Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

20060920***

żonaty / mązatka

Polecane posty

Gość caroline26
dobrze ze sie przyznales.. :) milo.., szkoda ze dziewczyny nie odpisuja..chociaz..wiem ze nic mi nie grosi..ale jak wiecej babek..to zawsze weselej.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jesten Bondem i nigdy sie za takiego nie uwazałem... :( jestem skromnym człowiekem,fakt rozmantycznym,serdecznym,miłym ect....ale nigdy nie Bond...lub ktos taki.. nie znasz mnie ... wiec skad to ocena...? gdybys znała zminiła bys zdanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline26
ok.skoro taki prawdomowny jestes...- to napisz jak tam w twoim zwiazku..,data... wciaz monotonnia...?? alice can i help you...tell me if you have some problems..ok. i like help peoples...,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline26
ta ocena wynikla z tego ze ty jeden..a nas wiele..czy to tobie odpowiada..?i czemu piszesz ze staly jestes..? jak mozna tak z wieloma pisac..czy to jest ta stałosc..tak to sie teraz nazywa..to poprostu..adoracja wielu..by podrozujac po polsce...zawsze czekal jakis port..tak jest..czy myle sie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline26
moretta..daj gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline26
mily jest..ale nie wiesz jak wyglada.. :) i przeciez ma zone..wiec chcesz byc ta druga..masochistka z ciebie jesli chcesz sie w czyjes zycie z buciorami wpychac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline26
to milo witaj w klubie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline26
dla mnie net to net..ale czemu by nie real.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
All miłe to co piszesz a wiec zapraszam na maila :) Jak wygladam ; jak wielu Polaków ktorzy przemierzają ulice drogi... ...Kobieta zmienna to fakt, lecz jest jak deszcz wieczorowa pora na pustynnej ziemi palonej przez słońce jak pierwszy spiew ptaka wiosenna pora jak oaza dla strudzonego wedrowca jak najpiekniejszy kwiat rajskiego ogrodu... :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz przyszedł czas na wiersze ? Nie kocham jeszcze, a już mi jest drogi, Nie kocham jeszcze, a już drżę i płonę I duszę pełną o niego mam trwogi I myśli moje już tam, w jego progi Lecą stęsknione... I ponad dachem jego się trzepocą Miesięczną nocą... Nie kocham jeszcze, a ranki już moje O snach mych dziwnie wstają zadumane, Już chodzą za mną jakieś niepokoje, Już czegoś pragnę i czegoś się boję W noce niespane... I już na ustach noszę ślad płomienia Jego imienia. Nie kocham jeszcze, a już mi się zdaje, Że nam gdzieś lecieć, rozpłynąć sie trzeba, W jakieś czarowne dziedziny i kraje... Już mi się marzą słowicze wyraje Do tego nieba, Które gdzieś czeka, aż nas ukołysze W błękitną ciszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech..... na erotyczny to pasuje jednak lepiej Tetmajer :) Lubię, kiedy kobieta omdlewa w objęciu, kiedy w lubieżnym zwisa przez ramię przegięciu, gdy jej oczy zachodzą mgła, twarz cała blednie, i wargi swe wilgotnie rozchyla bezwiednie. Lubię, kiedy ją rozkosz i żądza oniemi, gdy wpija się w ramiona palcami drzącemi, gdy krótkim, urywanym oddycha oddechem i oddaje się cała z mdlejącym uśmiechem. I lubię ten wstyd, co się kobiecie zabrania przyznać, że czuje rozkosz, że moc pożądania zwalcza ją, a sycenie żadzy oszalenia, gdy szuka ust, a lęka się słów i spojrzenia. Lubię to - i te chwile lubię, gdy koło mnie wyczerpana, zmęczona leży nieprzytomnie, a myśl moja już od niej wybiega skrzydlata w nieskonczone przestrzenie nieziemskiego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline26
no hej wrocilam..troche mnie nie bylo.., :) a tu co..same wiersze widze jakby ktos do kogos cos mial..:) czy wy ludzie poszaleliscie..mi,losc to milosc..a zycie to zycie..wiersze to wiersze..but life is life!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline26
i jak widze wszyscy juz zasneli...,coz takie zycie..kazdy ma cos do robotki...,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość to życie, brak miłości to ............. Pracuje do 15 więc miałam przerwe w pisaniu:) Pojawie się zapewne dopiero w poniedziałek Miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropeczka9
Witam wszystkich! gorąco pozdrawiam autora topiku :) i przyznam że czekam na tę obiecaną wiadomość od The Phantom of the Opera "...jeśli wiara czyni cuda to ja wierzę że się uda..." a w tym przypadku wierzę że napisze...:) życzę wszystkim miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka9
Witam Aluś 02 czekam czekam przecież obiecał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka - jak znam życie z facetami różnie bywa:) 3maj się Miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzę że topic umiera śmiercią naturalną...nie ma właściciela...nie ma się kto nim zająć...potrzeba ożywczej ręki...podniosę go na moment może ktoś się odezwie...przyleci jak przysłowiowa ćma do światła:D Kropeczka...jak obiecałem tak uczyniłem...powinno coś do Ciebie ode mnie trafić (mam nadzieję że wybaczysz to milczenie, a Twoja cierpliwość zostanie nagrodzona).:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do mnie
tez napiszesz??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...z tym pisaniem na razie się wstrzymam...najpierw porozmawiam sobie z Kropką...może coś z tej rozmowy wyjdzie...dla nas obojga korzystnego...te cuda które jej obiecałem:) może mi się jakiś cud przytrafi;) nie mam w zwyczaju łapać kilka srok za ogon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×