Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

kasia, to cięzko tak powiedzieć nie znając aukcji, jesli wystawiasz przedmiot, to allegro samo nalicza Ci prowizję, a potem od sprzedaży też...wysokość zalezy od wysokości ceny, rodzaju przedmiotu, ilosci zdjęć i innych takich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od sukni ślubnej która została sprzedana za 2000 z czymś zapłąciłam 45 zł prowizji kaasia to są jakies groszówkowe raczej sprawy ta prowizja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam klasycznych czarnych szpilek, gdzie takowe sprzedają ??????? wszędzie tylko z nosami, a ja takich nie lubię nawet na allegro nie ma :( może w Ryłko dzis coś wylukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalynka rzeczywiście naleśniki bardziej chrupkie, zrobiłam z serem na slodko, jeszcze je zapiekłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ja nie wiem dlaczego mnie tak traktuje jeden taki osobnik. ale on cos ostatnio zbyt pewnie sie czuje.i mnie sie to nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wrocilam no i dupa szukaja technologa z 5 letnim stazem:( dla mnie nie ma nic i nawet nie ma szans na przyszlosc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zazdroszę, ja takich znaleźć nie mogę i żeby jeszcze kosztowaly tak 200zł to ok, ale powyżej tej kwoty to mi się średnio usmiecha. Widziałam takie jakie bym chciała za 400 zł, ale mnie nie stać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co zazdrościć bo ja akurat innych szukam :D w ryłko tez chyba takie były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dupy ale mialam dzis kupe roboty, nei mailam czasu z wami gadac :o a za 20 min ide do domu i to jest bardzo pozytywny aspekt tej sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam czasu. normalnie musze sprawozdanie sprawdzic. nikt nie wie jak sie sprawdza sprawozdanie, no wic nie wiem jak to ma przebiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×