Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

jestem wykąpana, wydepilowana, najedzona, co prawda nie jest posprzatane jakos szczegolnie,ale co tam :D:D:D:D ide niedługo na spotkanie z kumpela, pogoda cudowna! ale sie ciesze, zrobimy sobie spacerek, a potem pojdziemy na piwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga chcesz puste maile??? zreszta i tak,juz je usunęłam:P Mika włosy też umyte:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dede OCZYWISCIE ze wlosy tez:):):) jestem nawet pomalowana, mam nalozony nowy podklad Max Factora hehe i czuje sie naprawde fajnie, moglabym isc na randke nawet :) no i zrobilam sobie frencha moimi nowymi lakierami, ktore pokrylam nowym cholernie drogim utwardzaczem do lakieru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny nie wiem czemu nie udało się wysłać :( chyba zdjecia maja za duzy format... ja tez idem się szykować do wyjścia, idziemy ze znajomymi do podobno fajnego(bo przez wszystkich zachwalanego) lokalu u nas w miasteczku. a dziewczyny nie mam do wszystkich aktualnych adresów mailowych bo przez tego wirusa któy mi zaatakował kompa wszystkie mi się skasowały:( bardzo proszę o przesłanie mi adresów do wszystkich dziewczyn...plisss z góry ślicznie dziękuję a teraz lecę robic sie na bostwo:P pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello siwus dostalam same puste maile? nie da sie otworzyc zdjec wy tez takie dostalyscie od siwka?puste? pytanko mam do ciezarnych ktore sa albo byly...kupowalyscie sobie moze pas ciazowy? ja chce kupic na allegro i nie wiem od kogo najlepiej wybralam sobie taki czarny http://www.allegro.pl/item136052311_pas_ciazowy_badz_modna_i_oryginalna_w_ciazy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc dziś wybrałam jednak............. stołówkę :P:P:P:P net był oblegany :o wszyscy siedzieli na allegro co do seminarium :D:D:D mam nie przychodzić, tylko słać @ :D:D:D:D:D:D idę siępołożyć i zjeść kinder bueno :P:P bo mi monż zostawił :P:P:P jak coś to dzwońcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko!! Mąż wreszcie zakończył zabawę w wirtualnego żołnierza:p No widzisz niesia, ciężarne to jednak mają ten nieodparty urok osobisty:p:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę, ale mam dziś dzień spania;) ciągle mi się oczy kleją... obejrzeliśmy \"posejdona\", zaraz będzie \"starsza pani..\" na 1, mam ochotę na komedię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) hehhe wykrakalam sobie te randke :D:D:D kolezanka w ostatniej chwili odwolala spotkanie buuu (a taka miala ochote sie z nia spotkac no!) ale nie ma tego zlego, bo maz mnie wzial do knajpy :) zjedlismy sobie jedzonko, a teraz wrocilismy sie zrelaksowac, bo nie mozemy sie ruszac tak sie objedlismy uuuuuchhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivka- my mamy z miskiem to samo, w knajpie nam sie oczy kleiły, ze az zrezygnowalismy z kina, bo stwierdzlismy ze do 21 to nei damy rady wytrzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz chyba sie zrz... znaczy sie niedobrze mi chyba sie przejadłam napije sie moze wina na trawienie hmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc laseczki - mamy juz prawie wszystkie szafy przewiezione :) teraz sobie siedzimy z kumplem, jemy pizzę i zaraz sobie popijemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eny-super:) a do kiedy musicie zwolnic obecne mieszkanie? do konca m-ca? nalałam sobie winka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szurek - mi się bardzo podoba ten pierwszy z zielonymi kwiatkami :) wiem, ze dziewczyny kiedys cos o takich pasach pisały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz ide spać :D żarcie z knajpy przywiozłm do domu i zrobilimy sobie barowy wieczó w domu :P wciągnęłam kebaba, popiłam piwkiem i .... nadal jestem głodna ;) tak więc ide spac aby oszukać żołądek :P dobranoc dupencje 🖐️ do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez znikam, oczy mnie bolą, musze to odespac przed poniedzialkiem paaa babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eny mi sie tez ten najbardziej podoba ale nie do wszystkiego by pasowal a czarny to jednak uniwersalny....a jak wasze prace nad mieszkankiem? jak bedziesz miec jakies zdjecia przeslij mi rowniez....my zaczelismy remont i robimy sobie nasza malutka sypialnie gdzie bedzie tez dzidzi lozeczko, czeka nas kladzenie paneli, malowanie, zmiana mebli w kuchni, duzo pracy a jeszcze do tego ja z brzuszkiem.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×