Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

iv ma racje mysza kurde to ja dopiero bym musiala mowic "heh" co chwile.....jak widze te piekne rzeczy dla dziecka ktorych nie moge miec..............heh.......kurcze jak sie jest w ciazy wszystko sie w glowie zmienia, juz dla siebie nie chce sie nic tylko wszystko dla dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, wykapalam sie i wydepilowalam, patrze tak na moje wlozy i patrze i stwierdzam ze powinnam je umyc :o a myslam wczoraj grrrr nie wiem co im sie dis stalo ze tak jakos beznadziejnie wygladaja widze ze myszy sie pogorszylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja coś wiem o tych zmianach - jak już kupilismy mieszkanie to nic mi nie było potrzebne - cała kasa szła na urządzanie. i jestem pewna, ze jak będę w ciąży to będę wszystko na maluszka wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika to umyłaś te włosy czy nie,bo nie wiem co do teczki wpisac???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eny mowie ci jak wtedy ciagnie zeby kupic sliczna posciel czy wozek, lozeczko takie wymarzone i ciuszki......ech....heh.....naprawde odbija....ja niedawno sie dowiedzialam a to juz calkiem niedlugo....a kofi to juz w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mylam :) nie chce mi sie, zepne jutro w kucyk i jakos przetrwam, w koncu nei sa takie zupelnie najgorsze jak beda jutro popoludniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super, ja lubie takie wielkie:) mam jedną taką swoją ulubioną i wszystko tam wrzucam, a i tak mnóstwo miejsca mi zostaje;) ja się powoli żegnam z kablem i z sympatycznymi paniami, bo nie wiem, kiedy mąż mi kabelka podbierze, chyba zaraz:) do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa kaszo bielmem ci oczy zaszły???????????? jeszcze brzydsza i też z ceraty ja mam w pizdu takich dziadostw jak chcesz to ci dam bo miałam na karitas oddać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszo, przyjmijmy założenie, że jestem spłukana, wiec i tak teraz nic nie kupię:p. A jak już dostanę wypłate to i tak będe spłukana, wiec pozostaje mi tylko torebka z ceraty:p. Więc pomiń ten szczegół i na krój patrzaj, ok?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to poczkaj musze wdomu na ojcowiźnie na strych wyjśc i wyśle ci periodykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, już wszystko wiem - poszła rura doprowadzająca wode z pompy do filtra. Staroć była i pękła. Kupimy dla świętego spokoju tą rurę. Chociaż właśiciel mówi, żebym się nie przejmowała, ani nową właścicielką, ani sąsiadką z dołu :) wyprałam wszystko ręcznie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) byłam w lesie jużjestem po kolacji - były paróweczki a zaraz zjem jeszcze naleśniki:P:P bo mi się chce słodkiego:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×