Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

alem sie wysiliła bosze bosze :):):) odrobiłam sie troszkę jakbyście nie zauważyły :P:P:P:P:P robur był wczoraj pierwzy dzień w nowej pracy i pracował jeszcze w domu do 1 w nocy :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika--------->rozumiem:)a myslisz ze ten kierunek Rachunkowosc i kontrola podotakowa to jest cos wartosciowego???podam ci linka to jakznajdziesz chwile to zobacz swym zwodowym okiem czy cos sie tam naucze wogole: http://www.ae.wroc.pl/~plikiae/podyplomowe/zi/rach_i_kon_pod.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza- no dokladnie! z ta aplikacją to wlasnie tak jak z parciem na staowisko głownej ksiegowej w mojej branzy. ALbo idziesz albo sie cofasz, a ja w przeciwienstwie do aplikacji po prawie, na ta głowna nie chce isc wiec zeby sie nei cofac, musze zmienic dział lub nawet branze, jesli nei chce wpasc w depresje zw z wypalenie zawodowym. Albo zajsc w ciaze najpierw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO WSZAK pogadajmy se mimo że jest 13 ok ok???? bo za chwile spadam kurde miałam cos opłacic jakąś skłądkę ale nie wiem ile peelenów i za co :O:O:O a teraz dzwonie do przystojnego kolegi z pracy :P:P:P:P cos nie oidbiera wezme go na przetrzymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czigra - prosze byc ze mnie dumnym bo siem dzisiaj ucze wloskiego w pracy sama zeby byc na jutzrejsza lekcje przygotowana ciekawe jak dlugo mnie ta motywacja bedzie trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany, chwile mnie nie ma a wy juz panike siejecie ;) zarłam, byułke z twarożkiem wprowadzałam do obiegu. myszo, moja byla szefowa wlasnie byla prawnikiem bez aplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się wczoraj nauczyłam u majewskiego jednego hiszpańskiego słowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde kurde a ja wam coś powiem jutroi wszak nie ide do pracy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jade sobie do ojcowizny odwiedze krawcową i fokle fajowo będzie no i muszem rodziciela zmolestowac co by dał dukaty na edukację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykład hanki szefowej byłej wiele mówi o tym jak to sie kończy ... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:DD:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D kurdem nie mogem siem doczekać kiedy mi sie te moje studia podyplomowe zaczną dukaty już dawno w szufladzie leżą martwię sie że jak tak jeszcze poleżą to będę je musiała wyjąc eby odleżyn nie dostały wiecie co ro oznacza???!!!!!!!!!!:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dukaty:D:D:D:D:D:D:D Tak, tak, niechże pan na włościach sakwą potrząśnie szczodrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a osła nie masz co dukatami sra bo ja bym se wypozyczyla na dzien lub dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mnie zmotywowałyście oddalam sie do drugiego pokoju gdzie mam lepszy zasięg i dzwonię do pobliskiego zakładu z mojej branży,bo zdaje się,że tam kogoś potrzebują jestem taka w nerwach,że mam gorzko w ustach i żołądek mi ścicnęło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde kurde do krawcowej musze iśc bo musze dwie ciotowate spódnice (ciotowatość wynika ze zbytniej długości jak nie porónując bibliotekarka :P:P:) skrócic wszak ażeby łądnie pod kolankiem sie kończyły a nie wszak nad kosteczką :P:P:P:P ale mi sie tam nie chce iśc troszkę :O potem do dłużniczki mej musze iść potem jescze gdzieś o żesz:O:O:O:O musze chyba rano pojechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym se pozyczyla spodnie,z których za każdym razem wyciągam 100 duklatów,albo 100 dolarów,albo 100 zetów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bendzie nie bendzie dzisiaj toże nie bendzie a nieprawd bendem jutro bendem wszak pan na włościach se założył już neta przezronie :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu wraca problem co zjeśc zby miało zero kalorii a zapchało do jutra rana ???????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh wszka nie ma po co iść byłam rano i były tylko dwie zgnite nektaryny no normalnie zgnite były a dalej na sprzedaż co za bufet pierdolony peerelowski no! ide po jakiś chyba kubek gorący chocią znie bo one niedobre i niezdrowe hmmm bo jogurt juz zjadłam hmmm drugiego nie chce nie mam nic na myśli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysz chyba musze Ciebie sprowadzic na ziemie jestes powalona!!! zjedz cos kobieto a nie sie glodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszo, ja ciebie moge poczestowac kasza. z molami. kasza cie zapcha do jutra a mole ją w międzyczasie w twych wnętrznościach zeżrąm, więc będzie tak jakbys wcale nie jadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre że mam chociaż z kim pogadac jak mam chwile woklną tak tak drogie koleżaneczki z boszej łaski doprowadziłycie do tego że z nudów i de zapalić meganiezdrowego peta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×