Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

jakie to sklepy kaszko powiedz będziem szukać w stołecznym królewskim mieście hanko no zyrandol nieco inny a gówno nie mieli żyrandola bo antresola w budowie więc sufit w czekoladowym ciemnym drewnie i żaróweczki takie dające rozproszone ciepłe światło na oknie mieli rolety (zwinięte więc nei widać i ecru firaneczkę z takiego jakby muślinu tak to był muslin to było takie jak mój szal ze zdjęć pod drzewem i to był tak podpięte jak ci kiedyś kazałam se podpiąć a okno przeogromne śmiem rzec i przewysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tu czosnkowe smichy chichy, a ja nadal nie mam polisz leters! Jak je odzyskac? Jem twarozek, data waznosci do jutra, tymczasem juz dzis smakuje kwasno-metalicznie... Jesli do ciezkiej glowy, kataru i bolu miesni dojda wymioty, to na pewno nie przyjde do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zara Kraków Plaza Kraków Galeria Kazimierz Kraków Galeria Krakowska :(. To zawsze tak jest jak się człowiekowi podoba coś:( Niesia, ja się domyślam, że równie przyjemne jak ruchy dziecka musiały być te zachwyty Toma:D! Super!:D! Kurcze, że też się tak chłop potrafi ucieszyć:D!🌼 Hanko, ja kawałek tego filmu widziałam;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co najlepsze ?? bo t. często kłąd mi rękę na brzuch, teraz też nakierowałąm jego rękę a on nie wiedział w sumie dlaczego.... aż nagle wykrzyknął: -co toooooooooo ??????? no to poczuł :D:D:D:D a faktycznie, cieszył sieprzeokropnie, chyba dopiero w takim momencie dociera do faceta fakt, że w brzuszku jest bebe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde hanko no kupujesz w pizdu muślinu mamusia ci owerlokiem jedzie boczki i robisz tak: przewieszasz muślin przez drążek (to jest chyba nazywane karniszem) przewieszasz tak no i teraz tak chwytasz za róg i przypinasz gdzieś ten róg wyżej czymś potem jeszcze gdzieś dalej tak chwytasz i przypinasz wyżej ale niżej niż poprzednio w ten sposób masz pół parapetu odsłonięte do wykorzystania aha rolety na szybie czyli po spuszczeniu rolt masz dalej te pół parapetu wolne lub tak podpinasz aby mieć wolny cały parapet dziękuję za uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz ide do doma w którym nie mam neta:O:O:O:O:O i będę mieć dopiero jutro wszak:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest kurwa problem bo ja rysowac nie umiem ale sie kurwa poświęcę i moją firanę wyciągnę z szafy i powiesze wszak tak jak ma być:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy mniej wiecej zrozumialam ale do tego karnisza to jak to ma byc przymocowane? zabkami normalnie? czy jak?bo zeby przerzucac woal lub muslin przez karnisz to trzeba go miec duzo, a do tego z kolei trzeba miec mecenasowa pensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju, jak mam możliwość to już nikogo nie ma :( no nic, postawie sobie lusterko przed nosem będę ostry dyżur oglądała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! Jestem:)! Musiałam zakupić papier kupny:p i takie tam;). Obeszłam jeszcze kilka sklepów z butami-porażka:o Wstawiłam obiad i ogladam Ostry dyżur;) I tak się zastanawiam...moja siostra jest już w 4 miesiącu ciąży, a NIC kompletnie jeszcze po niej nie widać! Rozmawiałm z mamą i mam miała tak samo:)! Coś czuję, ze ze mną może być podobnie:o. A ja tak nie chcę, ja chcę jak niesia😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×