Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Dede-powodzenia u lekarza;)🌼🌼 Mysza, a to malpa!!!! Kurde, no! Dawaj adres, postraszymy ja trochę, na pewno odda w terminie:p! Gratuluję sokolego wzroku Hanko, ktorym dostrzegłas robaki w krupniku, alebowiem mój kreci na pewno pozarłby ze smakiem wszytskie larwy:p Kasia, życze dużo zdrówka małemu forumowemu mężczyźnie🌼 Co do prawa jazdy, to chciałam powiedziec, że zaczełam dwa lata temu:p. Zostały mi dwie jazdy do konca:p. Obraziłam się na Pana instruktora jak to dama i nie skończyłam tego kusru, a co za tym idzie nie przystąpiłam do egzaminu:p Ivo, moim zdaniem się nie sugeruj, ja na razie poza angielskim nic nie chcę juz kończyć:p. Chyba, że potem znalazłabym coś, co rzeczywiscie przydałoby mi się w pracy... Ja tez nie pracuje przeciez w zawodzie, bo ja to najbardziej chciałabym być kucharką albo fryzjerką:p. Dede!! Co to za praca??? napisz na maila;). Niesia, co powiedział dokładnie lekarz? Ja stawiam na chłopoka;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki jestem w domku :) głodna jak wilk co tam słychac? bo ja jak zwykle czasu nie mam żeby poczytać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie fajnie-do dwoch tygodni mi dadza odpowiedz, tylko troche daleko, bez samochodu sie nie obedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede - no to niezle z ta tunika, trzymam kciuki zeby gosc okazal sie honorowy i wyslal Ci ja! i co to za praca??? pochwal sie:) dziewczyny tak od jakiegos czasu zerkam na MjM i nie jarze z jednym: co sie stalo z tym gosciem co mieszkal z mucha i cichopek? bo teraz jakis nowy z nimi mieszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Kasaia------>teraz mieszka z nimi Kuba-policjant siostrzeniec tego goscia co im wynajmuje mieszkanie!bo Kamil sie wyprowadzil,wyjechal gdzies czy cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eny o co chodzi z tymi półsłówkami? Kasia praca prawie w zawodzie-przynajmniej w mojej branży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eny ja chyba ciemna masa jestem bo nic nie kapuje z tej strony:P oswiec mnie laskawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - tam sie przestawia litery np. jak macie \"Maja w Jaśle\" to wychodzi \"jaja w maśle\" zazwyczaj zamienia się pierwsze litery w wyrazach są tez takie pikantniejsze :) ja zmykam - do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja w jasle zamieniasz pierwsza literke z 1 wyrazu, czyli m z pierwsza z 2 czyli j no i wychodzi j-aja w m-asle :) jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde stracilam chyba z godzine na jedną rzecz na kompie i okazalo sie ze to na marne :o kurcze jak ja nie lubie marnowac tak czasu, moglam w tym czasie robic cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×