Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Cóź, przeciwstawić się chcieli w jakiś sposób temu co ich uciskało, a komunizm był ruski i agresywnie ateistyczny, nie Polski i chrześcijański, trochę bardziej tolerancyjny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herosradek
seksowna a co jest w tej wodzie ze ona święcona jest ? i co to oznacza ze święcona? to jakas lepsza do picia? zdrowsza? a czemu kropic nią znicze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejjjeeeee
prawdziwy chrzescianin- człowiek , który wierzy w Bogo mimo iz go nie widział. Nie oddaje czci jego podobiznom i obrazkom. Nie kleka na widok obrazu z papierzem np. oddaje Bogu chwałe w duchu i w prawdzie:) Nie kłania sie do złoconych kielichówi innych takich- hostia czy jakkos tak. Do niczego co zrobione ludzka reka. To bałwochwalstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzy w to czego nie widział, ja dziękuję, postoję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejjjeeeee
katolicy wiarza , ze jak ksiac sie pomodli nad woda to swiecona jest. Nie jest ani lepsza aani nic w niej nie ma. Nie obrazajac nikogo- maja duzo obrzadków. I zamiast trzymac sie słowa Bożego , w którym o swieconej wodzie słowa nie ma, uzywaja tzw. brewiazy( nie wiem przez jakie ż sie to pisze:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejjjeeeee
DES - to własnie jast prawdziwa wiara. Nie widzieli , a uwierzyli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejjjeeeee
sorki za literówki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, ja nie muszę wierzyć w coś czego nie widzę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejjjeeeee
Des- dobrze , ze w tej kwestii sie zgadzasz- ze motaczami sa. W Bibli tez pisze, ze beda czasy , w których ludzie w czarnych sukniach beda mieszac innym w głowie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie natrafiłem na ten fragment nigdzie, ale to ciekawe, zupełnie jakby specjalnie je zakładali na tą okazję, z premedytacją, albo nie wiedzą nawet o czym pismo święte mówi i zakładają do tak. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herosradek
a dlaczegho tyle ludzinie widzi tego , że nie postepują wg Biblii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herosradek
jeejje...a możesz wskazac werset gdzie to napisane o tym ze beda innym mieszac w głowie? ( w wolnej chwili - bardzo prosze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herosradek
no fakt coraz gorzej u katolików , znów jakis ksiądz - pedofil i chłopak sie powiesił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herosradek
jest tylu katolików -- i nikt nie widzi ze zle postepują ? a moze nie chcą widziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że to też ludzie i to tacy sami jak my może bardziej przewaleni i zindoktrynowani, albo zagubieni w świecie i wybierający drogę samooszukiwania, jakby nie było z mojego punktu widzenia, to ich sparawa, mi sa obojętni dopuki są ok, a jak taki jeden z drugim nie przypomina człowieka nawet, to nalezy go skazać o ile popełni przestępstwo czy wykroczenie. Cała sprawa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herosradek
niedawno znów były zmiany co do czyśca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaczek
Istnienie tlenu można udowodnić. Udowodnij istnienie Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tlen nie muszę wierzyć, nawet jak nie widzę, choć też nawet wierzyć nie muszę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herosradek
des ty ufoludek jestes z planety dessss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu ufoludek. :O Opanuj się kobieto. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"prawdziwy chrzescianin- człowiek , który wierzy w Bogo mimo iz go nie widział. Nie oddaje czci jego podobiznom i obrazkom. Nie kleka na widok obrazu z papierzem np. oddaje Bogu chwałe w duchu i w prawdzie Nie kłania sie do złoconych kielichówi innych takich- hostia czy jakkos tak. Do niczego co zrobione ludzka reka. To bałwochwalstwo.\" Biblia przecież dokładnie też jest zrobiona ludzką ręką. Tak więc z tego by wynikało, że nie ma w ogóle \"prawdziwych chrześcijan\" - bo albo prawdziwi albo chrześcijanie :P A tak na serio - czy nie jest to interpretacja \"najmojsza\" - \"ja tak robię, więc taki właśnie jest \'prawdziwy chrześcijanin\'\"? A co do Chin o których była dyskusja to myślę, że jedynym sposobem jest jakaś siła odśrodkowa - obalenie tego od wewnątrz (zresztą obalenie każdego totalitaryzmu, gdy jest tylko w wykonaniu siły zewnętrznej nic nie daje - widać to choćby po różnicach - Irak obecnie - a np. Niemcy po II WŚ, czy Polska po \'89). No a jakoś wydaje mi się, że \"Chińcyki się mocno trzymają\" i chyba trudno na razie na to liczyć, że ten ich system się rozwali. Chociaż ZSRR też bardzo nagle się rozpadł. Tyle, że i tak wygląda na to, że wszystko w Rosji znów wraca do tamtych wzorców - teraz \"dobrego ojczulka Putina\". A jeśli chodzi o Chiny - i pomyśleć, że to oni byli o krok przed \"podbojem\" świata przed Europejczykami, to oni mieli najpotężniejszą flotę w XV wieku. Ciekawe jakby teraz wyglądał świat. Zupełnie inny był by pewnie punkt odniesienie. Pewnie \"cywilizowane\" były by chińskie wzorce (te sprzed komunizmu oczywiście) zamiast \"cywilizowanych\" europejskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herosradek
Przykazania Boże zabraniają oddawania czci bożkom i wszelkim obrazom i posągom. Biblia mówi: „Nie będziesz miał innych bogów obok mnie. Nie czyń sobie podobizny rzeźbionej czegokolwiek, co jest na niebie w górze, i na ziemi w dole, i tego, co jest w wodzie pod ziemią. Nie będziesz się im kłaniał i nie będziesz im służył, gdyż Ja Pan, Bóg twój, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze winę ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą. A okazuję łaskę do tysiącznego pokolenia tym, którzy mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.” 2 MOJŻ. 20,3-6 (BW) dlaczego katolicy postępują inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herosradek
ja kobieta?? he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak postępują ludzie, bo mają to gdzieś tak naprawdę, tą całą biblię. RObią co chcą, a potem ida do kościoła i mówią co żle zrobili i spoko, mają czyste sumienie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"herosradek dzieki onaaa mnie tez sie tak wydaje myslałam ze seksowna mi to wyjasni " a nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herosradek
„Gdy tedy wejdziesz do ziemi, którą Pan, Bóg twój, ci daje, nie naucz się czynić obrzydliwości tych ludów... gdyż obrzydliwością dla Pana jest każdy, kto to czyni, i z powodu tych obrzydliwości Pan, Bóg twój, wypędza ich przed tobą... gdyż te narody, które ty wypędzasz, słuchają wieszczbiarzy i wróżbitów, a na to Pan tobie nie pozwolił.” 5 MOJŻ. 18,9.12.14 (BW) a katolicy pierwsi do wróżek biegają i horoskopy czytają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×