Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość perspecto

Tajemniczy klient-firma perspecto

Polecane posty

no ale w takim razie wypełniasz pole typu nr konta bankowego? Ja na tym etapie zrezygnowałam, bo wydaje mi się to podejrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie. mysle ze \"niebieska sukienka\" ktora opowiadala o swojej firmie w innym watku poda nam do niej namiary ;) z drugiej strony do podpisania umowy ktora wysylaja poczta , przelewania pieniedzy itd potrzebne sa te dane i mysle ze w kazdej firmie trzeba bedzie je podac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez trafiłam
na ich strone i wypełniłam wszystko prócz własnie tych danych, jak beda zainteresowani to sie odezwa wtedy moge podac resztę a jak nie to trudno:) nie bede tak w ciemno podawac takich danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że można firmie podać tak szczegółowe dane, ale w momencie, gdy już dla nich pracuję i mam jakąś umowę, a nie na tak wczesnym etapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do podpisania umowy nie trzeba takich danych? ja sie nie znam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez trafiłam
masz racje kocurze;) ja im juz podam wszystkie dane a oni przeciez moga sie nie odezwać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do podpisania umowy nr konta? nie. Ewentualnie mój pesel. Wszystkie inne dane zawsze były pracodawcy potrzebne juz po podpisaniu umowy - przynajmniej tak było w moim przypadku. Nie boisz się podać tak szczegółowych danych zupełnie obcym ludziom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie troche :O nr konta to juz to juz powinnam podac po pierwszym zleceniu, po co im wczesniej chyba ze chca juz miec od razu zgromadzone wszystkie dane. poki co nic nie wypelniam, moze topic odwiedza osoby ktore pracowaly dla prospecto i cos napisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_zuzia
No z tym numerem konta to podejrzane, bo na jednej ze stron gdzie poszukuja do pracy jako tajemniczych klientow bylo wyraznie napisane ze w momencie jak wysyla sie im wypelniona ankiete z jakiegos tam punktu/sklepu ktory badalismy to wtedy dopiero wysyla im sie rowniez nr konta. Poza tym z tego co wiem to jest to umowa o dzielo wiec potrzebuja pesel, nip itp, chociaz z drugiej strony jak narazie jest to dla mnie firma krzak, bo w sumie nic konkretnego o nich nie znalazlam wiec narazie chyba wstrzymam sie z podawaniem takich danych. No i po co im moje zdjecie, przeciez to nie jest praca modelki czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Pracowałam dla nich przy 4 badanich które przeprowadzali w mojej miejscowości.Zawsze dostałam pieniądze, wypełnienie tego kwestionariusza to nie jest jakiś przekręt. Jak dla mnie to jest to firma godna zaufani. Ja nie miałam z nimi najmniejszego problemu. Kobiety które się ze mną kontaktowały w celu przeszkolenia również były kompetentne i rzeczowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do zdjęcia to nie musi być ono całej sylwetki ja im wysłałam zwykłe dokumentow. Ostatnio w C.V. każdy pracodawca rząda takiego zdjęcia, więc wcale im się nie dziwie, tym bardziej że badania typu tajemniczy klient są różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuraszek
Chciałam zauważyć że firma perspecto wysyła w mailu że dane identyfikacyjne są potrzebne do rozliczeń i ich wypełnianie nie jest wymagane na etapie rekrutacji, więc uważam że nie ma się o co bulwersować tylko dokładniej czytać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chabers
Uważam, że perpspecto również powinno się zbadać. Współpraca w roli tajemniczego klienta w perspecto byłaby świetna, gdyby: 1. 30 - 35 zł za projekt. Z reguły 25-30 przeprowadzenie badania a 5 zł prawidłowe wypełnienie ankiety on-line. Śmieszna kwota, bo solidne przygotowanie się czasem i 4 godziny pochłania (2, 3 dokumenty .pdf) Dodatkowo dojazd i przeprowadzenie badania to około 2 - 4 godziny. Wypełnienie on-line ankiety to około godziny w zależności od badania. Wynika, że za godzinę zarobić można nie więcej niż 4 zł. Ponadto przed podpisaniem warto dokładnie przeczytać umowę, bo aby otrzymać zapracowaną kwotę należy ją jeszcze pomniejszyć o wartość przelewu czyli 3 zł. A wg mnie najlepsze jest to, że rachunek pomniejszany jest jeszcze o podatek, bo powyższe wartości to kwoty brutto!! W efekcie 19% wynagrodzenia otrzymasz rozliczając się z Urzędem Skarbowym za rok. Do kosztów należy doliczyć wartość biletów MPK, wydruków ankiet itp. Uważam, że ta praca, aby efekty faktycznie były wiarygodne i miarodajne powinna być dobrze płatna, czyli około 100zł/projekt. Z poprzednich postów wynika, że kwoty badań od dwóch lat nie zmieniły się :-) brawo! 2. Wystawienie rachunku to również bardzo ciekawa sprawa, bo najpierw należy go wydrukować, podpisać i przesłać listem do centrali. W efekcie na przelew czeka sie i miesiąc czasu. Nie spieszy im się bytnio z realizacją rachunku. Żartująć można stwierdzić, że perspecto większy dochód ma z przetrzymanych wynagrodzeń (np. w funduszach inwestyc.), aniżeli z samych badań. Podsumowanie: "Żenująca praca za marne pieniądze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantico
