Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

No patrz, a tośmy się zgrały. Znaczy wybór bardzo trafny, coś go dokonała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć:D! A ja jaeszcze w pracy, tylko mi na szkolenie poszli, ufffp Myszo, a widzisz, wszak dama zna się na wykwintnym jedzeniu;). A do tej listy z wydatkami to se jeszcze dopisz: - 10 wymienionych przez dziewczynę badań, ktore grzeczna Kalina juz zrobiła:p Czigro, przyznaj się, że wielce uszczęśliwił Cie ten odruch bulimiczny po 5 winogronach:p. No dobra, gadaj lepiej ile schudłas:p Niesio, tym razem publicznie gratuluję serca dziecięcia Twego:D!🌼. Oraz przystojnego ginekologa, który podziwiał cię nie nagą, bo ubraną przeciez w kolczyki:p Goła Hanko, nie martw się każda normalna kobieta, nawet dama zapomni czasem kolczyków, albo załozy dwa inne:p:D! Normalka:p:D! Miko, to bardzo miło z Twojej strony, że tak ciepło o mnie myslisz i chetnie polecasz znajomym, którzy na przykład potzrebują gotówki:p Co do nartów chciałam rzec, że ja je wypozyczam, alebowiem nie chcę mieć w moim malusieńkim mieszkaniu jeszcze czterech długich patoli, bo to nijak nie da się nigdzie schować, a wystawione na wierzch razi wielce mój zmysł estetyczny:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinko, wingrona należały do dań, które zachowały swój pierwotny kształt i dlatego je wymieniłam. Reszta stała się bezkształtną masą, dlatego pominęłam milczeniem. Poza tym była brzydka. Nic nie schudłam, za to mięśnie me silniejsze, z tymi prowadzącymi pożywienie ku górze włącznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my też, ale najsampierw musimy iść na piłki, a potem przyjedzie po nas mąż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym powiedziec że ja lubie porządek i gdybym kogo innego za męza miała to bym miała w domu jak w laboratorium :D no ale nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, że związki nowe znowu się tworzą:P ale dzieci na wyrobników chować to niełanie, Czigro kotów miłośniczko, nieładnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy kolor jasny beż to jest ecru? bo nie kawa z mlekiem chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivo, beż to zdecydowanie kawa z dużą iloscia mleka;). Nie ecru;) Tak, nowe związki sie tworzą, bo Czigra tylko czeka aż się odwrócę i mnie zaraz zdradzić próbuje:p. Nie nowina dla mnie:p Ja tez juz jestem w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem znow :) dzien jak codzien nie mam obiadu,ale za to mam 2 czekolady, w tym jedna mietowa, a druga bąbolada oraz.... 5 .. nie, juz tylko 3 tik-taki :) i masło ktore mogloby posluzyc jako broń ręczna, bo je z zamrazarki wlasnie wycignelam, zeby na kolacje bylo, no bo skoro obiadu nie mam to chociaz kolacje sobie zjem :) aha, zwazylam sie wczoraj u rodzicow i dalej waze o 4 kg wiecej niz podczas slubu hmmmm :o czy powinnam sie zaczac niepokoic? bo wszystkie spodnie zaczynaja mi byc przyciasne kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To żeś powiedziała!!!:p Powiedziała, co wiedziała:p!! Tak schudnąć, na pewno terapie Myszy musisz zastosować:p! Bo mi sie wydaje, że to chyba dobrze, że troszkę przybrałas, nie? Wszak zima się zbliża, a jak każda dama płaszcz masz pewnie cieńki, to chociaz się człowiek naturalnie jakoś dogrzeje:p! A ja nie lubię miętowej czekolady:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja powinnam byla przytyc jak wazylam jakies 7 kg mniej :) i przytylam - 3 a teraz te dodatkowe 4 to juz poza moją granicą o 2 kg, to sie moze wydawac plynna granica ,ale jednak te 2 dodatkowe akurat czuje w spodniach glownie :) pare razy mi sie zdarzyło ze 38 rozmiar byl ciasnawy, a to juz przesada :) no to zjem sobie czekolady hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadna kawa z mlekiem ecru to jest zabielony beżożółć tudzież krem ale napewno nie kawa z mlekiem nawet z dużą ilością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubię miętową:) A NAJBARDZIEJ TE CZEKOLADKI MIĘTOWE OSOBNO PAKOWANE, KTÓRE PIERWSZY RAZ W KRAKOWEI JADŁAM chyba after eight:) o sorki za capsa:) i nigdzie u siebie buławek nie znalazłam, istnieją one jeszcze?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika ja ci proponuje śniadanie: kawa czarna bez cukru obiad: pomidor kolacja: zioła przeczyszczające pasi ci :D czy może za dużo żarcia ??:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! Mika i juz Ci dyzurny dietetyk ułożył dietę:p Bleee, mietowa czekolada jest bleeee-co nie oznacza, że w stanie braku cukru bym jej nie zjjadła:p. No dobra, ale brukselki, salcesonu i szpinaku, to serio bym nie zjadła:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze istnieją iv- pare dni temu kupowalam :) muszą gdzies byc! mysza- mysle ze mogłabym umrzec z głodu przy takiej racji zywnosciowej :) ja po prostu na pewien czas musze przestac sie objadac, bo teraz to jem za dwoch o kazdej porze dnia i nocy i kompletnie nie ograniczam swoich zachcianek i to chyba przez to, widocznie nie spalam tak jak kiedys, no w koncu wiek juz nie ten :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym salcesonu nie zjadła nawet na łożu śmierci głodowej błęęęęęęęęęęęę obrzydlwistwo tak samo jak szynka z żyłami :O:O:O:O:O:O swojskie mleko :O:O:O:O:O:O:O łęeeeeeeeeeeeee ufff aż mi sie niedobrze zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli kompletnie nie myślisz o tym co jesz i jesz wszystko na co masz ochote no to wybacz słodka ale lat 15 to już nie mamy , no nie mamy ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz dla zdrowotności i urody by mi się przyp\\dało, żeby mi jakoś dieteteyk fajną dietkę ułożył:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×