Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M987

Niemoralna propozycja.

Polecane posty

v33 - upór, odwaga, szaleństwo, umiejętność milczenia, mówienia, zabawy i powagi. Jak oceniłem, sam nie wiem, jakoś mi się udaje. Jedni oceniaja ludzi po wyglądzie a ja po rozmowie. Dała mi wspomnienia, tylko tyle lub aż tyle. To zależy kto czego oczekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O ubiór :D:D:D no tak 10 000 wpłynęło wczesniej miała szanse ;) szalenstwo :) w sumie bardziej szalona by była jakby wybrała się na weekend bez tego dodatku i tylko dlatego ze oprócz kasy coś by ją w Tobie zafascynowało ;) wiesz kazdy szuka jakiegos szalenstwa i moim zdaniem kazdy ma prawo szukac go w formie jaka mu odpowiada najbardziej ja Twoje postepowanie moge sprowadzic do checi spróbowania jak to jest z luksusową prostytutką i tyle ;) tylko po co się tym na forum chwalić?:P moze chcesz podniesc troche własne ego nadszarpniete przez ząb czasu?:) Pozdrawiam imcenię to ze nie boisz się trudnych pytn choc odpowiedzi są mało wiarygodne i raczej wymijające ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v33 - upór nie ubiór :-) :-) , poza tym nie chwalę się, odpowiadam tylko na Twoje pytania. Czas mnie jeszcze nie nadszrpnął za wiele, choć dla kogoś kto ma 15 lat pewnie jestem stary. Czy podniosłem tym własne Ego, nie, chyba nie, a przynajmniej tak mi się wydaje. Co do luksusowej prostytutki to gdybym miał taki zamiar to bym skorzystał z niej a nie spotykał się z Panią poznaną tutaj, no i staram się odpowiadać rzeczowo , jeśli uznajesz moje odpowiedzi za wymijające to przepraszam, pytaj , odpowiem dokładniej jeśli będę mógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to odpowiedz dlaczego właśnie wybrałeś na ogłoszenie Kafeterie a nie np portal randkowy? :O odpowiedz na pytanie czy podniosłeś własne ego typu nie wiem jest wymijające :) liczyłam ze odpowiedz na pytanie czym cię fascynowała dostanę ładny opis osoby poprzez jej wygląd oczu cudownych włosów nieziemskiego zapachu i stylu poruszania się z nutką tesknoty za brakiem jej obecnosci a tu dziwna wyliczanka :O z dziecinnymi argumentami :O wybacz ale nie wierze ci ze coś takiego wogóle miło miejsce.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v33 - dlaczego wybrałem Kafeterię już pisałem wcześniej, co do wygladu osoby to akurat dla mnie to nie jest ważne i nigdy nie było, a na pewno jej nie opiszę bo to było by nie fair. Jeśli już to u kobiety raczej zwracam uwagę na sposób poruszania się niż na wygląd. Co do tęsknoty lub jej braku to już moja sprawa, a co do Twojej wiary lub też nie, to Twoja :-), nic na to nie poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniosłeś topik
chciałabym by ktoś mnie tak wspominał,jak Ty wspominasz Panią z którą się spotkałeś,fajnie być dla kogoś tak miłym wspomnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mno wiesz skoro napisałes na forum to musisz liczyc się z tym ze kogos temat zaciekawi :O takie ma zadanie forum ktoś pisze na nim a ktoś inny podtrzymuje dyskusje ...nikt z nikim nie musi się zgadzac ale wiesz powiedzenie typu "czy wierzysz czy nie to mnie nie interesuje" to swoistego rodzaju wiesz wyp.... ;) tylko grzeczniej określone :) z twoim sposobem podtrzymywania dyskusji i zaciekawienia tematem to własciwie dziwi mnie ze wogóle ten topick jeszcze żyje no cóz masz tu grupkę fanów i tym się żywisz szkoda tylko że dyskusja trochę mdła :O Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniosłeś topik
-> v33 a czego ty oczekujesz że on się będzie tobie spowiadał?bo na to mi wygląda:O nie sądzę żeby musiał... a jednak kulturalnie tobie odpowiada,mimo że 'wiercisz mu dziurę w brzuchu';) a ty jeszcze narzekasz że MDŁO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v33 - oj, no nie wiem co powiedzieć. Rozumiem jakie ma zadanie to forum i coś kogoś może ciekawić czy zaciekawić, ale to nie znaczy, że dostanie odpowiedź na wszystkie swoje pytania. Wróciłem tu bo mi się podoba to miejsce i ludzie którzy tutaj przebywają. Co do mojego stwierdzenia, że \"czy wierzysz czy nie........ to Twoja sprawa\" to nie miało ono na celu obrażenie Ciebie czy kogokolwiek, tutaj nie da się oddać swojej wypowiedzi intonacją głosu np. Po prosu nie dostaniesz na to dowodu, nie jest i nie było celem mojego powrotu tutaj udowadnianie czegokolwiek. Na pewno nie miałem na myśli \"wiesz wyp...\" Nie używam takich słów, czy to w piśmie czy też w mowie, jakoś nigdy się nie nauczyłem :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WwW

No i dzieci napisały Co wiedziały... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×