Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

jesooo ale dlugi dzien, dopiero niewdawno weszlismy do domu i zrobilam jejecznice na obiad, bo na nic innego nie mam siły jutro szcepie sie na grype, szczepie sie co roku, nigdy nie zachorowalam na grype, wic wierze ze dziala :) lunia- ty sie ciesz ze jestes taka mlodzutka, cale zycie przed toba, pomysl co by bylo jakbys teraz miala 35 lat i za soba 10 lat starań na przyklad, bedziesz jeszcze miala piekne dzieci! zobaczysz :) a teraz skup sie na sobie i na zdrowiu i na optymizmie zyciowym, staraj sie, a bedzie dobrze :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam wam napisac, ze dziś się dowiedziałam, ze jeden z naszych małych pacjentów ma porażenie połowiecze - na skutek zakazenia toksoplazmozą jego mamy jak był w ciązy. Normalnie az strach patrzec na to wszystko - czemu u nas się nie robi tych badan jako podstawowych? bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i miałam wam powiedzieć, ze sie powoli zakochuje w mojej kuchni :) niestety nie mam czym zrobic fotek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, tyle co nadrobilam moje zaleglosci w czytaniu. Wczoraj sie dowiedzialam ze nasi znajomi, ktorzy mieli slub 3 miesiace przed nami sa w ciazy i maja termin na maj i jakos mnie tak dopadlo. Mecze Miska zeby sie jakos okreslil kiedy i my sie bedziemy starac ale ponoc najwczesniej za 2,5 roku. Jezu, ja juz bede stara wtedy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joovi - przeciez ty nie chciałas na razie miec bejbika. Już się od nas zaraziłas? :D Mój Misiek tez tak mówił - a teraz jestesmy coraz bliżej, chociaz nadal nie podjąl decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eny-chyba sie zarazam powoli :) kurcze ja juz mam swoje lata, nie chce na emeryturze biegac z dzieckiem za pilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovi :D:D:D:D:D no moje gratulacje! kurcze to JEST zarazliwe nie ma co, skoro nawt i ty zaczlas myslec o ciazy :D:D:D:D witaj w klubie :D:D:D aale fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eny- to super ze kuchnia juz jest obiektem twojej milosci:) a z ta toxo to sie tak bagatelizuje,ale kurde widac ze jednak nie kazda matka ma szczscie i czasem zdarzaja sie konsekwencje dla dziecka :( ja wlasnie planuje niedlugo zrobic badania na toxo, bo jeszcze tylko to mi zostalo i oznaczenie grupy krwi i przy okazji zbadam prolaktyne i progesteron, zeby zobaczyc jak dziala bromek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toc to normalnie szok:D:D:D wszystkim starajcym sie badz zamierzajacym sie starac przypominam o kwasie foliowym:) eny super ze macie wlasne gniazdko, normalnie ci zazdorsze tego urzadzania - wiem, ze to jest meczace, ale sama swiadomosc ze urzadzam swoje dodawala by mi sil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovi :D :D :D :D :D Ciesze sie ogromnie, jak teraz sama jestem w ciązy to zupełnie inaczej reaguje na takie wiesci eny szkoda strasznie ze nie masz aparatu, bo ja juz umieram z ciekawosci aby zobaczyc ten Twj obiekt zakochania ;) Na pewno jest SUPER !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - i własnie te mysli pozwalaja mi jeszcze normalnie funkcjonowac :) Kofi - ja też bym chciała móc się z wami podzielić. Dziś była u mnie koleżanka - była oszołomiona :p Może Miskowi uda się pożyczyc aparat, albo spróbujemy jego telefonem coś zrobic - tylko musi być dobre światło. Jak tylko będe miała fotki to wyslę :) niech tylko nasi za bardzo się nie cieszą, póki sie mecz nie skończy. mój kolaga z synkiem pojechał na ten mez - zazdroszczę mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eny to chociaż telefonem zrob ;) !!!!! teraz przed Toba fajne chwile, które zrekompensuja Ci trudy remontu i tego wszystkiego A Moj Mąż skreca mebelki dla naszego maluszka :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kofi, a moja przyjaciółka coś ma przeczucie, że szybciej urodzi niż przewidują lekarze;) no ciekawe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze cos zmeczona jestem i sie zastanawam juz na lozeczkiem:) isc czy nie isc, oto jest pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam w szkole rodzenia połozna powiedziała ze 0,5% pierworódek rodzi w swoim terminie, reszta po 1-2 tygodniu. I ze prawie wszystkie kobiety \"czuja \" ze wczesniej urodza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos w tym jest,bo ja juz na 4 tyg przed czulam i codziennie kładąc się zastanawialam się,czy to może będzie jutro,a przenosiłam tydzień:D niby mówią też,że dziewczynki szybciej pchają się na świat,a chłopcy są bardzo leniwi,ale u mnie żadna z zasad i magicznych przepowiedni sie nie sprawdziła na prawdę wszystko to indywidualna sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie dede!!!! u mnie tez jak narazie nic sie nie spełniło, wrecz wiekszość jest na odwrót ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze sie sprawdzilo jesli chodzi o pozycję,bo przepowiednia mowi,ze :D:D:D dziewczynki się robi po misjonarsku,a chłopców od tyłu :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe dede, zacytowalam to mojemu mezowi wlasnie :))) smial sie ale nic nie powiedzial, no bo widocznie sie do teraz zastanawia co bedzie u nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede a sparawdziło sie ze dzien poczecia okazał sie dniem porodu? ja ostatnio o takiej przepowiedni słyszałam, wiec jak cos to w któras niedziele zaczynam rodzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie:) poczęliśmy w poniedziałek a urodziłam w niedzielę ale miałam poród wywoływany,wiec kto wie,może Julita czekała po prostu na poniedziałek,a ja niemądra dałam sobie wywołać w sobotę:) Mika może Twój mąż właśnie zaczął planować płeć??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×