Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

A ja dostalam :) bardzo ladna bluzeczka :D Pytanie dziewczyny, co byscie robily w domu, jakbyscie mialy wolny dzien, taki niezaplanowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza, do ciebie nie przeszlo? :( nie moge z tego telefonu wyslac na maila, to nie nokia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze sie powtorze- A JA??????? niezaplanowany dzienw domu? zalezy co bym miala do roboty- czy mialabym w ogole cos do roboty. gdybym miala, no to bym zrobila to co trzeba. a jak nie to pewnie ksiazeczka, jakis filmik, dluga kapiel, maseczki dupeczki... no i zalezy od pogody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczyt marzen... caly dzien seks, caly dzien nic tylko orgazmy... i to bez meza :D:D:D:D czigra, ty to masz jednak glowe nie od parady taka wielka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahhaha, pytalam bo mialam dzis isc do pracy, a tu nie musze. Stad pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam wam maila, prosze was o porade....... jak macie jakies fotki to mi zawsze tez wysylajcie, ja zawsze chetna do ogladania, nie ma mnie tutaj czesto ale zawsze o was pamietam wlansie maluje sobie paznokcie na wesele, zostala mi ostatnia warstwa-utwardzacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam wczoraj u kosmetyczki i dzis czuje sie jak młody bóg, znaczy bogini chyba :) polecam sie zrelaksowac, oczysciła mi buźkę, a było co oczyszczac oj było moze dzieki temu atak pryszczy będzie mniejszy robila ktorac kurację z kwasow owocowych? bo ja chce rozjasnic te slady po pryszczach na buźce i kosmetyczka polecila wlasnie kwasy, aczkolwiek nie zagwarantoaala sukcesu. Podobno po 3 zabiegach widac czy sie rozjasnia i czy warto isc dalej, a pelny cykl to 5-10 zabiegow. Jeden zabiek ok 80-100 pln troche duzo,ale kurde tak mnie te slady wk... ze szok, mam pelno paćkow na buzi, a mialam kiedys taka jednolitą cere jak na tych sdjeciach slubnych,a le bez tapety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja przysłali mi kody jakieś do strony plusa i tam mam se zobaczyć mms od miki :D:D:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysz!!! tak!!! ja tak mialam z MMsem od meza kiedys, zanim uaktywnilam sobie pdbieranie MMSow w nowym telefonie, to wlasnie obejrzalam na stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się jeszcze gubię w tym gmailu:( ale mam nadzieję, że już niedługo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy na dobry numer malutka??? na ere? bo ja nie mam juz w idei, ale to przeciez wiesz, no bo do mnie juz pisalas na ere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika----to mi tez wyslij ogladne na stronie orange szurus---milej zabawy na weselu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza--wiesz ze wczoraj otworzyli galerie krakowska? bylam luknac co i jak...ja pierdziele ile ludzi bylo...no masakra..bo przeceny nawet byly..a do saturna--ze sprzetem rtv itp nie dalo sie wejsc normalnie ochroniarze pilnowali..kolejka do wejsia jak do klubu nocnego;) i ponoc sie jacys ludzie pobili o cos masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co sie cieszysz Myszun? To jest równoznaczne ze śmiercią z wyczerpania;) Ale wiem, nie w Twoim przypadku, żelazny pośladku:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no super..przez to teraz dojazd do dworca jest utrudniony:Obo wszyscy do galerii leca... ale wielkie to jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×