Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

niesia- ja juz to kiedys mowilam,ale dla mnie to jest NIESAMOWITE po prostu, ze tam w srodku jest mały czlowiek, ktory zyje, ktory sie rusza i ktorego mozna dotknąc przez brzuch! to jest po prostu CUD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak się nad tym zastanowić, to ten cud jest nieco kontrowersyjny - to tak, jakby hodować w sobie obcego (obcy - pasażer Czigry) ;) Cześć. Jezusiemaryjo, jaki ten fotelik drogi!!! Hmmm, czy ja na pewno chcę mieć dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki to jest fenomen jak juz dziecko jest na świecie i się wyprostuje i ty sie zastanawiasz jak ten czlowieczek zmiescil sie w tym brzuchu i pozniej jak dorasta nie mozesz uwierzuc w to,ze TY go urodziłaś ja codziennie doswiadczam takich mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety przed nami tez zakup takiego fotelika:) do osiagniecie przez julite 36 kg powinno wystarczyc biorac pod uwage to,ze ja w 3 klasie podstawowki wazylam 28kg to na baaaardzo długo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo tez pomyslalam ze fotelik drogi, no ale to wszystko jest drogie, wozki, lozeczka, foteliki i tez sie zastanawialam \"czy ja tego chce?\" :):):) dede- nooo ja tak zawsze mysle jak widze bobasa u kogos, ze to niesamowite ze on sie tam zmiescil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zaraz mni rozsadzi tak Dede to bedzie ostatnia seria Magdy M. któa ma sie zakończyć ich ślubem :P tzn Magdy i Piotra : ale nie o to jestem zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotelik jest drogi, zgadzam się, ale : 1. w sklepie na przecenie jest droższy - 560 zł 2. jest dobrej jakości - wymacałm go sobie i wyoglądałam w realu bardzo dokładnie 3. mimo wszystko na bezpieczeństwie nie będę oszczędzała - ten fotelik, bebe comfort i maxi cosi wypadają w testach najlepiej. w zależności od testu - zmieniają się na czołowym miejscu. 4. jednak muszę kupić fotelik przejściowy od 9 do 18, bo taki od 9 do 36 to jednak za duża rozbieżność wagowa, i nie ma tego zagłówka, i nie można również posadzić dziecka w pozycji półsiedzącej. co do kosztów - ja już nawet nie liczę, ile ja wydaję na jedzenie julki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dedulek, jakoś nie widzę Julity w IV kl. podstawówki zasiadającej w tym foteliku. Przecież ona w tym wieku będzie miała już przekłuty pępek i pełen makijaż!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czigr - nie nasze dzieci, nasze dziewczynki będą grzeczne i posłuszne, będą chodziły w mundurkach :P nie będą wiedziały co to ostry makijaż, tipsy, biodrówki, kolczyki w pępkach, nosach, i innych, dopóki nie skończą 18 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam wam wcześnie o tym szpitalu Michał, niby jutro miał mieć operację a oni do dziś ni raczyli nas zawiadomiś c i jak no więc dzwonie dziś do tej baby a ona mi na to że nie da rady w tym tygodniu bo pan profesor ma zajęcia na uniwerku, potem przez dwa tygodnie go nie ma, potem ktoś inny ma planowany zabieg wiec dopiero ok. 16 listopada mówi mi jeszcze że Mchał jest pierwszy w kolejce to się jej pytam jak jest pierwszy do czemu ktoś ma w listopadzie przed nim zabieg (ten niby zaplanowany), ona zaczęła się jąkać że to inna sprawa i takie tam pewnie ktoś zapłacił i tyle, no!!!! ale jestem zła, ma ochote sie rozryczeć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz, że znając męża mego, scenariusz ten jest wielce prawdopodobny...? I ja to popieram! Ponadto moja córka nie zazna smaku czekolady dopóki nie okaże się, że nie ma tendencji do otylactwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah Czigra bedzie miala jesli tatus jej pozwoli:) w tych fotelikach pozniej zostaje tylko \"poddupnik\" bez dodatkowego osprzętu i do 12 lat