Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

dede jeszcze nie wie ale nie mowi tak i nie mowi nie:) zaraz wysle obiecane fotki po tych winogronach tak mnie wzdęło,że musialam zdjąć spodnie i założyć dresiki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede, czekam na zdjęcia:D zgrałam muzyczkę;) jak mnie niesia wkurzy, to będe miała czego słuchać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czekam na zdjecia dede:) i sie ciesze ze nie mowisz ze nie, bo to moze oznaczac ze jednak przy odrobinie szczescie ujrzę twoja mordke :D baaardzo bym chciala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszly hmmm z wyjazdem jest tak,ze opcja,ze jedzemy z Krisem odpada,bo on ma w sobote jakies wazne spotkanie wiec w gre wchodzi opcja,ze albo przyjezdzam sama albo zgarnia mnie Czigra,jesli Zabciejostwo nadal sie wybiera na spotkanie i nie wystraszylo sie korkow i zamieszek jutro sobie sprawdze połączenie autobusem rano,bo powrotny pociągiem już mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D spac mi się chce :-0 a głupie szkolenie hałasuje :-0 i łazi :-0 o tej porze się śpi!!!!!! i kto wymyślił nocną zmianę????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem:p. Proszę jaka solidna ze mnie dzieczynka, mam urlop a jednak:p Myszo, napisałam na maila daj znać co, jak i o której;). A Ty Dede spradź sobie też pekaes, bo Myszę pouczasz, a sama do pukniecia w głowę się nadajesz:p! Proszę zrobić wszystko, żeby przyjechać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł! Tak jak wspominałam wczoraj podpisaliśmy cyrograf na hawire.Cena 2500zł brutto za m2 co = zęby w ściane przez rok i mały kredyt 40 tys. O losie 😭 No ale powiedzmy ze mogo być gorzej. Ppatrze se na niebo może mi coś skapnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivka, no chyba Ci podziekuje :) Strasznie sie boje tego kredytu...Cykor ze mnie:( Mika,normalnie mi palce do klawiatury przymarzna zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula- fajnie ze juz macie zalatione mieszkanko :) zawsze to krok naprzód, choc drogawo, ale co tam :) matko jak mi zimno w łapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze mnie nie dołowac ze drogawo. Cena w Kielcach za m2 to średnio 3tys wiec bym powiedziała ze tanio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja porownuje do cen u nas, chociaz.... ja patrze na ceny sprzed 3 lat, teraz przeciez mieszkania zdrozały znacznie i nawet u nas na osiedlu cena za metr to kolo 2 tys, a sa osiedla gdzie kosztuje i 3 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjedźxie do mnie 2,5 tys za m2 to chyba za garaż yanio tanio bardzo tanio agula ide do sądu ; jestem pod komórką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie tez wydaje ze cena rozsądna. I nie jest to deweloper ino spóldzielnia, która robi naprawde duzo wykończeniówek w cenie. Kobity,powiedzcie mi ze kredyt 40tys to nie jest tak duzoooooooo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) agula - gratulacje, zazdroszcze tak bardzo ze nie bede pisac jak... 40 tys to bardzo malo:) naprawde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika, o bobie, uratowałaś mi zycie:):) Napisz mi jakie macie raty i na ile lat. Moze byc na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 tysięcy - agula toz to żaden kredyt!!!! cciesz sie babuś ciesz!!!!! 40 tysięcy kredytu to ludzie na waciki borą :D:D:D:D:D::D spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, kurna te waciki musza być ze złota:D Dzieki kobietki za gratki i pocieszenie:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×