Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Mika, zatem wszystko rozumiem, a szczególnie ból zapuszczania, bo też przez to przed ślubem przechodziłam, a twarz moja miała wygląd brudny przez te odrosty, błe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czigra, ja bym proponowała godzinę 4 :D:D:D za to, że jesteś mistrzem ciętej riposty, czego Ci zazdroszcze i czym mnie wukrzasz, nie chciałabym, żebyś była wyspana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czigra - jak wyjedziecie o 5 to powinnisci ezdązyć :) apropo odkrzaczania to sbie własnie moje sarnie nogi wydepilowałam uff - jaka ulga :) może bym tak sniadanie zjadła i kawy sie napiła o tak, kawa to dobry pomysł, co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eny, nie pytaj. ja zaraz druga bede siorbac. pytanie: jak z dwoch umow zrobic jedna? taka zeby odpowiadala obu stronom???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś dla myszy:D Mąż, aby przyblokować trochę swoją rozrzutną żonę, polecił jej prowadzenie zeszytu ze wszystkimi wydatkami. Wieczorem poprosił ją o pokazanie zapisków. Żona podała mu kajecik w którym widniały następujące pozycje: - karma dla kota - 5 zł 60 gr - sianko dla chomika - 3 zł 25 gr - inne - 1025 zł 45 gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza przed chwila jeszczew siedziala na lawce i czekala na jasnie pana sedziego,ktorym to faktem byla oburzona, co sugeruje uzycie slowa \"kurwa\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Niestety objazdy są na \"7\" na wysokości Nowego Dworu Gdańskiego,a ponato do warszawy na sobotę wybiera się dużo wycieczek. Trasy tych śmiesznych demonstracji niestety są na naszej \"trasie\",więc jak się demonstrantom dymić zechce,to i na 22 -gą nie dojedziemy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivka, mistrzem ciętej riposty na wieki wieków pozostanie wujek Staszek!:D Ja bym tam wolała być chuda... Eny, mnie się wydaje po depilacji (jak się zapuszcze i np. 2 tyg. nie oglądam depilarota), że schudłam ze 2 kg dzięki owłosieniu pokrywającemu podłogę zamiast mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze wam powiedziec, że wawa szykuje sę na wasz przyjazd. Dzis świeci super słoneczko, jest tylko 13 stopni, ale wkońcu mamy październik. Jutro rano tez ma być słonecznie, dopiero po południu ma się zachmurzyć, ale bez desczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie nie Czigro żono ma!!!!!!!Chciałbym powiedzieć iż od naszeych wakacji Mistrzem Ciętej Riposty jest zdecydowanie Tata Lolek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czigra - tez mam takie wrażenie :p Ropoochu - no to widze, ze od wakacj nic się nie zmieniło ale myślę, ze jak już ominiecie te roboty drogowe to dalej będzie ok. Musi być :) Tylko uważajcie na policję, bo ostatnio dużo ich na 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo wlasnie pogoda ma byc fajna :) a ciekawe o ktorej my bedziemy musieli wyjechac zeby zdążyc hmmm, bo misiek musi byc przed 10.00 w tym hotelu starczy jak wyjedziemy o 5.30?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście objazy mnie tak nie ruszają ,w przeciwieństwie do tych za przeproszeniem fuc..ing demonstracji zapowiadanych na 7-ego czyli sobotę. Cały dzień trąbią w Tok Fm że będą spore utrudnienia w ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czigra: Daj kawałek? (chciała porwać kawałek potrawy tatowej) Tata Lolek: Sraj na wałek:):):) -odpowiedział TL z uśmiechem na ustach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaznaczam, że tata ma wyższe wykształcenie oraz prezentuje wysoki poziom. Zazwyczaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, ropuchu, pragne ci poskarzyc sie (nie wiem z jakiej racji tobie), ze moj fuc...ing mobile jest nadal out of order, znaczy ta bateria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika - Misiek mój do Katowic zazwyczaj jedzie max. 3 godziny, ale on ma CB więc sobie moż epozwolić na drobinę szaleństwa. Liczac ten niewielki objazd - to myslę, ze pół godzinki możecie dodać. Droga do Katowic nie jest taka zła. 5.30 na pewno wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze możesz się unieść, walnąć komórką o beton klnąc siarczyście i kupić sobie nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sibiradio:) Taki gadżet kty mają kierowcy Tirów i się komunikują między sobą i nasłuchują policji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×