Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Gość herosradek
poswiecona? a jaka to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jeszcze interpretacja zła i dobra, dla jednych mówienie że bóg nie istnieje jest już be, a dla drugich to nie ma znaczenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma boga i szatana tylko ludzie i świat. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooaaaaa
Des az sie boje co z Toba bedzie ...nic wiary...moze w ufo:O A modlic trzeba sie o problemy, o ludzi zyjacych,o to , zeby Bóg sie ich dotknał ,zeby zmienił ich serca ...zanim zakoncza zycie na ziemi. Potem jest za pózno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herosradek
seksowna jakie znaczenie ma poswiecona lampka? i jaka to poswiecona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast się modlić może byś coś zrobiła rzeczowego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooaaaaa
poswiecona - to znaczy przez ksiedza i tzw. wode świecona:O Dla nas wody swieconej nie ma i napewno ksiac nie sprawi zeby ona świecona była:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herosradek
rzeczowego? czyli ukradła? zabiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie hokus pokus i poświęcona. LOL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooaaaaa
Des- własnie robie:D Modle sie o Ciebie:) Miłego dnia. Ja uciekam. Miło było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herosradek
dzieki onaaa mnie tez sie tak wydaje myslałam ze seksowna mi to wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooaaaaa
herosradek- prosze:) wiara jest rzecza piekna i wielka. I pomaga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ukradła tylko pocieszyła albo pomogła się podżwignąć jakoś ze złej sytuacji wiem to o wiele trudniejsze niż powiedzieć "w imie jezusa chrustusa, amen, pomóż nędzarzom i pokrzywdzonym panie, amen" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaczek
Pomaga komu i w czym? W czym pomogła wiara kobietom spalonym na stosach za czarostwo? W czym i jak pomogła zarżniętym podczas wypraw krzyżowych? Wiesz, że we Francji kler wyrzynał całe wsie posądzone o wilkołactwo? W czym im ta wiara pomogła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herosradek
des ty statkiem kosmicznym w nocy na ziemie spadłes a z toba dwóch zielonych ludzików? jestem pewna ze tak czesc lece do szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooaaaaa
Des- nie ładnie:O Ja pomagam i to bardzo. wszytkim , którzy tego potrzebuja:) I pocieszam i nakarmie jak zapuka ktos do drzwi. Chociaz nie przez uczynki jestem zbawiona, ale przez wiare i łaske . Taka juz jestem - dobry człowiek. i zdaje sobie sprawe, ze wszystkich zbawic sie nie da, a szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóg ciebie nie nagrodzi, nikogo nie nagradza ani nie karze, tylko ludzie mogą to zrobić. A jestem człowiekiem kochani takim jak wy, tylko inaczej myślącym. Komu się nie podoba to niech spada pomagać najuboższym albo coś innego, czynić dobro a nie tutaj kogoś odsądzać od czci i wiary bo to w moim przypadku nie ma znaczenia, nie posiadam takowych dla boga. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooaaaaa
przesladowania prawdziwych chrzescijan beda zawsze i były... To przyke... szatan tez jest silny. Ale tamci ludzie sa u Pana, a Ci co zabijali gdzie....??? to jest własnie wiara. Ilu ludzi w Chinach siedzi w wiezieniach za posiadanie Biblii. Gdyby była zwykła ksiazka , tak by nie było. Zli ludzie boja sie prawdy i Boga. Dlatego wola zabic ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaczek
A prześladowani przez chrześcijan gdzie są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chińczycy, boją się upadku rządu, to paranoicy jakby nie było, trzymają władzę w rękach i mają za to kasę, więc zwalczają każdy przejaw rozłamu w ich państwie. Nie sądzę że to co robiąjest gonne pochwały wręcz przeciwnie, za dużo strachu i bulu powodują z miałkich powodów, bo to jest zwykła książka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herosradek
a jacy to są prawdziwi chrzescjanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są chrześcijanie, są prawdziwi realni i tyle, ludzie zwykli, nie ma chrześcijan gorszego sortu i chrześcijan wybranych tylko ludzie którzy są zbyt przewaleni w złą stronę np piją i ćpają nie liczą się z drugim i go nie szanują. Ale i takich może olśnić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaczek
A skąd się bierze woda święcona? W jaki sposób staje się "święta"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tak mówią, wierz na słowo, albo jak chcesz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demontażż rzeczywistościi
a propos prześladowań chrzścijan w Chinach i gdziekolwiek indziej przecież chrześcijanie, kościoły chrześcijańskie, kraje chrześcijańskie, także prześladowały innowierców a także ateistów nie chcę tu porównywać skali zapewne to co zrobili komuniści w Rosji, Chinach, Kambodży nie da się z niczym prównać ale do rzeczy czy te prześladowania, chocby muzułumanów, żydów, Indian, poświadczały wiarygodność Koranu, Tory i jej rozumienia przez Żydów, i tak dalej..? To jest własnie taki obosieczny argument, który mozna stosować w każdą stronę. Jest więc nic nie wart. I dalej, ileż to książek zabraniały systemy totalitarne, faszystowskie i komunistyczne! Chociazby słynny Folwark Zwierzęcy, 1984. Iluż w Polsce w czasach PRL autorów było zakazanych! I co? Czy to świadczy o tym, ze ich słowa były przez Boga natchnione?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demontażż rzeczywistościi
I jeszcze a propos Chin a iluz to ludzi siedziało i siedzi w więzieniach za opowiadanie się za wolnością dla Tybbetu, o ile pamiętam Tybet nie jest krajem chrześcijańskim. Systemy totalitarne, paratotalitarne oparte na ateistycznych ideologiach, szczególnie kolejnych frakcjach marksizmu tępią wszelkie inne idee, ideologie bez względu na ich pochodzenie i kształt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO jesr złe, ludzie powinni się przekonywać sami i nie powinni byc zmuszani represjami, żeby wierzyć w cokolwiek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×