Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

no może chyba wszak komputer nalezy do niego nie do ciebie ale nie jestem pewna tak na chłopski rozum mówie tylko chyba pracownik powinien o tym wiedzieć ale nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że moja szefowa nie jest taka cwana i kompletnie nie zna sie na kompie ani na tych sprawach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joovi a jest do tego podstawa prawna czy po protu jest luka w prawie jak w większości rzeczy związanych z internetem i po prostu co nie jest zakazane jest dozwolone ??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysz-tak jak tam pisalo w tym artykule. KP niestety tego nie reguluje, co nawyzej KC. U nas w firmie kazdy kto ma dostep do kompa podpisywal takie cos-umowa o korzystanie z internetu-i tam np. zawarte sa informacje, ze nie wolno korzystac w czasie pracy z internetu w celach prywatnych badz korzystac ze stron dotyczacych tematow seks, rasa, religia. Nie wiem na ile w swietle prawa jest to wazna umowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa gdzie te 21 stopni? zimno i szaro za oknem:( zeby choc jutro bylo cieplo...bo idzemy na wesele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Lunia a Joovi oczywiście wywiązuje się z tej umowy :P ja nic nie podpisywałam chociaż szefowa nie raz powtarzała że komp może być wykorzystywany TYLKO w celach służbowych ;) taaaaaa i pewnie dlatego mamy na nim zainstalowane gg, tlen i ful innych programów a także gier (niekoniecznie oryginalnych, czyt. piraty :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pomalu rozstepuje sie mgla :) a ja sie nudze w pracy jak narazie, do tego stopnia ze zrobilam telefonem zdjecie nowej bluzki :) i zastanawiam sie komu wysłać... mężowi czy wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze! Kalinka, gratulacje!!! 😘 😘 Fajnie gadałyście, uśmiałam się, ale nie pamiętam z czego. Mika, zainsirowana Tobą, od jakiegoś czasu czeszę se włosy pod pachami przy pomocy depilatora i... żyję:) O bikinim nie wspominam, bo tam od zawsze się sado-maso:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc czigrunia :) noo ja polecam od zawsze pod pachami :) da sie nie?:D a jaki potem spokoj i komfort :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika oczywiście że nam :D a jak sie nudzisz to moge ci podesłac sprawozdanie KT-1 do wypełnienia za sierpień i wrzesień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Da się, da, ale najpierw musiałam się oddać kosmetyczce, bo przez maszynkę mam po 3 włosy typu szczecina z jednej dziury. I teraz tylko odrastające koszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika, ty zepsuta dziewczyno:D:D:D ja mam dziś podobny, ale mnie impreza tłumaczy od razu po pracy i zasłaniam naszyjnikiem, ale Ty?????? ot tak sobie pokazywać cycki?????? do czego to doszło;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iv mnie kiedys zaispirowala takim zdjeciem z ponczochą :D:D:D aga poslij mi na maila twoj tel bo chyba nie mam to ci wysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) przyznaje szczerze i bez bicia kciukow za Kaline nie trzymalam:D ale z niej taka sprytna i inteligientna babka,ze sie obronila bez moich kciukow:) u mnie szaro i buro i niefajnie,deszcz pada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika----swietne ciuszki sobie kupilas:) bardzo mis ie podobaja te bluzeczki Aga---podeslij no troche tego slonca,co? badz dobra kolezanka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iv- ja dzis w razie czego mam sweter :D lub tez w sytuacji emergency zapnę ten guzik pierwszy :D:D:D ale zdjecie zaraz wysle mezowi, moze to go jakos zmobilizuje do czynu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wysylam na komorki, bo na maila nie da sie bo nie mam kabla :( aga czekam na nr, wyslij mi na gmaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, nie! zapomniałam, że mam gmaila:D:D:D zaraz sprawdzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika---a po co ci kabel?? nie mozesz z telefonu wyslac na maila?? ja tak robilam z telefonu meza ej no nie mowcie ze tylko ja nie zobacze tego zdjecia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×