Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

niech ktos bedzie tak dobry i mnie dobiej. wydrukowalam milion kopert, ajeszcze mi 3 miliony zostaly. potem jeszce sie mam modlic zeby z tych osob przyszlo pol miliona nie wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sytuacja, która miała miejsce przed chwilą u mnie w pokoju:D Sekretarka wchodzi do pokoju z pretensjami do informatyków, oni ją olewają;) Sekretarka: spod jakiego jesteś znaku? Informatyk: spod raka Sekretarka: a mówią, że raki to fajni ludzie, buahahaha Informatyk: a ty spod jakiego? chyba spod lafiryndy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ma na mysli pewna tylko grupe czlonkow tej profesji. inform jeden drugiemu nierowny ivko, a czy ona przynajmniej zasluzyla na takie wyzwisko?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Hanulko, to porządna fajna dziewczyna, ale to było w formie żartu, ona jest dobry człowiek i prawie o nic się nie obraża i bardzo rzadko się na kogoś wkurza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede nie byłam na poczcie, ale u gina :P:P na pocztę pójkdzie monż :) JESUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU SŁYSZAŁAM SERDUSZKO NIUNI :):):):):) ALEŻ TO PIĘKNE, WSPANIAŁE, CUDOWNE UCZUCIE AŻ SIĘ WZRUSZYŁAM :D:D:D:D:D:D:D musiałam też zrobić dodatkowe badania bo jednak leukocytów mam za dużo :( wyniki już dziś poza tym to wszystko DOBRZE :) jak brzuch boli to trzeba leżeć :) idę coś zjeść :):) a potem was nadrobię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :):) jestem w jakimś amoku ;) czigro, to niezły ten twój kiciak :) będzie teraz głodował ;) weekend widzę miałaś udany :D:P o jesuuuu to lisza jest 2 lata starsza ode mnie ??:P:P o matko myślałam, że z 10 :P:P mika, to pościemniaj, że boli Cię dziś głowa, że masz chyba migrenę i idż na tą ławkę i powdychaj to cudne powietrze sama zaraz chyba gdzieś pójdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanko chyba Cię rozumiem z tą golizną :( wczoraj w szkole też nie miałam kolczyków i też jakoś tak dziwnie się czułam ;) ale dziś do gina ubrałam :) i było super !! a wspominałam Wam, że mam przystojnego lekarza ????:P:P:P normalnie jak on mówi to jeszcze się uśmiecha i ja też nawet jak mnie ochrzania za ból brzucha to się uśmiecha a ja też z nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooooo pan dyrygent moj ukochany byl :) podziekowawszy mi za opieke nad chorem w sobote podczas festiwalu ;) no od razu lepiej sie czuje w zwiazku z docenieniem mojej tamze obecnosci calodziennej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No patrzta - wczoraj Niesia do szkoły klipsa nie ubrała i czuła się goła, za to dziś do dżina przyoblekła dyndające kolczyli i nawet bez majtek na pewno miała poczucie pełnej ubraniowości:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja posłodzę. Sweet, suess, dolce, słodycze, aspartam, cukier w kostkach, cukier puder, lody, torty, polewy, karmel, skrysralizowane mleko skondensowane do 3 bita, bita śmietana, dżem, czekolada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesiaa super uczucie slyszec serduszko prawda? ja ostatnio tez slyszalam, bije bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czigra zapomniałaś dorzucić kakao w proszku,baranek wielkanocny-zeszłoroczny,oranżada w proszku,kulki nesquika:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jej, o tym baranku, no! I czekoladowy mikołaj cudem odnaleziony, sprzed lat wielu, pokryty nalotem, który mnie nie powstrzyma oraz czekoladki dla psa. I goldenflejksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łazi i cyc-haltery po taniości kupuje, zamiast ciężko pracować, klientów ku chwale firmy zdobywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ku chwale firmy je kupiłam - wiesz jak będę ładnie wyglądać w takich biustonoszach??? poza tym kupiłam je w pasażu internetowym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guska super pokaz staniczki, ja tez kupilam sobie nowy ale cena mnie powaliła, byscie nie uwierzyly chyba poszly do was wszystkich 2 maile - my w 23 i 24 tygodniu :) tam jest wlasnie ten moj nowy staniczek cos kafe mi szwankuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://pasaz.onet.pl/PASAZ,93da7d7dffffffc00053896ccae658cf,produkt.html?url=http%3A%2F%2Fwyprzedazebielizny.pl%2Findex.php%3Faction%3Dprodukt-dnia%26produkt_id%3D981 strona pierwsza, stanik czarno-zielony i strona 19, pierwszy od góry, tylko w kolorze ecru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×