Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Wiecie co?? Będe starsznie przeklinać: ja pierdole jak się wkurw........ no dobra nie bede az tak wulgarna ale wiedzcie ze się strasznie zbulwersowałam i tak mi sie ciśnienie podniosło, że nie moge się uspokoić Czytam wczorajszy Fakt a tam artykół o gościu (20 lta) który pociął żyletką nóżki swojej 10- cio miesiecznej córeczki bo płakała zabiłabym jakbym dorwała dziada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
furka ja staram sie nie czytac takich artykulow bo nie potrafie przejsc obok nich bez emocji....najchetniej bym takich wykastrowala! albo sama nie wiem... tak samo jakis czas temu w tv byl reportaz o kobiecie gdzies kolo dzialkowa co zmarla przy 16 chyba porodzie... kobieta byla wycienczona porodami, tez sie zastanawialam kurcze czy ci ludzie o gumkach nie slyszeli czy jak. ja rozumiem miec gromadke dzieci sama mam 4 rodzenstwa ale az 16??? biedna kobicina... a gdzie czigra, dede - czyzby one tez serce stracily do forum?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie sie podzialy wszystkie dziewczyny? chyba czegos nie wiem bo wierzyc mi sie nie chce ze nagle przestaly pisac ...musial byc jakis powod dzis doszedl do mnie sliczny pas ciazowy i jestem happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guska---to zes nagane walnela;) szkoda ze nie dziala to naprawde jest dziwne ze nagle sa az takie pustki... siwek---dostalam 4 maile od ciebie ale 3 bez zalacznika a jeden mial zalacznik ale nie moglam go otworzyc:( przeslij jeszcze raz prosze jesli to nie klopot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) pobudka wstaaaaaaaaaaaaaaaaaaać do roboty się braaaaaaaaaaaaaaaać!!!!!! :D zaraz wychodzę na chwilę, podpiasać umowę na duże zlecenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem :) umowa gotowa, zamówienie złożone, teraz do robotu, zarabiamy na grudniową premię :) listopadową dostanę ładniutką :D w sam raz na gwiazdkowe przenty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga gratuluje wyplaty!:) ja ta tez dostane wyplate powiekszona o te 250 co mi ostatnio madrala potracil... mam dzis mega lenia i dobrze mi z tym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Lunia cos mi sie pieprzy i nie chce sie dobrze wysłac, ciagle wyskakuje jakis błąd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak Was lubiłam czytac
co tak malo piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zaziębiona :( julce wrócił katar, mnie jeszcze gardło pobolewa i głowa boli :( jest nam obu źle :( proszę mnie pogłaskać po główce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guska-----🌻🌻👄👄dla ciebie i Julci siwek---dostalam od ciebie dwa maile ale znowu to samo 😭 nie masz innej skrzynki? moze jakbys z innego konta wyslala to by przeszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szurek---zaraz odpisze dzis niezbyt dobrze sie czulam ale teraz jest juz ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szurek, Nati, Lunia,Furszus macie maila ode mnie, wysłałam wam moje aktualne fotki z brzusiem...tylko tym razem z innej skrzynki, mam nadzieje ze uda sie je otworzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzieki siwek za zdjęcia, teraz doszły i otwarły się bez problemów :) teraz czekam jeszcze na zdjęcia od szurka.... kurcze ale mi się nudzi bez pracy, juz nawet nie wiem jakie mam sobie zajęcia wymyślać...a pracy jak nie było, tak nie ma !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz mam dość mieszkania z moją mama.... coraz bardziej daje mi się we znaki....ehhh chciałabym byc juz na swoim ale narazie fundusze nam nie pozwalają, a dzidzius w drodze....kolejne wydatki, nie dali bysmy sobie rady na wynajętym, a na kupno tez kaski nie ma :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwek----tym razem doszly zdjecia:) super wygladasz i masz taki swietny okraglutki brzusio:) co do mamy to rozumie cie...ja tez zcasami mam dosc mojego ojca...no ale coz...trzeba wytrzymac bo narazie nas nie stac na wynajem zwlaszcza jak dzidzia w drodze a ja chora jestem...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×