Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

hie hie to z molami to powinna wykorzystac jakas firma z jedzeniem dla ludzi odchudzajacych:) takie robaczki zliofilizowane,ktore uaktywniaja sie pod wplywem kwasow zoladkowych i przystepuja do działania tasiemiec swoisty,ale nieszkodliwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deddusiu kochany zajdłąm dzisiaj jogurt \"do picia\" trzystagramowy i marchewke oraz 4 sztuki paluszków lajkonik teraz musze coś zjeść bo do 21 będe zajęta a po 21 jeść nei wolno bo niezdrowo no to musze teraz zjeść żeby do jutra rana mnie zapchało tak czy nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pal tyle mysza,bo ci sie cycki pomarszcza i bedziesz miala 2 jajka sadzone:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesia bedziesz miala usg i poznasz płeć???ja stawiam,ze niesia bedzie miała dziewuszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciala raz w zyciu dokonac ytrafnego wyboru jesli chodzi o moja edukacje. nie zaluje moich studiow,bo poznalam fajnych ludzi, ale zeby mi sie ta wiedza jakos przydala... no nie powiem. bom tez bardziej na aspekt towarzysko rozrywkowy nastawiona byla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania a probowalas szukac pracy w zawodzie? czy trafilas do urzedu na staż i juz tam zostałaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja hanko wszak całe studia przebalowałam gorączkowo szukając przed sesją frajerów co notatki skrzetnie robili :P:P:P:P:P:P:P:P:P i była to metoda wszak dobra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie teraz pracuje w zawodzie, jesli przyjmiemy szeroka definicje zawodu, inkluzywna raczej niz ekskluzywna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kumpelka po socjologii ma bardzo szumne plany;) i wizje swojej przyszłości;) ale na razie pracuje ze mną i się nie rozwija..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez mam tu taką z wizją z wiają doktoratu ale dalej jest sekretarką coż za jebany pech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide siku czuy to prawda że od papierosów marszcza sie cycki ??? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie siedzac na kasie w biedronce tez mozna czynic ciekawe spostrzeżenia:) wlasnie sie odwazylam i zadzwonilam i...powiedzieli,ze do mnie oddzwonią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie słysze jak sie mądrzy!:O:O:O:O:O koperty zaklejać a nie mądra udawać wrrrrrrrrrrrrrrrrrr to ta co sie podlizuje i ma wyższą pensję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po ekonomii robię statystyki, analizy i takie tam;) mam stanowisko starszego (ha ha) inspektora:D to chyba w zawodzie;) ale zupełnie niezgodnie z zainteresowaniami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iv- przeczytalam ten artykuł - wstrząsający jak dla mnie :o boszzzz moje problemy to nie sa problemy.. to sa małe problemiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh czigro brzydka okulary nosi nie jak dama normalnie tylko na czubku nosa jak pierdolnięta ma 30 lat i ZERO słownie Z E R O makijaża - zreszta i tak by nie pomógł nosi antykoncepcyjne buty i ciuchy przemądrza sie jest hipohondrykiem zajebistym lizy dupą słowem kurwa i tak ma przejebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×