Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

widziałam Mika twój wykres;) w końcu nie czekasz na owu tylko wcześniej Cię zaskoczyła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z takiej wczesnej owu to u ju wynikły brzemienne konsekwencje :D w sumie sie nei dziwie, bo to mozna sie poczuć ZASKOCZONYM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co u ju.. no dobra, fajnie się siedzi, ale biorę się za pracę;) zajrzę po 9-ej, jak zrobię kawkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze sie zabrac za drugie sprawozdanie, wczoraj zrobilam jedno, jeszcze mi to drugie zostalo i bedzie pomału koniec, ale od tego wpatrywania sie w monitor bez przerwy przez 8h juz mnie oczy bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika, z tym wykresem to mi sie zawsze przypomina post factum. ale w sumie dzis mam 6 dzien cyklu, wiec jak od jutra zaczne tempe mierzyc to bedzie ok. ja juz jak wiem na bank ze byla owu to tempki nie mierze. kiedys sie na tym z pewnoscia przejade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika, poslij mi prosze jeszcze raz linka do twego wykresu,, bo w tym komie go nie mam. iv ty tez prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanulka- puscilam ci all :) a u mnie to wcale nie jest powiedziane ze to byla owu, okaza sie za pare dni, moze to fałszywy alarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki:D! Cebulę rozplatałam, ale w sumie to prawie bym zapomniała, a przydała się bardzo, kiedy na antresolę w ślad za mna ciagnącą w kieszeniach przedłuzacze do lamki, podążył mój dziki mąż:p:p:p;) Chciałam powiedzieć, że byłam dzisiaj na pobnieraniu krwi i cudowna pielęgniarka z przychodni zrobiła to bardzo profesjonalnie i dopisała sama od siebie jeszcze parę badań, więc będe miała: toksoplazmozę, cytomegalie, TSH, czynnik RH, grupę krwi, ogólne bad.krwi, chlamdię, chor.wener., poziom przeciwciał na rózyczke, poziom przeciwciał na żółtaczkę:D! Zostaje mi tylko cytologia:D! Hanko, no ja tez myślałam, że ty biedna w takim ścisku dzisiaj zasiadasz:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie nabrałam na te 94 osoby:) pomyslalam nawet o jakims walnym zgrmadzeniu u Hanki w biurze:) ale mialam dzisiaj pokresony sen - snilo mi sie,ze mieszkalam z rodzicami i moj brat miał wielka reklamówkę gandzi i przyjechala do nas policja:) moze to jakis proroczy sen w zwiazku z tą praca w policji?????:D:D:D miałam dzisiaj tą wielką przyjemność odmrażać auto po nocy,bo musialam rano wyjechac i kurcze ja nie wiem,ale mnie ten poranny mrozik bardzo ożywił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc babeczki - ale fajnie jak mozna się wyspac :) kalinka - zazdroszczę c tych badan, ja się wybrac do gina nie mogę :O ale za to dziś ide na szczepionkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchałyscie przed chwila RMF-u? Mówili własnie, że według najnowszych badań neurologicznych kobiety w ciąży nie powinny pić kawy, bo udowodniono (co prawda na razie na szczurach), że nawet nie wielkie dawki kofeiny powodują zmiany w mózgu... Yhm...a do tej pory lekarze pozwalalali od czasu do czasu na kawusię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka, słyszałam to, kurczę, raz mówią tak, a raz tak:( han, mój wykres też dostałaś? dede, może to rzeczywiście prorocze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle dede jakoś mi pasujesz do pracy w policji;) tam chyba takie wyluzowane towarzystwo teraz jest i dużo młodych;) i nowa porcja informacji byłaby na forum w razie czego:D:D mam kawkę:) u nas dziś nie grzali w nocy, ale jakoś tego nie odczułam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinka- no to super ze masz juz te badania, poszlas jak burza, ja sie zastanawiam kiedy by tu isc, ale chce ucelowac po owulacji, wiec jeszcze czekam, moze w sobote pojde rano, na razie musze sie zastanowic co bede robic, bo to w sumie kwestia kasiory, jak zrobie wszystko to zabulę ze stówę minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak iv, dostalam cala garsc wykresow :) hyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy wlasnie sobie przypomnialam o szczepionce ktora w lodowce lezy i marnuje sie! chyba ją komus dam. eny- tys specjalistka jest. powiedz, szczepic sie na grype czy nie? bo od wielu osob bezposrednio slyszalam, ze nigdy nie chorowaly na grype, a po przyjeciu szczepionki rozlozylo je na kilka tygodni. i to powiedzialo kilka nie znajacych sie wzajemnie osob. oo, Iris goo goo dolls- uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinka, zazdroszczę Ci tych badań normalnie! ja co jakiś czas co prawda robię;) ale będziesz miała wszystko, co najważniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Kalinka tak mi sie jeszcze przypomniało:) dlaczego chowasz przed mężem odkurzacz??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iris jest boska:) hanka jak chcesz to ci wysle mp3:) se slucham od czasu do czasu w pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka - ja sie szczepie od 3 lat i mi jakoś pomaga, bo nawet jak zachoruje to łagodniej to wszystko przechodzę. Mam tez wielu znajomych, którzy chorowali po szczepionce więc trudno jest mi coś doradzić :O Ja bardzo czesto choruję wiec dla mnie taka szczepionka to zbawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalina a na tokosoplazmoze, cytomegalie i chlamydie to sa badania krwi? ja mialam mase hormonow i innych robionych ale bakterii zadnych tam nie bylo to pewnie robi sie pozniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva, a jak róznie mówie, to według mnie lepiej nie pić... Dzięki babki, tez się ciesze, że mogłam je zrobić, na pewno nie poleciałabym na nie tak od razu, ale jak mam za darmo...Zamierzam maksymalnie to wykorzystać do końca swoich dni w firmie;). Dede, a kiedy będzie jakas odp. z policji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Marcy, to są badania krwi;). Dede, nie chowam:p. W szafie spoczywa w tym samym miejscu od zarania dziejów:p. Ale w szoku byłam, że mój mąż znalazł Domestos!!!! (umył nim piec wczoraj;) ). Bo tak to grzmi z łazienki jak się mydło skończy i inne takie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×