Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M987

Niemoralna propozycja.

Polecane posty

Witam, szukam jak w temacie. Oferuję 10 000 zł za weekend spędzony ze mną. Gdzie? wybrany hotel. Dlaczego 10 000 zł ? coż okrągła suma. Kogo szukam? kobiety, Kobiety przez duże K, nie dziewczyny , oczywiście nikogo nie obrażając. Czego szukam? może odmiany, może zapomniania, może wspomnień, hmmmm sam nie wiem. Czego oczekuję? Nie wiem, może rozmowy i przegadamy cały ten czas, może czegoś więcej , a może wszystkiego. Jakie mam wymagania? trudno to sprecyzować. Zdecydowane panie proszę o przesłanie zdjęcia. Nie, nie wymagam żadnych durnych aktów ( nie jestem kolekcjonerem, dosyć takich zdjęć jest w internecie ), proszę o przesłanie zdjęcia twarzy ( M.987@interia.pl ) to w niej widzę wszystko , a przynajmniej dotychczas tak bywało. Coś o mnie? normalny facet ( choć dając taką propozycję może normalny nie jestem ) , 37 lat, rodzina , wyższe wykształcenie itd. Reszta potem, o ile ktoś będzie chciał się coś dowiedzieć. No i to tyle. :-). Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uh ależ bym cię...
kopła w dupsko ...za tą rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej sie przyjrzyj
twarzy twojej żony i dzieci PALANCIE! Obrzydliwy jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odmiany
w czym? w kurestwie? daj swojej żonie dwa razy tyle, to jej nie poznasz i będziesz miał prawdziwą odmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M987-POWODZENIA
myślę ,że znajdziesz - sam kiedyś dałem podobne ogłoszenie - znalazłem zajebistą mężatkę bez zahamowań,inteligentną i wykształconą. szkoda że jest teraz za granicą.(olej te gówniane wypowiedzi rodem z radia maryja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem was wogóle, po co się czepiacie tego faceta. Nie jesteście zainteresowani tematem, więc nie rozumiem czemu służą wasze wypowiedzi. Nie uważam się za jakąś dziwkę, a sama chętnie zgodziłabym się na taką niemoralną propozycję. W weekend nie każdy tak jak wy zarabia 10000zł. I bardzo jestem ciekawa, dlaczego gorsza według was jest kobieta, która bierze pieniądze od waszych koleżanek cichodajek...nie musicie odpowiadać...z resztą nie potraficie, umiecie tylko krytykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naoglądałeś się filmów, a przecież życie to nie film, nie żyjemy w stanach i ty pewnie nie dorówujesz urodą redfordowi;) weź się chłopie za robotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uh ależ bym cię...- rozumiem i doceniam, niestety życie takie już jest, sorry, że Cię uraziłem lepiej się przyjrzyj - dlaczego PALANCIE, czy ja Cię obraziłem, a tak a pro po, skąd wiesz, że mam żonę? hmmm, myślisz stereotypowo, ale jeśil i Ciebie uraziłem to również przepraszam i dziękuję za wypowiedź odmiany- czego mam dać dwa razy tyle? a może ona powinna tyle samo dać, hmmm, zasatanowiłaś się nad tym? Czarniejsza Niż Mrok - rodzina finansowo nie ucierpi zapewniam Cię , dzięki za podpowiedź :-) co do kochanki :-). M987-POWODZENIA - dziękuję Lusesita de Milagros Dolores - każdy potrzebuje dodatkowych bodźców, bez tego nie było by świata taki jaki jest. no taa gówno lgnie do gówna - wyjątkowo wyczerpująca odpowiedź, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość to DECYZJA
a wiesz, że wiekszość dziwek nie uważa sie za dziwki? To właśnie jest ich najwiekszy problem - uniemożliwia zmiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość to DECYZJA
moja wypowiedż poprzednia była do kafe oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baby sitter - raczej nie ogladam filmów, szkoda mi na to czasu, a tak a pro po Redfordem nie jestem, ale są gusta i guściki, nie straszę i nikt na mój widok nie ucieka z krzykiem , a reszta cóż, kwestia gustu, na pewno nie przypominam chłopczków z plakatu nad łóżkiem nastolatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość to DECYZJA
M987 - a gdybyś miał odpowiedzieć na pytanie, co Cię łączy z żoną, to co byś odpowiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co?kazdy powinien oceniac tylko siebie bo to jest najtrudniejsze.mysle ze znajdziesz to czego szukasz,byc moze nie szukasz tam gdzie trzeba.tu az sie roi od falszywych moralistow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M987-POWODZENIA