Pracuje dla perspecto i dla internationalServiceCheck....firmy sa w 100 % wiarygodne. Nie rozumiem tych obaw o podawanie nr konta...przeciez bez pinu badz dyspozycji nie mozna ruszyc zgromadzonych zaskorniakow...poza tym jest przy kazdym urzedzie instytucjka w ktorej mozna sprawdzic istnienie tej firmy....kurcze ludzie.....druga z tych w/w firm dziala w ponad 50 krajach ....watpie by chcialoby im sie szukac osob ktore posiadaja konta bankowe i szukaja dodatkowej pracy za 30 50 zl....praca jak praca.....30 zl za to, ze pojdzie sie do sklepu i poudaje sie ze cos chce sie kupic to nieaz tak wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna55anna
czy dobrze zrozimiałam, że za takie zlecenie płacą ok. 30zł. +towar jaki się zakupiło, za który zwracają całkowitą kwotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadzineczka
tak gadacie gadacie ale po co tej firmie wiadomości o innych firmach ? O co im chodzi ? Nikt z was nie wie ? Dziwne to dla mnie Niech sami pójdą sobie do np kfc i zobaczą, po co wysyłają kogoś i płacą mu za to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA001
Firma perspecto pracuje na zlecenie innych firm np sklepów czy punktów usługowych, które mają sieć punktów sprzedaży w całym kraju,a wizyty "tajemniczych klientów" mają na celu poprawę jakości obsługi klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BraGo
cześć wspłpracuję z perspecto od kilku miesięcy i w 100% mogę ją polecić, dotychczas nie było żadnych nawet najmniejszych problemów. Pracownicy są mili i pomocni, a kasa zawsza na czas na konci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA001
Mam dwie znajome, które współpracowały z tą firmą i nie narzekają, sama wypełniłam formularz zgłoszeniowy, ale skończył mi się tusz w drukarce;), tak więc stije w miejscu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA001
Sorki za błąd, miało być stoje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja się zarejestrowałam
ze 2 lata temu i cisza totalna. ŻADNYCH zleceń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA001
Tak też może być. Może mają za dużo chętnych. Ja narazie dam sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gubiloo
Witam. Czy ktoś robił badanie na stacjach orlen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fukir
rzeczywiście mało płacą, ale dorobić sobie troche można. Jeżeli chodzi o pracowników Perspecto to bardzo fajni ludzie, przychylni i pomocni. Obsługa pracownika na stronie bez zarzutów. Wszystko działa jak w zegarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicola37
Na takich badaniach mozna nie zle zarobic , ja pracuje w roznych firmach i nie narzekam na brak gotowki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JMS
Nie wiem czy to komuś pomoże, ale pracuje dla firmy International Service Check... Zlecenia są często, wynagrodzenie zgodnie z umową... Podobnie z tego co widzę, przeprowadza się badanie zgodnie z instrukcją... Potem pisze raport z wizyty i wypełnia krótką ankietę... Raport możemy wprowadzić do 24 godzin od daty wizyty, którą wybieramy sobie sami w podanym przedziale czasu... Wynagrodzenie zależy od miejsca wizyty (nie mniej niż 10 zł)... Koszty jakie ponosimy są zwracana zgodnie z instrukcją w badaniu... Do firmy nie trzeba nic wysyłać, dzwonić czy tracić pieniędzy na jakikolwiek kontakt... Mam pytanie, czy Ktoś się z Was już może rozliczał z Urzędem Skarbowym... No bo ja właśnie chciałabym to zrobić... Wiem, że ma to być pit 36... A co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barapapa
witam a co sadzicie o stronie www.rubisco.pl? zarejestrowalam sie tam i w sumie po miesiacu się do mnie odezwali. praca łatwa i przyjemna. wystarczy zwrócić uwagę na parę rzeczy w sklepie z serii wygląd sprzedawcy albo czy nie ma kurzu na półce. a szminka została w mojej kosmetyczce;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrzu
Chyb nikt nie otrzymal oferty.Widocznie firma to wielki przekret,bo wyciaga forse /chyba unije/ pod pozorem dawania pracy bezrobotnym.Otrzymuja wasze dane osobowe aby wklepac do tematu ilu ludziom chcieli pomoc.Najlepiej niech ich przeswietli prokuratura .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllllleńka
a czy można pracować równocześnie dla dwóch firm? Zarejestrowałam sie w International service check ale chciaalbaym tez dla perspecto, zeby wiecej zarobic i miec wiecej zleceń, czy to możliwe? czy jedno siebie wyklucza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×