Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Antykoncepcyjne buty... Widzę je jako takie klepczersy, co to kiedyś panie w sieci sklepów Społem nosiły - takie materiałowe, fuj fuj fuj. Albo ortopedyczne. Tja, już wiem co to za typ. Pewnie ma też na ciemnych kłakach siwe pasemka, ale po co je farbować? A nóżka w rajtce ciemnym włosem antykoncepcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle hanno ze ty po prostu ta biedna drukarke wykonczylas na smierc morderczyni!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym to chciała wiedziec Agula:) nie bylo dyrektora handlowego i rozmawialam z kierowniczka,ktora nie byla zorientowana-obiecala sie dowiedziec i oddzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie skonczylam pilna robote i teraz mnie dopadł kryzys spania 😴 kurcze, padnę zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika------->tez mnie dopada sennosc!a to dziwne bo pogoda za oknem iscie nie do spania!slonko swieci i cieplusio jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego też właśnie spijam kaczupinko (jak mawiała pani Grażynka ze sklepu \"U Krzycha\", ale ona nie na żarty). I pooglądam se plan zajęć fitness na ten tydzień, może od samego patrzenia się rozruszam oraz schudnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to spadóweczka spadóweczka na superzajebiściefascynującewysłuchiwaniepanisędziodspadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 1,5 h ustysia- mnie spanie wzielo bo sie wczoraj pozno polozylam , bo gadalam na necie z kolega do pozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika------->no tak to miało prawo Cie wziąć to spanko!a mnie wzielo nie wiadomo od czego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no;) idzę po pracy na imprezkę, więc w pracy zrobiłyśmy sobie podkład;) kurcze, to byl jeden maly drineczek, ale mnie sieklo ja pierdziele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivka wpadła pod stół albo probuje znalezc na klawiaturze literę \"a\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie, jest :) u mnie w pracy nie mam kompanów/kompanek do kieliszka :) wszyscy przewaznie kierowcy, albo drętwe laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w pracy nie do pomyślenia jest alkoholizowanie się i ja to popieram. Nie chciałabym być obsługiwana przez wstawione urzędniczki tudzież księgowe... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×