwiazane z medycyna (krew)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo SJ g wzory Jezusa uwazaja sie za tymczasowych osiedlencow tego systemu rzeczy. Czy glosowanie jest obowiazkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez madralko
a ja mysle nie jest obowiazkowe ale jezeli mieszkasz w danym panstwie, masz jakies przywileje i obowiazki z tym zwazane. np czasami korzystasz z uslug policjanow. A przeciez SJ nie moaga byc policjanami tak im zakazuje ich wyznanie, wiec dlaczego korzystasz z uslug kogos "grzesznego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do --->alez madralko Uniknelam? To byla moja odpowiedz. Moze nie taka jakiej oczekujesz,moze nie taka jakiej sobie zyczysz,bo to nie odpowiedz ktora ma sie tobie podobac,a moja osobista. Moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"a ja mysle nie jest obowiazkowe ale jezeli mieszkasz w danym panstwie, masz jakies przywileje i obowiazki z tym zwazane. np czasami korzystasz z uslug policjanow. A przeciez SJ nie moaga byc policjanami tak im zakazuje ich wyznanie, wiec dlaczego korzystasz z uslug kogos \"grzesznego\"\" Pytam,czy jest nakazane w prawie,by: glosowac by wybierac zawody policjantow,wojskowych itp?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach i myslisz sie wsrod SJ sa: policjanci,lekarze Tylko pewnie znajdzie sie jakies ale,prawda? Pewnie bedziesz niezadowolona,ze nie strzelaja do ludzi,albo ,ze lekarze wybieraja taka domene,by nie musiec podawac pacjentowi krwii... zawsze sie cos znajdzie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez madralko
moze i sa ale pewnie tacy co pracuja w biurze (oczywiscie rtacy tez sa potrzebni) ale TY czy ja czy wile innych ludzi gdy ktos cie okradnie, napadnie korzystasz z uslug policjana ktory nosi bron (a w sj to zabronione) Powiedz mi a ja mysle gdyby kots napadl Twoje dzecko, a policjan nie moglby uzyc roni nawet w celach ostrzegawchych bo by jej nie mial. Pewnie skorzystalabys z uslug policjana z brona a to juz niestety troszke zalatuje obluda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez madralko
nie madralko nie zawsze sie znajdzie cos innego, krew nie we wszystich przypadkach da sie zastapic. Dobrze o tym wiesz jezeli nie to poczytaj troch ksiazek medycznych. jezeli twojemu dziecku bylaby potrzeba krew a niebyloby lekarza ktory mogby ja podac. To co patrzylabys spokojnie jak dziecko umiera. strasznie piszesz na nutke Sj. czasami trzeba troszke samemu myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze bym skorzystala i bym powiedziala tak: Drogi panie policjanicie ,najserdeczniej w swiecie Panu dziekuje,ze uratowal Pan moje dziecko.Pewnie gdyby nie Pan,Panie Wladzo,to tacy ludzie jak ja w tym Smutnym Swiecie,byliby napietnowani i bezbronni. Dziekuje Panu jeszcze raz,bo wykonuje Pan ciezka prace.\" ale to pewnie tez cie to nie zadowala,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez madralko
wiec porsze odpowedz mi co byloby gdyby na siwcie byli sami wyzanwcy SJ. Co byloby z policja, kto podalby krew potrzebujacemu czlowiekowi, kto by rzadzil w kraju. ? Czy zmienilibyscie sowje zasady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez madralko
zadowala w pewnym sensie. Wiec SJ korzystaja bez skrupulow z czyjegos grzech. Bo dla Was to grzech do takich wnoskow doszlam po twojej odpowiedzi. Czyli ogolnie rzecz biorac mozna to nazwac "paserstem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez madralko
nie jest to dla Ciebie dziwne ze mozeszkorzystac w razie potrzebyale nie mozesz byc policjanem z bronia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×