Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Hanulka, masz dziś balkony pod oczami? wczoraj najbardziej dede mnie rozwaliła, aż śmiałam się na głos:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Poszla kobieta na rynek, a tam slyszy jak jeden z gosci krzyczy: - Komary, komary, unikalne komary, jedyne 5 zlotych sztuka! Zdziwiona podchodzi i pyta: - Panie, co pan tu za oszustwo ludziom wciska?! Komary po 5 zlotych! Oszalales pan czy co? Facet na to: - Alez prosze pani, to sa specjalne, tresowane komary. Jak pani kupi takiego jednego, wezmie do domu, polozy sie i wypusci komara - to on zrobi pani tak dobrze, jak pani jeszcze przedtem nie miala... - Panie, zarty pan sobie robisz, tresowany komar tez cos! - Mowie pani, ze to szczera prawda, zaden kit. Zreszta jak sie pani nie spodoba, to za komara zwracam pieniadze. Mysli kobieta, a co tam - 5 zlotych nie majatek, zobaczymy. Facet zapakowal jej komara do sloika. Baba leci w te pedy do chaty, rozbiera sie kladzie na lozku, rozklada nozki, odkreca pokrywke, komar wylatuje i siada na zyrandolu. Baba, cala napalona czeka, a tu nic! Wkurzona dzwoni: - Panie, co za kit! Mialo byc dobrze, a tu komar siedzi na zyrandolu i nic. Co to za tresowanie! - Niemozliwe, cos musiala pani zrobic nie tak, za 5 minut do pani przyjade. Facet przyjezdza i patrzy, faktycznie - baba lezy na lozku z rozlozonymi nogami, komar siedzi na zyrandolu... Gosc zrezygnowany, zaczyna rozpinac spodnie i mowi groznie do komara: - Ostatni raz ci pokazuje.... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesia-- nooo to super, wyobrazam sobie jakie to niesamowite przezycie :) hanulka- ja to lubie takie filmy ogladac,ale przegapilam , bo czytalam ksiazke i mialam wlaczona konferencje gg z dupami, no to juz TV to by byla gruba przesada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka- cofam to co powiedzialam wczesniej....zmierzyc to moze zmierzylas,ale nie wpisalas :D to sie nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza nie miala neta i gadalysmy na gg,ale byl maly problem bo za duzo nas bylo i ie wszystkie sie widziałysmy nawzajem powiem wprost- burdel był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde kurde,moj maz wstal dzisiaj o 5 rano,bo znowu na jakies szkolenie do firmy pojechal zanosi sie kolejny samotny wieczor,ale nie ma tego złego:D Iv. czymze tak Ciebie wczoraj rozbawilam????? bo wesolo to wczoraj bylo - szczegolnie jak przez 2 godziny nie moglysmy sie wszystkie zebrac do kupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, bałagan był kosmiczny:) tu jest wygodniej:D dede, złamaną kością w penisie robura:D idę robić kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa:) no jak mysza wsadzila go do pralki i dała na wirowanie 2000 tys. obr./min to musialo to sie tak skonczyc:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajta, w pracy nie grzeją, bo powiedzano nam ze jutro ma byc cieplej i im sie nie opłaaacaaaa!!!!!! Wiec sie dogrzewamy i co pół godz wywala korki :( Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj witaj Hanka kurde szkoda,ze tego nie ogladalam:( cos slyszalam o tym lekarzu chyba ,jak sie zywo udzielalam na forum z wrodzonymi wadami serca.Chociaz pewnie Kris nie pozwolilby mi tego ogladac gdyby byl przy tym Niesia dla takich wlasnie chwil chcialabym przezyc kolejna ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika, juz sie liczy ;) dede- to byl jakis dohtor z kanady. cv mial na 23 strony a dzieciaczki jedno po drugim schodzily i tylko jedna jedyna instrumentariuszka sie zbuntowala! o bobie, jakie to bylo straszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam iv chyba. moze mam cienie jakies, bo chyba cienie pod oczami zawsze mam. ile kosztuje kilogram ziemniakow? bo nie wiem czy mnie stac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
furka- mysle ze jak gęsta zupa, ale nie taka zeby łyżka stała, tylko płynna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutam sie bo koleżanka mieszka z toksyczną matką i nijak nic nie może ponizej 6000 za metr znaleźć chyba że do całkowitego remontu no a na remont nie starczy :O:O:O no kiszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na rynku wtórnym agulo to juz nie ma ani metra!!!!!!!!!!!! zresztą ceny prawie te same - czasem nawet drożej ale i tak nie ma żadnych mieszkań na wtórnym do sprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×