kafe - powiedziałaś prawdę- zgadzam się z Tobą w 100%. większość tych krytycznych wypowiedzi pochodzi od kobiet które w ten czy inny sposób oddają się za jakieś korzyści a tu zgrywają Matkę Teresę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłość to DECYZJA > nie wiem w jakich kategoriach rozważasz kto jest dziwką a kto nie, ale zapewniam Cię, że nią nie jestem. Moich partnerów seksualnych mogę policzyć jeszcze na palcach u rąk i to jeszcze z zapasem. Ciekawa jestem, która z Twoich koleżanek mieści się jeszcze w takich granicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedziałby że pieniądze
i to jej kasę przeznacza na dziwki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"znajdz sobie kochanke, przynajmniej rodzina nie ucierpi finansowo\" ktos napisał hehehehe wiekszosc kochanek kosztuje znacznie wiecej, niz te proponowane 10.000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość to DECYZJA
a, krzyk podnieśli obrońcy wolności? Większość takich panów jak Mnumerek uparcie twierdzi, że bardzo kocha swoje rodziny. Nie uważacie tego za hipokryzję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanów się Co i Kogo masz do stracenia? Czy świat zaczyna się i kończy na dupie? Otóż NIE Masz człowieku swoje lata ale nie sa one adekwatne do twojej dojrzałosci (a reczej jej braku) Chcesz miłość za pieniadze?-nic bardziej błednego. Za kase możesz mieć kawałek ciała i tyle a jak bedziesz chory to pomyslisz o żonie by Ci podała szklanke wody. dziekuj Bogu za to ,że Ktos taki jest a jak nie potrafisz kochać tej Osoby to zracji tego co Was kiedys łaczyło(tego juz nie ma) daj Jej wolność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość to DECYZJA
kafe- to co napisałaś jako komentarz pierwszy było dla mnie niestrawne. Można się sprzedawać za kasę lub inne "dobrodziejstwa" ale taki sposób myślenia zwykle prowadzi do coraz wiarygodniejszego usprawiedliwiania swoich poczynań - i w końcu dochodzimy do wniosków, że to żadne kurestwo, to tylko sposób zarabiania na życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmierdzisz hipokryzją na odległość. pamietaj ,że bardzo łatwo jest się zeszmacić-do tego (świadomie lub nie) dążysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy on gdzies napisal, ze za te pieniadze chce kupic milosc - no ludzie! czytajcie ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M987-POWODZENIA
wiochą tu zalatuje normalnie - szklankę wody buhahahahahaha!będzie chory to za kasę będą przy nim latały zajebiste pielęgniary z prywatnej kliniki(jeszcze mu pod kołdrą zrobią dobrze za parę złotych hehehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj zapewne nie chodzi o Redforda,tylko o Richarda Gera,on to oferował Juli R oberts za weekend prawdopodobnie 3 TYS. DOLCóW tak więc przeliczając owa sumę wychodzi mniej wiecej ze jest to ta sama oferta. Jezeli faktycznie spotkasz taką dzoiewczynę jak Julia to będzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal nie rozumiem sensu waszych wypowiedzi. Może facet chce przeżyć niezapomniany weekend w swoim życiu, może tylko jeden, jedyny. Rozejrzyjcie się dookoła, każdy ma kochankę lub kochanka...takie czasy. Myślę, że facet przemyślał sobie wszystko i wie co robi. Po co mu kochanka, która jeszcze przypadkiem się w nim zakocha...to jest dopiero kłopot. A tak kasa + przyjemnie spędzony czas + miłe i niezapomniane wspomnienia .... myślę, że tak jest bezpieczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musztarda - wierzyć nie wierzyć , hmmmm, cóż, dowodów nie ma, kiedyś , dwa lata temu dałem takie ogłoszenie i zrealizowałem je, przegadałem z tą kobietą prawie dwa dni i dwie noce i ........zostaliśmy na trzecią. Cóż, różnych rzeczy różni ludzie szukają, może to \"podpucha\" , a może prawdziwa propozycja. Nie dla wszystkich 10 000 zł to dużo. Dla wszystkich krytyków: Pojdę dzisiaj tam wysoko Skoczę, poszybuję z wiatrem Ku niebiosom, ku obłokom I choć ciało moje spadnie Duch odbędzie lot prawdziwy Wiem, nie pojmą to rozumy Ale ja będę szczęśliwy Po co mi rozumne ( krytyków ) tłumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram M987,tylko w Polsce ludzie jeszcze maja takie wyobrazenie...wyluzujcie,nikt wam nie kaze przystawac na taka propozycje,wolny wybor!a ide o zaklad ze ktos sie skusi...i to nie jedna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobia dobrze pod kołdrą??? ale bydle z ciebie! Myslisz ze kazda kobieta ma zadatki na kurwę!!?? Może przyjdzie taka pora ,że autor topiku nie bedzie mógł sie samodzielnie wysrać ,bądź zacznie sikać pod siebie,problemy z potencja itd Pieniadze to rzecz nabyta-co bedzie jeśli ich zabraknie???? Siegnie dna.Zycie nie twa wiecznie a człowiek to nie zwierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×