Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

oh przedupy jest przeciepło na POLU jest przepogoda przesłoneczna oh uwielbiam byc aplikantem i w zasadzie byczyc sie w taki przeponiedziałek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na polu jest zielono i rosnie jęczmień:P hmmm widze wiele fajowych gadgetow na tej stronie od Agniechy:) i posiadam jeszcze kilka niezdrapanych kodów na karcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieśka:D Guśka, żebym to ja miała gwarancyję, że na mej cyckowości taki stanik z neta będzie dobrze leżał... Muszę mierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Czigra, tu tkwi cały dofcip - jak sobie kiedyś zaryzykowałam i kupiłam, to się okazało, że leżał i leży (!) lepiej niż wszelkie inny, jakie sobie w szopach po przymiarkach kupiłam :) poza tym akurat znam te firmy, mam jeden cyckonosz od nich i leży fajowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo np. gaja jest dosyć popularna ja czesto na pierwszy rzut oka widzę czego nawet nie warto brac do przymierzalni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie ogladam, gdyz nie moge a takze sortuje koperty ;) alez mam rozwijajace zajecia, nie ma to tamto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli... zabija powoli... Minie jeszcze miesiąc, zanim mu się uda. Panie o końskim wyrazie twarzy też tam są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam tyle rzeczy do jedzenia, a nie mam dziś natchnienia jakoś... i dostałam tort poweselny:) od stażystki:) i jego też mi się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iv, tortu poweselnego się Ciebie nie chce? Toż to dewiacja jest! Joovi pracuje chyba ciężko, jak codzień. Han, zaraz tam pół roku... Za to Iv umrze już jutro, jeśli natchnienia jedzeniowego nie dostanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iv- ja dzis wchlonelam sniadanie w 5 min taka bylam glodna,ale po tym bromku ciagle mi cos na zoladku nie lezy i czesto boli mnie glowa, wiec z tego jedzenia az takiej przyjemnosci nie mialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty, cyc w necie eksponuje???:) Toż to większa poruta niż udział w teleturnieju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszo zrobiłam to to na obiad było przeeeeeeeeeeeeeeeeeepyszne i takei damowe :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guśka, nie igraj z ogniem, bo bo bo... bo Ci brwi przysmaży i będziesz brzydko wyglądała. A tak fokle to nie mają się czym te pani pochwalić, ja lubię staniki oglądać na Alżbecie, co Samantę prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde mam problem - prosze o rade mam dzis wene na zakupy a nie ama kasy... i co teraz? a moze nie bendziem jesc do 10-tego? bo mi siem buty jakis ladne marza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy - masz możliwość zrobienia debetu na koncie? pożyczenia od mamy? cioci? psiapsióły???? to zależy jak bardzo masz potrzebę :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy- do kalinki zadzwon :D:D:D ona co pozyczy :D:D i oddawac nie bedziesz musiala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×