Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość perspecto

Tajemniczy klient-firma perspecto

Polecane posty

Gość fukir
Z tego co wiem, nie ma żadnych przeciwskazań. W umowie z firmą Perspecto nie ma nic na temat pracy u konkurencji. Wszystko polega na Twoim sumieniu. Dodam tylko, że w INter.ServiceCheck chyba mniej płacą i strasznie skomplikowanie jest się z nimi dogadać i wcześniej zakwalifikować do bycia taj kl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODRADZAM to OSZUSCI
ja chcialabym przestrzec przed ta firma pracowalam dla nich, zrobilam ok 10 badan, a nigdy nie otrzymalam wyplaty Kiedy upomnialam sie o swoje cos bakali, ze wyslali mi pieniadze ale widocznie podalam im zly numer konta (???) I na dowod przytoczyli jakies cyfry z kosmosu. Bylo to malo prawdopodobne ale postanowilam sprawdzic. I co sie okazalo. Nie mam wgladu do mojego numeru konta! Czyli moga mowic co chca i przeylac w majestacie prawa moja wyplate na dowolne konto, twierdzac, ze sama im podalam ten numer! Na dowod ze oszukuja mam jeszcze i to, ze nie przyslali mi PIT 11 za rok 2009. Czyli klamia w zywe oczy. Nie wiem jak mam sie dochodzic swoich praw. Mam pare emaili u siebie za dowod, ale wiekszosc dokumentacji byla przez system na ich stronie, widze ze wykasowali wszystko. Bardzo sprytnie bo praktycznie nie masz jak udowodnic ze zrobiles dla nich zlecenia. Nie chodzi o te kase tylko ze pewnie wiele osob tak oszukuja. Odradzam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISC to OSZUSCI
To co pisalam powyzej to o International Service Check. Perspecto nie znam a z Rubisco dopiero podjelam wspolprace, grosze marne, ale sa juz na koncie i wszystko w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też od jakiegoś czasu dorabiam jako tajemniczy klient. I tak : wypłatę z ISC dostaję w całości. W CBM Test trzeba uważać, kto koordynuje badania, bo zdarzają się niewielkie przekłamania w przelewach i należy to wyjaśniać. O Perspecto niewiele wiem, bo miałam raptem jedno badanie. W sumie praca jako dodatkowe zjęcie - może być, ale wynagrodzenie jest marne, bardzo marne... Pozdrawiam, Kira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala olunia 777
a ja pracowałam dla ISC, ale strasznie mało płacą, a ankeita wcale nie jest krótka, tak jak ktoś tu napisał - w ankiecie mcdonalds trzeba odpowiedziec na 100 pytań i jeszcze napisać raport oopisujacy dodatkowo całą wizytę na minimum 1500 znaków. Wizyta też nie nalezy do najłatwiejszych, bo trzeba mierzyć dwa rózne czasy w kolejce itp. a poza tym ile razy w tygodniu mozesz jesc w mc donalds? a wynagrodzenie w połowie jest w jedzeniu... słabo. W Perspecto to nie wiem, bo jestem z dużego miasta, a tu pewnie mają duzy wybór i nie kontaktowali się ze mną, chociaz zapisalam sie 3 lata temu. Jestem TK w secret client. mają trochę zleceń, wszystko przez system, stawki lepsze niz w ISC. podaję strone jak sie ktos by chcial zapisac www.audyty.secretclient.com .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tklientka
Hej, Czy ktoś wie jaka firma kontroluje stacje paliw Orlen i BP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monkola
NIE polecam firmy rubisco audit. Tłumaczę dlaczego: -zlecenie wykonane moim zdaniem naprawdę dobrze, bardzo wyczerpująco wypełniłam ankietę (wypełniałam ją ponad 2 h, szczegółowo analizując nagrany na dyktafon audyt) -starałam się być obiektywna, wiedziałam za co pochwalić sprzedawcę, a co mógłby zrobić lepiej -teraz chyba najważniejsze: zarobki. Otóż za tak szczegółowo wypełnioną ankietę, za audyt który nie trwał 5 min jak większość tylko- 30 min-> 12 zł!!!!! Dodam, że musiałam się upominać o swoją należność, najpierw miałam czekać prawie miesiąc a potem dodatkowo spóźniali się ponad tydzień z wypłatą tych marnych groszy. Zanim zapisałam się do tej firmy orientowałam się ile można zarobić za 1 audyt- minimalnie 15 zł za bardzo krótkie zlecenie (typu wejście do sklepu odzieżowego, zapytanie o produkt i wyjście- max. 5 min). NIE POLECAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akrylówka