chyba trzeba dziecko w takim czymś przewozic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I będzie studentką biotechnologi i dostanie nagrodę Nobla i kupi tatusiowi Aston Martina DB9 (chociaż pewnie do tego czasu to Aston oznaczy go DB1000:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak,bo julita idzie na medycyne w planie optymistycznym tatusia:) w ogole kris juz jej męża znalazl,ale ma na imię Allan...to straszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez dwa \"L\"? No to na szczęście nie chodzi o syna Górniak:) Aga, wrrrrrrr:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyna nadzieja że tego 16 listopada do tego szpitala przyjeżdżają profesorowie zcałej Polsi na jakieś smpozum dotyczace właśne rekonstrukcji kolana i ta babka powiedział że w tym terminie pewnie zrobią wicej niż jedną, tak więc Michał powinien sie załapac. Z drugiej strony nie podoba mi sie taka masówka :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze,ale moze przez jedno \"L\" nie mam pojecia:) Aga moze trzeba to naglosnic? postraszyc lokalną gazetą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziekuje za wszystkie kciuki niestety jedna praca okazala sie sciema...a miala to byc praca biurowa... druga to zupelne przeciwienstwo...raczej dorywcza bo szukaja osoby uczacej sie wiec na umowe zlecenie... z braku laku pewnie bym tam poszla i szukala dalej..zwlaszcza ze teraz baaaardzo potrzebujemy pieniedzy to praca w solarium po 6 godzin dziennie wiec spokojnie mialabym czas zeby szukac czegos biurowego tak sobie powtarzam ze w domu tego nie wysiedze a teraz kazdy grosz sie przyda,zwlaszcza ze chce rozpoczac to leczenie... jedno tylko mnie bawi...to ze mojemu mezowi nie bardzo pasuje to zebym tam pracowala...i to wcale nie przez charakter tej pracy ze to solarium tylko ze szefami sa dwaj goscie...mlodzi...tzn kolo 30... niesia----gratuluje pierwszych ruchow...to musi byc wspaniale uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to niestety tak jest - jak nie posmarujesz to nie pojedziesz... Czigra - julka będzie znaną na świecie tenisistką, będzie pierwszą Polką, która wygra wimbledon i zarobi na emeryturę dla rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja babcia mial operacje na biodro. Zapłaciła sobie w ptrywatnej klinice , wiec czekała tylko 2 tyg. Teraz chce \"zrobić\" drugie biodro ale nie ma tyle kasy - 6tys - w publicznym szpitalu ma czekac 2 lata... Aga, mozan sie rzeczywiście wkurzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż z drugiej strony - jak ci nasi lekarze i pielęgniarki są traktowani? za wykonywanie tak odpowiedzialnego zawody na prawdę powinni zarabiać o wiele więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guśka- a na korcie spotka sie z naszym synem , ktory tez bedzie tenisistą, a my bedziemy sobie siedzialy na trybunach :) lunia- ja bym brała te 6 godz na teraz, bo jak potrzebujecie kasy, to nie ma co czekac,a tak jak mowisz, bedziesz miala jeszcze czas na szukanie innej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunie - weź na przeczekanie,a w tym czasie szukaj czegoś innego :) oki Mika - mogą też tworzyć parę mieszaną :) też coś wygrają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga - ja bym tam postawiła na nogi cały szpital !!!! i na pewno nie załatwiałabym tego z babką przez telefon !! pojechałabym i nagadała, że właśnie zaraz jadę do telewizji, idę do Dyrektora NFZ itp., że to paranoja, jak jtoś może miećoperację, jak mój monżjest pierwszy w olejce a bagatella mamy już październik !! POSTAW SIĘ !!!!postrasz, nie daj się cholera !! mieć dzidzię w sobie to CUD CUD NAD CUDAMI !!! widzieć jak z jakiejś fasolki kształtuje sięczłowiek, jak rośnie !! SZOK!! RADOŚĆ !! SERDECZNIE POLECAM :P:P:P:P:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×