Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M987

Niemoralna propozycja.

Polecane posty

kawka_czarna - no nie wiem czy masz czego, ja to przecież gwałcę, wymagam, zarażam, a i udisić mogłem, no ale się powstrzymałem , może następnym razem się skuszę, w końcu dusić kogoś zaraz po poznaniu to tak trochę nie wypada , no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lejla
O proszę - "stara gwardia" się zebrała. M - dlaczego tu wróciłeś na forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lejla - wróciłem, bo spotkałem tu cudownych ludzi , tylko tyle lub aż tyle :-). kawka_czarna - przemyślę sprawę :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, to może być fajne - weekendowa masakra piłą motorową w jakimś hoteliku hihi pozdrawiam M...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lejla
Ale czemu dopiero teraz wróciłeś ? :-) Spotkałeś tych fajnych ludzi tutaj znowu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiedz coś
opowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam Panie M987.... spotkales ta jedyna...na wekkend? Mysle, ze to prowokacja. 10 tys za 2-3 dni, a skad ty pieniazki bierzesz jak po Twoich wypowiedziach, formie pisania, stylu, bledow mozna sie domyśleć, że wybitnie zdolny nie jestes :) No chyba, ze jestes Poseł Mistal :) on wybitnie zdolny nie jest - choooociaz mozna sie sprzeczac: głupi a kasy jak lodu - a tu fura, skóra i komóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magggiii79, owszem spotkałem, skąd biorę pieniążki? w dzisiejszych czasach zarobek rzędu 10 tys. zł , owszem jest rzadki ale nie niespotykany, stąd są moje pieniążki. Co do błędów, to być może jakieś i zrobiłem, choć przyznaję , staram się nie robić. ( tak a pro po błędów to: nie skad-tylko skąd , nie pieniazki- tylko pieniążki, nie bledow-tylko błędów :-) ). Skóry nie posiadam, jakoś mi nie pasuje :-). No i na koniec, nigdy nie twierdziłem, że jestem wybitnie zdolny , a na pewno nie na tym topiku, gdzie indziej mi się zdarza :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M Dlaczego irytujesz się? Dziewczę zapragneło poprostu zabrać głos w jakiejś sprawie, ani ją nie interesuje to o czym tu pisałeś (starałam się przeczytać o czym rozmawialiście - być może niezbyt dokładnie, ale starałam się) ani tego nie rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka29
Facet ciekawy, intrygujący, poszukujący tylko czego i czy znajdzie/ znalazł. Życie jest tak poplątane, że nic już nie jest pewnikiem...ja sama już nic nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no szkoda ze topik umarł
a moze......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666666666666666666
Ten temat już był tu wałkowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może odrodzimy Topik
jak wyżej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I co pamiętasz mnie chociaż
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana mana
ciekawe cz M987 znalazł kogoś za 10000, może ktoś wie i zna resztę tej historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo niemoralna ta propozycja byla, ale jaka ekscytujaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana.mana
M987 napisz co tam wyszło z tej twojej propozycji. Czy znalazłeś kobietę która się zgodziła. Myślę że ciekawi to wiele osób które brały udział w dyskusji. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mana.mana - znalazłem, wyszło co wyszło, nie liczycz chyba na relację, sądząc po Twoich wypowiedziach na tym forum, zaznaczam , że bardzo celnych i na poziomie, dobrze wiesz, że nic nie powiem, ale dziękuję za pamięć :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana.mana
ja wcale nie liczyłem na opowiadanie o tym. tylko prześledziłem to wszystko i byłem ciekawy zakończenia tej historii. dla samej ciekawości swojej i innych którzy tu byli. ciekawiło mnie tylko czy znalazłeś kogoś TU na forum i czy osiągnąłeś z tą osobą to co chciałeś. tylko tyle. no i czy w przyszłości będziesz jeszcze z tego korzystał. to tyle pytań. ja nie mam takich problemów jak ty więc nie wiem jak to jest. ale myślę że łatwo nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mana.mana- ależ ja nie mam żadnych problemów :-), no może tylko jak to było w tej piosence \"teraz trochę więcej piję trochę więcej palę\" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mana.mana - przepraszam, odpowiadam na resztę pytań, tak osiągnąlem to co chciałem, czy będę korzytał? kiedyś może, nie wykluczam, miło się rozmawiało, poznałem parę osób , kto wie co przyniesie przyszłość? :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana.mana
M987 pewnie szuka nadal, tylko gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×