Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

kurde ja nawet nie wiem czy u mnie grzeją :O my mamy cały czas okno uchylone my chyba jakie ziomordki jesteśmy no ja nie wiem no czy wyście za mna wczoraj tęskniły??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy, a jaką powierzchnię grzejesz i jeśli można wiedzieć, ile płacisz w zimie? bo ja mam za sobą jedną zimę, grzałam sama, bo dookoła nikt nie mieszkał i mam dwa piekielne rachunki za sobą. ale teraz np. płacę bardzo przyzwoicie, mimo że gotuję i grzeję wodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
125 m2 i nie wiem tak naprwade ile płace bo wprowadzilismy sie w zeszlym roku w zimie - pierwszy rchunek za 2 miesiace był 1600 zł ale to wydajke mi sie przez 2 czynniki: były lakieropwane podłogi - wiec sie na zmiane grzało i witrzyło mieszkanie przed nasza wprowadzka nie blo ogrezwane bo poprzedmni wlasciciel juz tam nie mieszkal tylko sobie powoli zabieral rzeczy - byla ustawiona tylko temp przeciwzamarazjaca tzn 7 stponi drugi rachunek za marzec i kwiecien to chyba było 700 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatuś tłumaczy Jasiowi zasady urozmaiconego pożycia seksualnego. Gestykuluje, z zapałem miota się po podłodze, wygina wyimaginowaną partnerkę na wszystkie strony, obrazowo i ze szczegółami przedstawia każdą możliwą i niemożliwą łóżkową pozycję.Jasio tymczasem siedzi skulony w fotelu, czerwony jak burak, uszy mu płoną, rumieńce wylazły mu na buzię, głowę coraz mocniej wtula ramiona, jeszcze trochę i zemdleje... W końcu udaje mu się przerwać oszalałemu ojcu i mówi:- Ale tatusiu, przestań już, proszę!!! Mam jutro w szkole klasówkę z historii. Wiesz, wojny, zabory i takie tam. I chodziło mi tylko o to, żebyś mi wytłumaczył co to znaczy NAJEŹDŹCA!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie ciepelko-sezon grzewczy od ponad miesiąca:) wiem,ze jak mieszkalam z rodzicami to spoldzielnia zaczynala grzac jak przez iles tam nocy z rzędu była określona temperatura,ale teraz nie pamiętam tych liczb:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede, u moich rodziców też juz od ponad miesiąca:) piję kawkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde moj czarek to oaza spokoju ale na ta nasza spoldzielnie to juz wszystkie psy powiescil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy - ja mam do zagrzania 50 m2, płacę normalnie 110-120, a w zimie zapłaciłam raz 450 i raz 550 zł, ale to było w mrozy trzaskające, ponad 30 st. Tej zimy powinnam zapłacić mniej, ze względu, że dookoła mieszkają już ludzie i też grzeją, więc \"pomagają\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszo, zagoszcze w dniach 28-29. 10. jesli moj brat bedzie mial warunki, to zostaje z soboty na niedziele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaasia bardzo łądne bardzo mi sie podobają ja szukam dużych czarnych korali takich z dużymi kulkami macie coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) mika----dzieki🌻 co do tego zespolu fosfolipidowego to mam skierowanie do poradni immunologicznej i musze sie tam wreszcie udac. Mysle ze w tym tygodniu pojade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania wysylam Tobie z tlena,bo gmail odmawia wyslania tego pliku ze wzgledu na bezpieczenstwo - ciekawe czy bedziesz mogla go odebrac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gmail odmowil - dostalam zwrot:( ciekawe czy sie Mice udało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×