Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Przychodzi facet do seksuologa. Ten go pyta: -Kiedy miał pan ostatnio stosunek ? - Oj panie doktorze tak dawno, że nie pamiętam. Zadzwonię do żony, może ona wie. Wykręca numer i mówi: - Zosia, kiedy ostatni raz uprawialiśmy seks? - A kto mówi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ja tez zauwazylam,ze brodzikowa troche nabrala ciala,ale mimo wszystko uwazam,ze dobrze wygląda kiedys w polotkarskich gazetach byly spekulacje jakoby ona zaciążyła z Wilczakiem i wiją sobie wspólne gniazdko czyli oglądają razem apartamentowce:) a co do tańca to wiedziałam,że nie ujdzie on na sucho forumowym oczom co niektórych.Moze ten taniec nie wyglądałby tak źle jesli robiłaby to bardziej energicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam przerwe na ogladania jakis zdjec z imprezy, of course mnie tam prawie nie ma :) ale i tak fajnie sie oglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No błagam Deduś, to artystyczne niezgranie z własnym nieposłusznym ciałem miałoby nie zostać przeze mnie zapamiętane na wieki? Przecież ja tak tej babie zazdroszczę urody, że musiałam się czepić czegoś, czegokolwiek! Pewnie, że dobrze wygląda. Dpoóki wąskik jej nie odrośnie:D:D:D Mysz, niezły, niezły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie tez ten taniec nie podobal specjalnie :) chyba ze to mialo byc wlansie tak nostalgicznie, ze sobie niby przypomina wtedy Piotra :) no ale wyszlo dziwnie a to ze przytyla to tez wam mialam mowic, np jak wstala z kanapy w kancelarii to jej sie jasne spodnie w dupke werżnęły :) i w ogole odnioslam wrazenie ze jest grubsza i ten jej CYC :) straaaasznie długi jej sie zrobił ten przedziełek miedzy nimi :) ale i tak fajnei wyglada moim zdaniem, nie czuje niesmaku jak na nia patrze, ze gruba czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza - ostatnio walisz tymi kawalami niezle :D znowu go sprzedalam dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko, no jakby ktos powiedzialze brodzikowa jest gruba, to bym poszla w tym momencie sie powiesic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam brodzikowa lubie mimo,ze zostala tutaj okrzyknięta nie-damą:) mi tez ten taniec nie przypadl do gustu przeciez:) i wiedzialam,ze sobie na forum o nim poplotkujemy:) tez na ten przedziałek zwróciłam uwagę - pewnie stylistki Magdy nie oglądnęły programu pt/\"jak sie nie ubierac\" i nie wiedzą,że taki obfity biust trzeba rozdzielic specjalbym stanikiem,:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecie ładna, ja bardzo lubię na nią patrzeć - ma coś takiego specyficznego w ustach i zębiskach, co mi się bardzo podoba. No i teraz ma super włosy! Jednakże ponad nią przedkładałabym bliskie spotkanie z Pawełkiem, hehe. Mika, jak widać, ja też nie odczuwam niesmaku:) Mnie się też gacie wżynają, ale jej tak jakoś smaczniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie o jej cycu pomyślałam - skoro ona tak do kancelarii do ludzi wychodzi, to co powstrzymuje mnie przed epatowaniem przedziałem aż do brody?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ma brzydkiego myszo, no co? Kto Ci się bardziej podoba? Chcę zorientować się w guście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty jesteś łądniejsza mi sie brodzik w ogóle nie podoba jakoś taka szara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pokazali urywek z ostatniej serii to dopiero widac piękno i naturalność jej obecnej fryzury ja tez jestem wielbicielką urody Magdy - jej oprawy oczu na ten przyklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardziej podoba mi sie cielecka nawet bujakiewicz , dygant, i wiele innych ale brodzik nie ma w tym zestawieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te kozaczki przywolaly mi na mysl odcinek ze Zmiennikow, w ktorym pijany Pokora kazal defilowac tej dziewczynie,ktorej imienia i nazwiska nie pamiętam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehehehehehehe, Mysz, Tobie też mogę coś wycałować za ten komplement. Pod warunkiem, że mi się dwie opryszczki na górnej wardze (której nie mam) zagoją, bo nie chcę sobie porobić zakażeń;) Nie nie mogie, się chyba posikam z wrażenia! Jak on jest szara, to ja jestem sraczkowata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm Dygant w tym zestawieniu psuje moją tezę,że Mysza kibicuje tylko blondynkom:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika-nie opowiem Wam :P Jak ktoras bedzie chciala to sciagnie sobie odcinek. A wiem ze wiekszosc z Was z zapartym stolcem czeka na kolejne odcinki wiec nie powiem co bedzie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cielecka ma dziwne rysy - raz mi się podoba, a innym razem nic a nic i dostrzegam w niej konia. Za to włosy ma świetne. Ale chłopskie dłonie i brzydkie stopy to niwelują;) Było pokazywać, hę? Bujakiewicz to już w ogóle jak chłopka od pługa. Acz gębę ma ładną. Dygant? Widziałaś jej szczękę? A teraz ogłaszam, że już nigdy nie wyślę Wam żadnego swojego zdjęcia ani nie pokażę się live. Po takim obgadaniu miałybyście prawo dosrać mi w żywe oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej no takie ma zdanie, nie podoba mi sie choc szary modny w tym sezonie nie lubie takich kobiet - dla mnie ona nic w twarzy ciekawego nie ma jets taka nijaka; już bardziej mi sie w kasi i tomku podobała w sensie urodowym opróćz dygant bardzo podoba mi sie cichopek - to tak dede ażeby cie utwoerdzic w przekonaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż czigro o gustach sie nie dyskutuje fryzura brodzik tę mi sie nie podoba dla mnie wygląda jakby jej kto rondel na łeb ubrał i upierdolił naokoło dziękuje za uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ Joovi nie opowiadaj:) ten serial zreszta łatwo przewidzieć w pierwszej serii trzeba bylo przeczekac wszystkie odcinki,az Magda z Piotrem chociaz się pocałują w drugiej części na początku wyszla sprawa z byłą żoną i się poprztykali i w ostatnim odcinku dopiero się pogodzili wiec teraz też pewnie dopiero w ostatnim odcinku wyjdzie na jaw,że Piotr jest bardzo chory.Tak więc przez jakies 10 odcinkow Magda będzie tesknic,a Małaszyński sobie w tym czasue w najlepsze gra w Oficerach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo mozna ten przedzialek przeciez rozdzielic, ale moze mialo byc naturalnie :) oj czigra i ja tez przedkładalabym spotkanie z Pawełkiem, aczkolwiek brodzik mi sie zawsze podobala z wygladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×