Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

matko allegro mnie wchlonelo! nic tylko miec wor pieniadzorow i kupowac kupowac kupowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj, to ja, sprzedawca jaj. Znów zapomniałam wałówy do roboty, podczas gdy torbę mam taki wielką, że by się pół świaniaka zmieściło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej uprzedzam wasze pytanie, u lekarza nie byłam gdyż nie było takiej potrzeby, w nocy dostałam okres... Szurek pięknie wyglądasz na zdjęciach, ciąża ci służy :) a psiurki śliczne Kofi widzę że mąż ma talent do rysunku :P ide se zrobić śniadanie i habatkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co mam zrobić?|??? mam byc 4 razy w październiku u sędzi jednej konkretnej na praktykach a ona jest chora no i nie podbije mi nic no to co mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta sędzia nie może Cię przekierować do innej sędzi, tudzież przystojnego sędziego z fajnym łańcuchem na cycu niczym u rapera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga 🌻 Myniu, Czigrunia ma dobrego pomysła z tym przekierowaniem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś imieniny Placyda. Placyd Pociupany, ładnie? Wczoraj wyhaczyłam sokolim okiem takie nazwisko w spisie treści serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czigro nie przekiruje mnie bo jej nie ma jutro ide do przewodniczącego w celu takim aby mnie przekierował :) a to oznacza dzień W ZASADZIE wolny od pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektore imiona sa zajefajne np kumpela dała synowi imie Kordian:) Mysza, no przeca Cie przekieruje coby Twa kariera sie nie zachwiała.Poproś o przystojnego jakiegoś pana adwokata;) Aga, tak jak napisala Czigra, co sie odwlecze....to sie zapłodni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poprosze dziś o kciuki o 15.30 aby cena za m2 była nie wieksza niż 2,5tys...Bo inaczej kurna lipa,dupa i klops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koriad w życiu. Już prędzej Dziady:D:D:D W ramach ciekawostki przyrodniczej - dziś rano połkłam byłam pierwszą tabletkę kwasu foliowego. Tak na zaś... No i nigdy nie wiadomo, a nuż pomaga chudnąć?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus ---🌻 na pocieszenie ci powiem ze mnie tak brzuch boli ze nie tylko dostane okres,ale na dodatek znacznie za wczesnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe czigra- kiedys słyszalam w radiu w programie nocnym przy muzyce techno hasło prezentera: \"A teraz... CZASSSSS NA KWASSSS\" :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo się Agula Madzi M. naoglądała, a tam sędziowie występują z rzadka. Może poproś Annę Marię Wesołowską...?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty sie śmiej a ona dobra jest no troszku sie szmatnęła no cóż no ale wszak fajnie by było jednak w krakowie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kumpelka powiedziała wczoraj o kims, że jest szowinistą, a inna zrozumiała, że ma krzywego penisa:D to jest zdolność do przesłyszeń:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iv, zabiłaś mnie!!!:D:D:D Mysza, ja też bym się w taki sposób zeszmaciła za tę kasę, co ona zapewne dostaje. Zresztą to przecież nic złego występować w telewizji, w dodatku w zawodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy, powoli mi się klaruje wizja ubrania na spotkanie warszawskie:) wygodne buty, klasyczne, nie sportowe:) spodnie, marynarka:) płaszczyk:) torebka:) makijaż robiony pośpiesznie w pociągu:) fryzura tudzież robiona w pociągu;) a, niesia do mnie dzwoniła:D słyszałam ją:D taki ma sympatyczny głosik:) jak kalinka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
datego tez nie powiedziałam zeszmaciła tylko delikatnie szmatnęła to co napisałaś to rzeczy wiście nic złego absolutnie - tylko poziom tego programu :O:O zresztą nie mnie sie wypowiadać bo ja tylko raz i to połowe obaczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak już jestem dziś taka wygadana, to powiem Wam, że moja własna matka kupiła mi do łazienki co? No co? Dwie kaczuszki. Kurna, żeby chociaż jedna ona była. Ale DWIE. Całe szczęście, że symbol ten umieszczon został przeze mnie gdzie jego miejsce - na cokoliku nad kiblem:) A najlepsze jest to, że ja w ogóle nie zwróciłam uwagi na ładunek metaforyczny, jaki przez te dwie skromne figurki niesion jest, dopiero Żabąg mnie po wizycie w toalecie uświadomił, że podkreślam swoją sympatię do pewnych panów:D Dodam, że kaczuszki te są śliczną ozdobą i pasują idealnie, zatem nie będę topić ich w klozecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×