Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

witaj aga...życzę powodzonka w staraniach 🌻 oczywiście ja czekam na zdjęcia, wiec eny możesz słać na nati83@o2.pl mój mateuszek skończył dziś 12 tygodni :):):) Niestety za usg 3d płaciłam, dostałam z niego płytę i zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha---> mam fotki doszły, ale fajna pyzunia roześmiana, słodka jest :) taki blondasek kochany :):) Kto nie ma to niech da znać. Komu??? Komu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati---> zleciało co??? dopiero co pisałaś o swoim porodzie a tu już 3 miesiące, wszystkiego naj naj naj dla was 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_ka ja chce fotki wyślij na siwek_21@o2.pl Aga szkoda ze wcześniej nic o tym kombinezonie nie wspomniałas bo ja już małej kupiłam na zime nawet dwa :) jeden na allegro firmy wójcik-jest w nim na fotce na bobasach-taki ma fajny futrzasty kaptur-jestem strasznie zadowolona z niego a kosztował 20zł :) a drugi dwuczęsciowy ogrodniczki i kurtalka-moze na drugi rok bedzie dobry bo spore podwinięcie ma.... ale ten twój oglądałam w h&m i tez mi się podobał-na allegro tez takie oglądałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez poprosze fotki na maila m_ka taki bol podobny do okresowego ale mocniejszy i tak mocno sie wtedy napina brzuch, chwile potrzyma i puszcza, czujesz ulge a za chwile za kilka minut nastepny dluzszy i mocniejszy ze nie mozna wytrzymac dlatego nie da sie tego przegapic ze to juz czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z mam stosowała emulsję do kąpieli firmy OLIATUM??? Jeśli tak to czy dobra ona jest i ile w Polsce kosztuje tak + - ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M ka oilatum super emulsja do kąpieli, fajnie natłuszcza ale jest dość droga choć bardzo wydajna. my dostaliśmy próbke wychodząc ze szpitala a pozniej uzywałam płynu do kąpieli ziajka-też dobry a kosztuje 15zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwek---> ja kupiłam wczoraj na eBay-u emulsję OILATUM 500 ml i razem z przesyłką zapłaciłam 3 funty i 30 pensów (około 17,50 zł.) a sprawdzałam w internetowej aptece kosztuje ona 60 zł - czy to możliwe, żeby była aż tak bardzo droga w Polsce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napiszcie czy dostałyście zdjęcia, Szurek, Siwek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M ka ja dostałam tylko fotki od Agi....śliczną ma córeczkę 🌻 kiedy ja swojej będe robić takie kiteczki???? :D M ka to naprawde tanio kupiłaś...u nas drogi jest ten płyn w aptekach jak pisałas ok 60 70zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dostałam tez fotki Mateuszka od Nati -jak on szybko rośnie..:) a jak to się szybko zapomina kiedy własne dziecko było takie maleńkie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati ---> mówisz i masz :D, przesyłam tego samego @ którego wysłała mi Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro kombinezon nie ma wzięcia to go wystawię na allegro :) miałyście poprostu pierszeństwo :) a dzisiaj jadę kupić Julce nowy, bo ten ma zwyczajnie za krótkie nogawki do wózka - wysoko się podciągają i nogi na wierzchu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no tutaj to tylko ja mam córeczke która nosi rozmiar 74:) bo szurek ma synka, Nati też :) a ja mam juz dwa kombinezony kurcze nawet trzy więc czwarty to juz przesada :P ale ja mam fioła na punkcie kupowania ubranek małej...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m_ka kupilas bardzo tanio, ja za 250ml jakos dawalam okolo 30zl, ale musialam w tym jasia kapac bo mial bardzo wrazliwa skore, strasznie mu szybko wychodzily potowki i to mu lagodzilo a do tego mial bardzo sucha ktora sie luszczyla i oilatum bylo swietne, po nim nie trzeba juz niczym smarowac tak dobrze natluszcza a teraz uzywam tylko do kapieli nivea i juz zadnych kosmetykow taka ma fajna skore, ale smarowac juz po sie niczym nie daje nati strasznie urosl twoj synus ale i tak jest malutki i juz nie pamietam jak jasiu taki byl, dobrze ze mam to uwiecznione na kamerze i zdjeciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!!!! ja tez prosze o fotki wszytkie!!!pamiętajcie o mnie!!! ustysia@gmail.com ja wczoraj po prasy cały dzień prawie przespałam bo tak mnie mdłości męczyły,że przynajmniej jak usnęłam to nie czułam i nie myślałam o tym!!!!hehe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustysia---> bidulko mam nadzieję, że mdłości ci szybko przejdą, ja na początku też miałam, nie były one bardzo dokuczliwe ale trwały czasem nawet przez cały dzień. Trzymaj się jakoś 🌻 Szurek---> poluję na następną butelkę ale aukcja kończy się dopiero za 5 dni a Jasiu nie daje się smarować bo on już przecież duży facet jest - co ty sobie myślisz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobitki na tym forum w nowej polskiej(miejmy nadzieje lepszej)rzeczywistości!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustysia --> mnie to póki co nie dotyczy :p Dziewczyny jak zwykle mam kolejne, chyba już 101 pytanie do mamusiek i przyszłych mamusiek: czy wasze dzieci miały lub będą miały karuzelę łóżeczkową??? Pytam dlatego bo słyszałam, że nie są one zbytnio zdrowe dla oczu maluszka i że w ogóle nie są one polecane przez lekarzy? Ale czy to nie przesada??? Kurczę...... bo my wczoraj taką ładniusią kupiliśmy :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mka - karuzela jest dobra dla dziecka, ale nie ma sensu wcześniej niż po miesiącu mu jej zawieszać. Najlepiej żeby była najprostsza, nie miała zbyt wielu kolorów, raczej stonowana, i bez bajerów, tzn. tylko zabawki, bez melodyjek, kręcenia się...Zamiast karuzeli możesz powiesić po prostu jakieś zabawki i już. Dziecko zaczyna w pewnym momencie się interesować tym co wokół niego, ale też nie może mieć zbyt wiele bodźców. ja kupiłam karuzelę, ale na razie jej wieszać nie będę. Są na niej pluszowe zabawki - wszystkie w tym samym kolorze. pozytywki i mechanizmu obracającego w ogóle nie będę używała. o, coś takiego :) http://grafit.mech.pw.edu.pl/~czerwin/foty/%bfyrafkowo2.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eny sliczna karuzela i widze ze masz juz firanki w zyrafki, my mamy taka posciel dla jasia co do karuzeli nie zgodze sie z eny, my mielismy i bardzo cieszyla jasia, jak byl malutki to wlaczalam mu melodyjke i przez jakis czas go to bardzo interesowalo ale wiadomo ze tylko na chwile mozna wlaczyc a pewnie sa rodzice ktorzy potrafia zajmowac tym dziecko przez pol dnia, wszystko w granicach rozsadku nie powinno zaszkodzic....u nas karuzela sprawiala wielka frajde jasiowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szurek - też mamy taką pościel :) i przybornik na łóżeczko i pieluszki...po prostu zakochałam się w tych żyrafkach :) a jeśli chodzi o karuzelę to napisałam to na podstawie wypowiedzi specjalisty :) a jak Amelka będzie reagował to wam powiem, ale za jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×