Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

TIR-owiec wraca do domu po długiej trasie i mówi do żony: >> - No, Wieśka przywitaj starego ładnie w domu, na kolanka i laseczkę >> proszę... >> Ona na kolanka cyk i jedzie laseczkę.... >> Koleś dochodzi i mówi: >> - Uffff, no wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe kalinka- twoj maz ma ten sam gen \"niewiedzygdziecojest\" co mój :) moj jedynie ma pewną mutację, bo jak sie cos skonczy to nie grzmi, tylko siedzi cicho :) i zostawia puste pudełka na podpuchę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka do 15.10 można było składać dokumenty,wiec pewnie niedługo powinno się rozstrzygnąć mój mąż też niedawno szukał Domestosa,a przecież gdzie w każdym domu stoi Domestos??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mi sie wydawalo,czy Mysza juz sie na poprzedniej stronie pojawila?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz myslalam,ze to białe myszki:) czesc Mycho co juz dziś zjadłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mi sie uda wreszcie iś c do gina :) w mojej nowej przychodni jest fajny sposób zapisywania - na poczatku miesiąca zapisuje się na cały miesiąc. Więc nigdy się długo nie czeka. mam zadzwonić 2 listopada i się umówić :) Oby tylko znów mi sie cykl nie pokrecił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć myszo:p:D! Wzór bierz z Kaszki;). Widzę, że pozywn śniadanko juz masz za sobą:p A ja bułeczkę zjadłam z goracym kubkiem;). A ta ręka od pobierania krwi mnie boli:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domestos stoi po umywalka w lazience :) no! skonczylam sprawozdanie! uffffff :) teraz czekam na dane od jednej babki do drugiego, ale swoja czesc mam juz zrobiona, wiec potem tylko to przepisze i wysle. teraz sielanka, czyli bieząca robota w ktorej nikt mnie nie popędza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc myszu. mam urojona hiperglikemie i MUSZE zjadac cos slodkiego. juz zjadlam prince polo :O kaasia, poprosze o Iris. co prawda nie mam w tym biurze glosnikow ani zbytnio mozliwosci sluchania muzyki (mamy tzw. RADIOWEZEL, w ktorym non stop RMF), ale moze kiedys wezme i sobie zgram te wszystkie piesni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzilam jedno sprawozdanie. do poprawki prosze panstwa, do poprawki, no tak to przeciez nie moze byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam koncepcji na drugie śniadanie zjadłabym sałatę ale za daleko musze iśc po nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika Was dzisiaj usilnie próbuje zarazić pracą:) ja mam dzisiaj wolne-Kris mi właśnie obwieścił,że jedzie do Poznania,wiec obiadu nie gotuję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej tesciowej zeby byla jasnosc ;) nie mozemy jej kupic kolejnego CD z koncertem 3 terrorow, bo na henio kuleczka zabije ;) mimo ze ona ich uwielbia ;) hm, ale moze jakas operetke na CD lub DVD? ona jest fanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka - my kupilismy kolczyki, bo dostała od męza i syna taki jakby naszyjnik, grubszy łancuszek , no więc jej do tego dokupilismy. Nawet je nosi. I oczywiście 50 róż :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja nie nosi kolczyki. ale moze faktycznie jakas bizuterie. cholerka. jakas bransoletke- swiecidelka tez ona lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysz, a gdzies ty była, jak ciebie nie było, hę? han, ja mam zawsze problem z prezentami dla starszych osób;) zjadłam prince polo piernikowego, hmmm.. dobry:D ciekawe jak tam penigra z kotulkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede - 2 dzis już od ciebie przyszły :) i wydaje mi się, ze wszystko ok. :) poza tym już wam mówiłam, ze u mnie skrzynka się nie zapycha - no chyba, ze od netu będę odcięta i nie będę mogła ściagnąć poczty to wtedy tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×