Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

niesia - to wspaniale uczucie poczuc malenstwo w sobie poraz pierwszy! a u mnie zaczeli w koncu GRZAC!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze byc myszo fruktoza z japka? jak chcecie to wam moge wyslac zdjecie mojego psa, tzn. mojej babci psa w zasadzie, zwanego pomiotem szatana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz zeżarłam prawie całą dzienną rację żywieniową z dzis :o i patrzę dzikim wzrokiem na jabłko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładne i niedrogie zawsze można rozkompletować:) ja np. kolczyków wiszacych nie noszę,bo czuję się jak choinka,ale to jest tylko moje odczucie,bo kolczyki na kims baaardzo mi sie podobają kilka gadgetow wpadlo mi w oko u tego sprzedawcy i na pewno sobie zamówię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do tego wszystkiego mam tak nisko dziurki zrobione,ze jak zaloze wiszacy kolczyk,to wyglada tak jakby mi sie zaraz ucho miało oberwac:( w moim przypadku tylko kolczyki w \"sztyfcie\" wchodza w gre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie moge sie przemoc do wiszacych kolczykow, bo mi sie wydaje ze wygladalabym nienaturalnie i trzymalabym sztywno kark zeby wlasnie nie dyndały :) ale pod waszym wpływek jak jeszczemi troche napokazujecie to pewnie kupie jakies :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziwne rzeczy mowicie dziewczyny ;) dzis akurat mam wielkie kolka w uszach, jak pani z teledysku hipkopowego (polskiego oczywiscie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×