Witam nie zgodzę się co do opinii o rubisco audit. Robiłam dla nich audyty w kilku miejscach, czasami z narzeczonym i zawsze wiedziałam jakie jest wynagrodzenie i na co się piszę. Być może koleżanka miała pecha? W kazdym razie rubisco audit oraz ISC to firmy które dają dużo zleceń i mozna sobie dorobic do kieszonkowego Akrylówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza Klientka
Nie zgadzam się z opinią o International Service Check. Stawki mają może niezbyt wygórowane, ale płacą sumiennie i terminowo. W razie jakichkolwiek problemów mogłam się zawsze skontaktować ze swoim koordynatorem badania albo przez ogólny formularz kontaktowy. Myślę, że nawet teraz, po tylu miesiącach, wyjaśnią Twoją sprawę, jeśli cokolwiek było nie tak. Współpracuję z nimi od dawna, więc wiem, o czym piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie zalogowalem
tak sobie poczytalem wszystkie wasze posty i nie wiem na jaka firme sie zdecydowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mody222
Witam! Praca jako TK to ŻENADA!!!!Gnębienie ludzi którzy pracują w handlu,odbieranie im premii bo jakiś PAJAC przyszedł i nie został obsłużony w ciągu 3 minut.Audytorzy kłamią albo mają krótką pamięć i nie znają asortymentu.Co Tacy ludzie mogą wiedzieć o obsłudze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba doliczyć czas na czytanie i wypełnianie papierów, poza tym takie wypady mają miejsce raz na pół roku lub rzadziej, więc można się tym zająć jedynie w formie ciekawostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mody222
Skoro tak kiepsko płacą to po cholerę się tam LUDZIE PCHACIE???!!!Nie dość że ch..a z tego macie to jeszcze innych upier....cie,którzy ciężką i uczciwą pracą próbują zarobić na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie gnębienie i odbieranie premii? :D Firma która płaci za prowadzenie takich badań ma już na tyle dobrze wyszkolonych i kompetentnych pracowników, że nikomu się krzywda nie stanie. Byłam w BZ WBK jako tajemniczy klient i Panie były tak miłe i profesjonalne, że nie dość, że dostały piękną opinię, to w jej rezultacie pewnie premię uznaniową. Kasa rzeczywiście marna, jedynie akcje w bankach się opłacają i... w serwisach samochodowych, ale to już trzeba mieć auto odpowiedniej marki. Można było sobie wymienić albo naprawić coś na koszt firmy do 240zł. Akurat takiego auta nie mam. Za to kiedyś byłam na wyższej uczelni sprawdzać czy dobrze rekrutują i mimo, że przesłałam wypełnioną ankietę (sporo roboty) i materiały promocyjne, które otrzymałam, nie dostałam wynagrodzenia. Być może dlatego, że nie dostarczyłam formularza rekrutacji, ale mimo moich próśb pani z sekretariatu odmawiała, bo przecież rekrutacja online jest za darmo, a nie mogłam jej przecież wyrwać z rąk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mody222
Mayve! Jeśli ma się czas na obsługę TK to ok,ale firmy dają takie paranoiczne zasady że ręce opadają.Pracowników możesz mieć super wyszkolonych i kompetentnych.Może audytorzy o tym nie wiedzą że jak upier... na badaniu 70% to ludzie nie maja albo maja niższą premie.A to że naprawiacie samochody za free to jest bezczelne.Nie ma sie czym chwalić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halla
