Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

buhuhuhuhhuuuuuuu nie bede miala jak sie dowiadywac o zjazdach maaaaaaaaaaaamooooooooooooo :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:D pomidorowa już pachnie:D ale mi MM fajną nowinę obwieścił:D drobnostka, ale cieszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam jeszcze tylko powiedziec (bo Justyna się zawsze spóźnia:p), że kupiłam nowe chipsy o smaku pieczonego ziemniaka... Powiem sczerze, że w rejonach producenta ziemniaki pieczona muszą smakować dość nadzyczajnie:p. Jak bryndza ze starymi skarpetami bacy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zjadlam obiad, ide sie kapac za chwilke i potem ksiazka :) nareszcie a mi mysza napisala ze nie ma neta :(:(:(rachunek niezaplacony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kalinka!!! wygrałaś bułkę z masłem;) orzechowym:D mysz jaja sobie robi? ja ją widzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle Mika to mnie wkurza, że po owu mi tak wolno rośnie tempka, nie ma skoków:( to coś nie tak, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robi sobie jaj, nei ma neta, ma tylko gg :( wiec jakby co wiecie wiesz co czytalam ze jak nie ma jednego skoku, tylko powolny wzrost to nie jest nic nienormalnego, moze tak byc, ale wiadomo ze jak jest wyrazny skok to jest lepiej, bo wtedy jest jednoznaczny ten dzien skoku i prawdopodobnej owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez tak myszy mowie zeby zrobic konferencje, nie wiem czy wszystki mamy gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem szczepionka zrobiona, kofi odwiedzona, tylko z pakowania nic mi nie wyszło - mam lenia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc znów przełożyli zabieg więc wróciliśmy dziś do domu Michu ma sie zgłosić w poniedziałek, jestem wkur***** na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ no dziś w nocy było troche cieplej niż wczoraj, przynajmniej nie musze skrobac szyb w szamochodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale jestem jakas niewyspana, dobrze ze jeszcze tylko jutro czeka mnie wstawanie o swicie a potem juz weekendzik :) poza tym tempka mi spadla wiec to nie byla jednak owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wasze konferencje maja 2 konce- plus: nie ma zaleglosci na milion stron; minus- nie ma sie z czego posmiac :( mika, zmierzylam tempke dzisiaj, cieszysz sie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) przypuszczam ze nie, ale spytam. czy ktoras z was ogladala moze wczoraj folm po 20 na 1? o kardiochirurgub dzieciecym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myslalam ;) w kazdym razie strasznie byl przejmujacy- z powodu niekompetencji kardiochirurga owego podczas zabiegow i po umieralo bardzo duzo dzieciaczkow i jedna pielegniarka postanowila z tym wlaczyc, bo nitk sie tym specjalnie nie przejmowal, uznajac ze tak musi byc.no straszne to bylo, straszne! takie maluszki kochane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) słuchajcie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D wczoraj wieczorkiem leżymy z T. i oglądamy film nagle czujęw brzucha - no wiem jak to nazwać, w każdym razie coś tam czuję - miłego :D biorą T. rękę - zupełnie nieświadomego- gdyż jak ogląda film, to może się palić, walić on i tak nie zauważy :P i nagle t. krzyczy: -jaaaaaaaaaaa, co to ??????????? Aga co to ?????? a ja mu na to: -dzidzia fika :D o on: -ale jaja, ale super :D:D: i cieszy się jak jasna cholerka :D a potem -w czasie filmu- poszedł zapalić :D a dziś rano pierwsze jego słowa to: - aga, moja rodzinko, niunia dalej fika ??? a ja: - nie śpi ;) hihihih ale to cudowne, mówię Wam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×