Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

cześć :) już nie śpię :D ale nie dam rady siedzieć w szkole od 10.oo do 18.oo więc pójdę troszkę później :D wczoraj to myślałam, że mi łeb odpadnie i czułam się jakbym była w pracy :o zmęczona jak nie wiem co :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:D! A ja tylko zbieram porozrzucane rzeczy miśka, czyszczę wykładzinę, bo nam się w ferworze walki:p wczoraj budyń rozlał:p i idę po koleżankę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:D:D:D:D:D:D:D wstalam :) jem sniadanko, a potem sie zbieram i jade do rodzicow, bo sie umowilam z mama na zakpy, bede polowac na zimowe buty i czapkę , no rekawiczki :) wczoraj przezylam chwile grozy! w knajpie byly swieczki i ubierając sie machnelam plaszczem i unurzałam go w tej swieczce :o balam sie ze go przypalilam! ale bo obejrzeniu okazalo sie ze nie, ale za to cały tył byl uwalany woskiem :( to jest sztruks wiec balam sie ze jak wezme to zelazkim potraktuje to sie zaprasuje i bedzie widac. Ale czubkie zelazka przez pergamin pojechalam po tych plamach i jakos zeszło UFFFFFFFF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie melduję:) dopiero wypuściłam męża mego z łóżka:P miał kare za te ostatnie wyjazdy i swoje musiał odsiedzieć:P jedziemy dzisiaj do siostry Krisa na obiad,wiec upiekło mi sie gotowanie:D Kalinka walczyliście na budyń czy o budyń???? ale skoro znalazł się na dywanie,to najwięcej uciechy miała z budyniu Pompon:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki:) Mika, kurczę, znowu mi program przesunął termin owu:( codziennie przesuwa o jeden dzień do przodu, od 16 dc do 19 dc.... i bądź tu człowieku mądry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc laseczki - dopiero się zwlekłam z łózka - siedzieliśmy wczoraj prawie do 3. Wypiam całą butelkę wina - nawet nie wiem kiedy i nawet za mocno nie pczułam. Tylko teraz głowa mi pęka :O szurek - współczuję wam trochę tego remontu. U nas teraz to juz tylko ( a może aż) została przeprowadzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że budyń wzbudził wasze zainterosowanie:p Nie była to walka, wręcz przeciwnie:p. N aplecach mam otarcie od wykładziny:p:p:p. Mając budyń mozna zrobić wiele ciekawych rzeczy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eny my sobie tez, bo to nie jest najlepszy moment na remont, bo sie ja tylko niepotrzebnie stresuje bo fachowcami mozna sie zalamac nieraz....ale wole teraz to przejsc przed dzidzia zycze wszystkim smacznego obiadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, my juz po obiedzie;). Myszu, a spróbuj zawinąć gruby plaster mozarelli, w plaster szynki, usmaż i podawaj z sałatką z pomidorów z przyprawą włoska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szurek - a panele kłada wam jacys fachowcy? bo położenie paneli to pestka i nie opłaca się brac nikogo do tego i wydawać niepotrzebnie kasę. kalinka - ciekawy ten ślad od wykładziny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) wrocilam, kupilam buty, takie kozaczki do biegania, do spodni, wysle fotki jak je tylko zrobie,ale wiecie w centrum dowodzenia to nie takie proste kupilam tez czapke z daszkiem,ale tym razem takim miękkim daszkiem, szarna sztruksowa, bedzie do plaszczyka pasowac, a do tego rekawiczki 2 pary jedne zielone drugie fioletowe zeby pasowaly do szali :) jestem zadowolona, bo kupilam tez brazowe zamszowe butki na malutkiej szpileczce z okrągłym noskiem, takie wiecie pełne przody i tyły.. kurde ide po aparat, co sie bede produkowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iv- ja bym obstawiala albo 17 dc albo 19 ciezko powiedziec, ale w kazdym razie w okolicy tych dni ona na pewno BYŁA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika dzieki za zdjecia, zakupy bardzo udane :) eny u nas jest podloga w takim stanie ze sami nie bedziemy tego klaść i jeden fachowiec ktory bedzie nam gipsowal, malowal tez polozy panele a po drugie nie mamy czasu zeby to samemu robic a ja w ciazy na pewno nie bede sie za to brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie - poczynilismy kolejny krok prowadzący do powiększenia naszej rodziny :) kupilismy materac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eny no to czas na następny krok! :D Mika ja nie dostałam zdjęc:(:(:( a tez poluje na jakies wygodne i ciepłe kozaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł joł częśc dupy :D a ja nie idem do pracy! heheheheheh:P:P:P:P:P:P i dobrze bo dzisiaj ma byc 20 stopni i słoneczko wszak!!!!! WSTAWAC DUPY WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×