mody222 rozumiem, że przez TK straciłeś premię? bo tak właśnie brzmisz. trzeba było się nie obijać i być uprzejmym dla klientów. TK piszą obiektywną opinię o tym, co się wydarzyło w czasie ich wizyty. jeśli sprzedawca się nie zgodzi z tą opinią o nim to część wizyt na pewno można sprawdzić, bo jest monitoring. przynajmniej w tych sklepach gdzie ja miałam wizyty był. i muszę przyznać, że do tej pory więcej opinii pozytywnych napisałam. przecież to nie tak, że audytor na siłę szuka czegoś złego, bo za to więcej kasy nie dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnxx
to ile placa konkretnei,??Jak wczesniej w audycie p nie rpacowalam to mnie przyjma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halla
ja dostaje 20 zł za wizytę, wizyta zajmuje około 15 minut + 15 minut na wypełnienie ankiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina989
Ten wpis wyżej o ISC to chyba napisany przez pracownika jakiejś konkurencyjnej firmy robiącej czarny PR ;) Jakbyś zrobiła 10 badań, to byś wiedziała, że każdorazowo konto podaje się samemu po nagraniu każdego raportu. Wiec nawet jakby ktoś ci się włamał na profil i zmienił nr konta (robiąc najpierw badanie, bo inaczej się nie da) to byś zobaczyła tę zmianę po zrobieniu kolejnego badania - przecież niby 10 zrobiłaś samodzielnie. Poza tym dostałabyś przelewy za niektóre z badań - te, które teoretycznie sama wpisałaś. Twoja teoria, że nie dostałaś żadnych pieniędzy w ogóle się kupy nie trzyma. Z tego co czytałam w dokumentach banują tylko za krętactwa, wiec pewnie zasłużyłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jeśli chodzi o prace jako tajemniczy klient, jeśli ktoś jest z Łodzi lub okolic polecam AEKJ Biuro Komunikacji Internetowej pana Jakubczaka. Co jakiś czas z nimi współpracuję i jestem na prawdę zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lord Aborcja
Dzień dobry. A na śląsku to jakie firmy obecnie są na topie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej z Zimbawe
Zarejestrowałem się w kilku firmach (Dive group, HRsys, Solutio Group, CBM) i z żadnej z nich się nie odezwali. Może mają zbyt dużo chętnych, albo to pic na wodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aspirant
Mam pytanko pracuje może ktoś dla firmy Dive Polska? Zarejestrowałem się w tej firmie, ale mam problem, bo nie mogę wypełnić zadania testowego. Chyba mają jakiś błąd na stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietek z Kenii
Do Andrzej A może cię nie chcą, bo nie masz kwalifikacji odpowiednich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lord Mieczysław
Zrobiłem kilka zleceń dla Vison Secret Client, ale kończę z tym. Moim zdaniem nie opłaca się. Za mało można na tym zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko321
mialam raz zlecenie Mc Donalds dla ISC i może być. Choć wcześniej trzeba byo się trochę naczytać i jest dużo pytań w ankiecie, płacili 30 zł + za jedzenie i 10 zł za koszty dojazdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko321
a zdjęcia się podaje, bo sprawdzaja twooja osobe na monitoringu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuję jako TK 4 miesiące, w tym czasie zarobiłem 5 tys. i ciekawy jestem czy komuś udało się więcej. Pewnie zarobiłbym więcej gdybym od początku próbował pracować dla kilku firm. Wydaje mi się, że przy dobrym podejściu i ciężkiej pracy można się z tego utrzymać. Pytam więc o doświadczenia tych, którzy tak jak ja poważnie traktują tę pracę. Dla mnie największym mankamentem jest długie oczekiwanie na honoraria - nawet 3 miesiące, a także konieczność inwestowania własnych środków - paliwo, zakupy kontrolowane itp. Pracuję głównie w salonach samochodowych i bankach w promieniu 120 km od mojego domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomekDomek88888
@dariolario Rozumiem, że Warszawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×