Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

aja wlasnie wszystko robie obiad na 2 dni sie gotuje bioer sie za prasowanie padam z nog kurde kurde ja tez sie chce zrelaksowac ale ma za duzy bajzel w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie przypomnialo ze tak rozowo to nie bedzie - musze opiłować paznokcie :o ale za to zrobie sobie budyń na pocieszenie, bo mam mleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja naczynia po obiedzie umyłam, nagrałam se płykę, zawierającą m.in piosenki Miki, teraz idę obejrzeć przyjaciół, przelecę półki i wskakuję na wysokosci moje poczytac;) AA! I oczywiscie czekuladę jem, co bym jutro krew silniejszą miała:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie wstawilam jarzyny i miesko na zupe :) bedzie pomidorowa jutro ale wczesniej chyba zjem talerz rosolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joovi, ja na jutro też planuję pomidorową:D mam już skrzydełka;) co Cię tak mało na forum ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mam miesko na jutro zrobione, budyń się studzi, a ja piłuję pazury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba jutro zrobie rosól a na drugi dzień przerobie na pomidorową,coby kris nie marudził,że znowu ta sama zupa:P kurcze zjadlabym cos,ale nie wiem co:( na pewno nie budyń i nic słodkeigo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede, też bym coś zjadła, ale nie wiem co;) wykończyłam 2 pawełki już:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jem berlinke i ser plesniowy z pieprzem,ale chyba to nie zaspokoi mojej ochoty na blizej nieokreslone CoŚ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem! wymyslili to producenci pilników! :) a mi sie studzi budyń :) mniam, bo nic innego slodkiego nie mam , wciagnelam prince polo wczesniej a na parowki czasem to mnie tez nachodzi taka OCHOTA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo zozolki nie sa złe,ale pożeram każdą ich ilośc,aż mi język przypali i podniebienie:) i gardło:) wciągnęłam herbatniki z czekodżemem i teraz mam ochotę na coś konkretnego:D ale wypiję jeszcze actimel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede-u mnie system z 5 pazurami by sie nie sprawdzil, bo ja piłuję parami, tzn np najpierw wskazujący u jednej reki, potem wskazujący u drugiej , potem kciuki itd a tak to bym utknęła na 2,5 i co dalej :) musi byc symetrycznie, wiec jak dochodze do 6 to stwierdzam ze nie oplaca sie odkladac , bo zostały mi najmniej problematyczne czyli serdeczne i malutkie i je dokanczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek to świnia!! Mika każdy patent jest dobry,oby zrobic 10 w miare jednoczesnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? ja tak normalnie to uwielbiam budyń czekoladowy,ale dzis specjalnie zarobilam smietankowy zeby moc sobie do niego wlac soku malinowego takiego do herbaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tylko śmignął przed oczyma Marek w nowej fryzurze całujący sie z Grażyną ale nie wiem jak sie skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iv-dlatego malo jestem bo mam straszne urwanie glowy w pracy, poza tym chyba mi kafe zablokowali :( Mialam dzis szkolenie z 5S, jak ktora ma ochote to niech poczyta sobie w necie na czym to polega. W skrocie-cala firme czeka sprzatanie w kazdym miejscu i audity comiesieczne. Ja nie wiem jak to bedzie u mnie bo jak narazie mam jeden wielki bajzel na biurku. Dzis mialam dwa spotkania, szkolenie przez 5 godzin i tak mi zlecial dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć - widze, ze cos się w naszym serialu dzieje - a ja już dawno nie oglądałam, wiem tylko, że mój znajomy teraz tam gra. Wczoraj chyba był (w jakiejs siłowni był czy gdzieś) - gra podobno kolesia koleżanki marty. Ona go kiedy skazała za coś. Nie wiem czy on będzie tam dłuzej grał, czy to tylko taki epizod. Ale pisze wam o tym, bo to jest ten koleś, który miał nam Ave maria śpieewac na slubie i w piatek wieczorem zadzwonił, że nie przyjedzie :O Pamiętacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joovi, to masz sajgon teraz:(trzymaj się 🌻 hanka postanowiła nie być zazdrosną, akurat w tym samym czasie grażyna pocałowała mareczka, długo:P kurczę, no! i pojawił się ojciec Ewy, Janeczka go poznała, tak się skończył film:) Kinge nadal molestuje szef, policjant zakochuje się w sąsiadce a muszka troszkę zła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×