Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

to tak!!! kto inny to mógł wymyślić???? ale ja zazdrosna jestem strasznie:) i na wymiany się nie godzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę: wymyśleć, a nie wymyślić :D Mika, dam, ale z wersją bez dotykania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra iv, jak na pierwszy raz to niech będzie :) a ja sie kiedys tak teoretycznie zastanawialam czy bym byla w stanie wiecie, jakis trojkacik uskutecznic i w moich rozwazaniach jakos widzialam jedynie wersje z 2 babkami i facetem, bardziej niz 2 facetow plus ja.. potem jednak sobie tak pomyslalam ze bedac zazdrosna o sowjego faceta nie wiem czy bym mogla patrzec jak ta laska z nim.. a jak znowu wyobrazilam sobie innego faceta, to wiem ze moj maz w zyciu by go do lozka nie wpuscil :) no i potem doszlam do wniosku ze chyba zaden trojkąt mi sie w zyciu nie przytrafi hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
han pewnie zamówi Zabcieje na pierwsze 6 razy pod rząd:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siądzie ze wskaźnikiem i bedzie mowil celując w zdjęcia: ta moze być ta bedzie druga ta niech bedzie trzecia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D to całkiem do niego pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehe:D dla odmiany mysza :D:D::D a tu bym sie zdziwiła jakby on Ciebie mial ochote ze tak to ujme wprost przeleciec tak ze 20 razy z rzędu i by sie okazalo ze w domu to symuluje ze mu sie nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D hmmm a jeszcze jakby sie okazało że ja sie nie opędzam ..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obowiązujące menu: 2 piwka ;) z majkiem ti to bys se mogla co najwyzej pogipsowac lub powiercic dziury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bym tak stała z boku i patrzyła, a potem w domu mowilabym mezowi, a dzis masz mi zrobic tak jak wtedy z myszą, bo wiem ze potrafisz i sie nie wymiguj :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy, jaka wielka juz ma :D zapomnialam dodac, ze ja bym nie przyjechala na to swinskie zboczone liberalne spotkanie wyuzdanych i sfrustrowanych seksualnie bab ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa dajcie wy mi ten pozew skończyć no dajcie :D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja mówiłam, że to on?:D Mika, weź dziewczyno pod uwagę trójkącik bez udziału męża - czyż to rozwiązanie nie jest najprostszym z możliwych?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajekurwabiscie. debil gmail wsadzil mi maila z uczelni do folderu spam mam nadzieje ze bylo to po raz pierwszy i ostani raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha wszak mogę domniemywac tera gdzie mój mail z uczelni co mi go pani miła już dwa razy wysłąła ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baaaaaaaaaaaaahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaa wiecie co? musze sprawdzic tekst prezentacji naszegopiknego powiatu w jezyku... slowackim heheheheheheheheheeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bynajmniej szybko prostuje ze nie pije do wielkiej głowy w sensie dosłownym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, pragnę stwierdzić, że zawsze gdy mowa o sexie, nagle wszystkie się meldują i żywo konwersują oraz pozwów nie piszą. Hehe, dobre Mika, dobre! "M., cholera, przecież wiem, że potrafisz!!!":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×