Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Kalinka i po sobotnie kawiaty do wazonu!!!:):):) czesc baby,ja tez juz po kawie,ale jeszcze nie posprzatane i siedze na gaciach przed kompem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, już jestem:D! Szewc się zamknął na sobotę, a astrów już nie dają:(. Były sam drogie kwiatki:(Chyba se pójdę liści nazbierać;) Mam za to Tiki Taki i nie zawacham się ich użyć:p!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Myszu przypomniałaś sobie,ze nie zjadłaś dzisiaj śniadania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) kawa wypita, śniadanko było i riki tiki też;) można jechać do miasta;) jedziemy do komisów popatrzeć na samochody:) a, i jeszcze zrobię tego windowsa jak eny z kapi mi kazali:) mam nadzieję, że się uda:) dziękuję 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie Kali ja mam zawsze drzi do piekarnika usmarowane mokrym nosem wolfa:) Iv. czy Ty chcesz zeby coniektore Ci zazdroscily tego riki tiki?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pompon mi jeszcze zawsze siada przy scianie, tak, że plecami i tyłkiem sie o nią opiera:p! Zawsze! Nie sposób nie zauważyć, gdzie siaduje mój pies:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede, czyżbyś była sama? :P:P:P Eny, udało się!!! podziękuj męzowi bardzo, bardzo:) uff, kamień z serca, strasznie mnie stresują takie rzeczy.. dziękuję ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wszystkie sciany na wysokosci grzbietu brudne od wolfa:( dobrze,ze kupilismy zmywalnego duluxa teraz chcemy wyremontowac ten korytarz,w ktorym najwiecej urzeduje wolf i zastanawiam sie co zrobic na scianach,tam gdzie on sie ociera???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie myslalan o czyms takim albo o takis plytach do polowy,ale w jakims fantazyjnym stylu:) a nad tym gzyms,szlaczek cos takiego,nie wiem czy wiecie o co mi chodzi to jest głowny korytarz,którym sie wchodzi do naszego mieszkania Iv. siedze sama niestety,Kris bedzie wieczorem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dupeczki :) wrocilam z zakupow, odebralismy moja sukienke z pralni, bede mogla ja wystawic ufff ide robic sniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonił brzuchacz, że jest po seminarium i że nie było tak źle jak myslala:D! Ale wróci dopiero pod wieczór z uczelni;). Tak to jest, ja człowiek w ciązy to od razu fory ma:p:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie i tak włamie się do jakiegoś kompa na uczelni,bo nie wytrzyma tyle czasu bez netu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny jak chcecie moge wam posłać pare moich fotek z inauguracji i rozdania dyplomów na sudiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz posyłam dodaje ze ja to ta z zieloną kurtką na krześle, bo wszyscy wyglądają tak samo w tych togach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×