Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Gebels zajęty, to będzie Gernig:) Rożdżers, Rożdżers... \"Rożdzers, złaź no z tej wysokiej, chwiejnej półeczki pod sufitem, pod którą stoi waza z dynastii Ming!\" Hmmm, pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodżers mi sie podoba, jest takie..... dystyngowane :) dla kota mi sie podobalo tez MArian heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guska glowa do góry,ja na łuku ze 2 razy polałam:) teraz jak cofam to sie zastanawiam co w tym bylo trudnego,ale wtedy to bylo dla mnie nie do przejscia mi sie podoba Rodżer - pasuje do Dżindżer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, będzie Rożdżersem:) Dzięki Hanulka, matko chrzestna! Czy Ty wiesz, że to oznacza, że gdy my będziemy jechać na wakacje, będziemy Ci go podrzucać do opieki...? ;) A w papiórach niech se będzie Damaszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och och, no wzruszylam sie :) czigro, ze tak powiem z tym kotem do mnie to bedziecie mieli po chuju po drodze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz utluke kolezanke biurowa... poprosila zebym cos zrobila. no to robie.. tylko ze ona wie co gdzie trzeba wpisac i nade mna stoi caly czas i mi w zasadzie dyktuje. no to dlaczego sama tego nie robi???!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy kogos tez boli glowa tak jak mnie? przeprowadzam sondaż, czy to cisnienie, czy bromek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie boli:) dziś czuję się o wiele lepiej niż wczoraj:) przynajmniej na razie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika, chcesz nam coś powiedzieć w ten zaowalowany sposób?:) Józek ma się do pudla jak z koziej dupy trąba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika - z tego co wiem bromek czesto wywołuje bóle głowy i nbudności - popatrz soenbie na topikach o policystrycznych jajnikach - tam to chyba pisałao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czigro- penigro nie tym razem :) wszak jam jest w ... niech sprawdze... w 5 dniu cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy- wlasnie czytalam kiedys i tak sie zastanawiam czy to przypadek, czy to reakcja na ten lek jednak dobrze ze to takie lekkie objawy, bo podobno niekiedy to sie chodzi po scianach, a ja jednak chcialabym to dalej brac, no bo w koncu chodzi o obnizenie tej paskudnej prolaktyny ja w ogole mam nadzieje ze w tym cyklu, jak go biore, to ze bede miala ladny skok (skok przez płot hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie zrobilo cieplo wreszcie, bo u nas lekko przepalili i kaloryfery rano były ciepłe uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czigra - a myśłałam żeś nie dostała sesemesa :) tak dede, zawaliłam łuk, dla mnie baby jazda do tyłu patrząc przez ramię i myśląc w którą stronę mam skręcić koła jak chcę jechać w daną stronę jest ciężka do pojęcia. dziękuję za zdjęcia, jeszcze nie oglądąłam, bom była zła, że primo nie byłam na psotkaniu, bo miałam pieprzony egzamin, secundo - żem go oblała..... co do terminu - Czigra - byłam optymistką myśląc, że uda mi się za mniesiąc - w tym popierdzielonym mieście są takie kolejki, że wpisali mnie dopiero na 28 listopada (!) 😡 t.j. za dwa q...a miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym mam tyle roboty, że od soboty nie zaglądałam wogóle i jestem nie w temaacie, i pewnie nie nadrobię dziękuję za uwagę, wyłączam się, narka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszak mam majtki! nie lubie za bardzo tej herby co ja mamy w biurze, ale chyba sie poswiece. zaraz, powinnam jeszcze miec cos z paczki swiatecznej... musze sprawdzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×