Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Kurcze wiecie co, obiektywnie patzrąć, jesteśmy bardzo wesołe z tym wyjazdem:p, uprzedzając nawzajem swe niedoskonałosci:p. Ja chciałam Wam powiedzieć, że coś mi szykuje na czole:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypudrujmy noski, mysza bedzie!!!;) czy wszystkie pachną i godnie oczekują na przybycie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to całe szczęście, że Eny poszła umyć włosy, bo tak z nieświeżymi do myszy... Dede, Tyś niegodna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka, czy przemyślałas sobie co na to mysza powie? Idź do pokoju i zastanów się. Wróć i przeproś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czigra, nie denerrrrrrrrrrwuj mnie. nigdzie nie pojde i nikogo przepraszac nie bede! takie rozwiazanie beedzie modne za kilka sezonow,same zobaczycie kto byl pionierem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze nikt nie zwrócił uwagi na mój wpis :(:(:(:( w sumie kogo oprócz mnie miałby interesowac mój dzidzuś...:( idem sobie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zdążyłam przed przyjściem jasnie pani siwek - a ty tu takich scen nie urzadzaj wszak my teraz tak przejęte spotkaniem jutrzejszym jestesmy ale ja przeczytałam o twoim szkrabie i nawet się uśmiechnęłam sama do siebie na myśl o tym, że może mi niedługo też będzie dane poczuc takie ruchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa nie wiem coście tu popisały pól dnia mnie niebyło tylko o 19 bede usiłowała wsiąśc do autobusa do katowic ide sie kąpać bo o 16 mam fryzjera dziękuje za uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi sie żem witanma z honorami ale musze jednakże was zostawić i iśc zrobić oblucje bo mi nogi śmierdza a w ogóle to jestem rozczarowana bardzo ciekawe czytałam akta w sądzie na tyle interesujące że nie sprawdziałam zakończenia (czyt. wyroku) jak książka normalnie nie chciałam wiedziec wcześniej jak sie skończy i wkurwiłam sie niemiłosiernie gdy powódka zmarła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
furka - jedynie malutka w mikę się zamieniła, a wrzesniowa w zule - tak to reszta ma raczej podobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to na pierwszy ogień zdjecia poprosimy , nie kobity??:):) Wrociłaś do starej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc furka eny -------> czy wątpiłaś w to choć przez moment ???:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×