Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

no niestety my ni posmarujemy bo nie mamy zczego :-0 Agula - Mchał czeka już trz lata :-0 Dede a jesli to ten Allan to twoja cócia będzie miała zajebistą teściówkę :P Lunia szkoda że sie z tą praca ne udało (biurową), ale napewno znajdziesz coś dla siebie. A w tym sklepie, w któym pracowałś przed wyjazdem nic sie nie da wykombionować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to ludzie sami przyzwyczaili lekarzy...\\ sama bylam swiadkiem jak do profesora w warszawie wszedl gosc z duza torba podrozna,a wyszedl szybciutko,pośpiesznie ją składając w kostkę... zreszta mój teść też dał łapówkę,żeby krisa zoperowali w tym szpitalu i bez kolejki chociaz teraz w dobie mp3 z nagrywarkami i ukrytych kamer, i prowokacji dziennikarskich moze ten proceder sie ukróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Kubus sie juz lepiej czuje i nawet teraz siedzi u mnie na kolanach i przesyla forumowym ciotkom buziaka:) za to ja chyba sie zarazilam od Kuby bo gardla nie czuje i jestem pociagajaca... niesia - poczuc pierwsze ruchy malenstwa to wspaniale uczucie!:) teraz juz beda ci te milusie kopniaczki towarzyszyc do konca - chyba ze dostaniesz prosto w zoladek to juz nie bedzie takie mile:D aga - do lekarzy trzeba miec anielska cierpliwosc... moglabym o nich elaborat napisac... grunt zeby w koncu maz mial ta operacje 🌻 guska - fotelik git:) ja zaoszczedzialam pare stowek bo podobny dostalam w spadku po psiapsiolki corce:) aaaa dzis dostalam marynarke:D jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogóle mogą być parą w życiu, tylko Ty się MIka pospiesz, bo wolałabym, żeby julka nie miała młodszego męża :P musisz urodzić jeszcze w tym roku :P wiecie co? chyba nie będę przepadała za mężem mojej córci :D a marcina to już wogóle sobie nie wyobrażam :D:D:D jak przychodzi facet i zabiera jego julkę na wypad pod namiot :D:D:D:D zresztą, jaki namiot ?! jak skończy 18 lat to będzie mogła rozbić namiot w ogródku pod domem, a z chłopakiem wyjedzie dopiero jak skończy studia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesia chciałam zrobić zadyme ale co to da? przeciez ta babka w sekretariacie nie jest niczemu winna, poza tym ja znam życie to po takiej awanturze Michał znalazłby sie na szarym końcu tej kolejki :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lunia - :) uda się następnym razem !! szkoda, że P. miałby przeciwko ;) jakby Twoimi szefami mieli być młodzi menszczyźni :P:P):) ale pewnie mój T. też miałby coś przeciwko ;) co robicie dziś na obiadek ???? :D a gdzie hanka ??? marcy ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunia - pewnie,ze lepszy rydz niz nic,zwłaszcza,że potrzebujesz kasy a z zazdroscia męża proponuje od razu zacząć walczyc,bo to jest po prostu niezdrowe.Gdybys miala brac do glowy takie kryteriu,ze pracodawca nie moze byc facetem i nie moze byc mlody,to bardzo Ci sie zawęzi pole szukania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Kuba moze do domu przychodzic z dziewczynami - spoko - zadna dlugo nie wytrzyma a nawet jesli przejdzie to bede wredna tesciowa:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że moja siostra nie ma męża, od 5 lat pracuje w zespole typowo męskim :P najpierw jao sekretarka w kryminalistyce a tam sami faceci, teraz jako policjant i też 95% jej współpracowników to faceci :P ale jacy.... mmmmmmmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshe ja to az sie boje myslec co to bedzie jak julita zacznie dorastac na razie sie tym nie bede stresowac:P Aga wydaje mi sie,ze oni tak zwlekaja z tą operacja,bo pacjent jest na tzw. chodzie i nic mu sie nie stanie jak poczeka miesiac,dwa pl roku,zaraz sie rok zrobi...moze trzeba jakos zasymulowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa właśnie Aga jak bylam w poniedzialek na policji zostawic dokumenty to zwróciłam uwagę,że tam sami faceci byli - nawet w kadrach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapuśniaczek mniammmmmmmmmmmm ale u mnie na siedlu nie ma sklepu mięsnego a na biodróweczce jest najlepsza zupka :):P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guska- no przekonałas mnie :) kapusniaczek mniam, całe wieki nie jadlam kapusniaczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesia a nie masz żadnej kostki od schaba? a kapuśniaczek robiła moja mama i to specjalnie dla mnie ;) Dede on już kilka razy był u tego swojego lekarza, mówił że go boli, że nie może chodzić (chociaż to ściema) a lekarz nic, nawet zwolnienia mu nie dał :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaa zapomniałam, że wczoraj kupiłam 1kg schabu :):) dzisiaj zrobię kotleciki, a z reszty roladki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesia jedz kapusniaczek,bo jak bedziesz karmic,to bedziesz musiala sie chwilowo z nim pozegnac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, tylko wiecie... male starcia z informatykami pt. BOZE DOKUMENTY MI SIE NIE OTWIERAJA!!!!! chyba dolaczam do elity ich ulubiencow ;););) antyulubiencow czyli ponadto usiluje sie skontaktowac z kims z piwnicy pod baranami- mysza mozesz skoczyc i im powiedziec zeby sprawdzili te cholerna umowe ktora maja w poczcie od piatku i powiedzieli czy ja moge dac do podpisania szefom??? bo czas ucieka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz jestem byłam zajeta kłoceniem sie z mezem i ryczeniem w kiblu w pracy bo z monitor sie juz nie moglam wystarczajco schowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepeij nie bede pisac w kazdym razie juz sie pogodzilismy a juz myslalam ze na noc do doma wracac nie bede szkoda tylko w tym wszystkim ze tych ktorych sie najbardziej kocha najbardziej mozna zranic no ale juz po burzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiecie ja wlasnie doszlam do takiego wniosku zeby brac ta prace ale to nie odemnie zalezy...narazie maja 3 osoby poumawiane na probe i jak cos to beda dzwonic zebym tez przyszla na probe co do zazdrosci meza...to sie tak bardziej droczy..wczoraj sie posmialismy troche z tego ..bo przeciez nie raz mialam szefa faceta i nie bylo problemu...takze wszystko pod kontrola pozatym on ma szefa kobiete i co?...nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga - mamy prawie takie same bloki :D różnią się tym, że ja mieszkam w wersji dwóklatkowej, a pozostałe dookoła są właśnie strasznie podobne do Twojego, wszystki - łącznie z moim - w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przec chwilką leciał nie manie słoik z kawą :P:P chciał mnie zaatakować ;) ależ się przestraszyłam, ale na szczęście nie spadł mi na głowę :P:P tylko nie mam już kawy :o - bo słoik sięstłukł, a kawa wysypała na podłogę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszu, jak cuś to ja zdjecia poprosze na gmaila, na razie nic nie mam :( agniecha, w moim bloku bedzie 5 klatek. Lunia, powodzonka w sprawie pracy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wyprałm moją marynarkę, którą należy czyścić chemicznie :P ciekawe czy przeżyje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×