Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

OOOooooo Ustyśka :) Mało brakowało kochana - już powoli zapominaliśmy o Tobie, masz szczęście, że się pojawiłaś, pisz co słychać??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie babeczki, właśnie czytam o szczepieniach dziecka i z tutejszego kalendarza szczepień widzę, że w drugim miesiącu szczepią tutaj przeciwko pneumokokom. Mamuśki i przyszłe mamusie co sądzicie o tych szczepieniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eny śliczny brzusio-widać ze ogólnie nie przytyłaś tylko sam brzuszek ci rośnie :) pozdrawiam aha ja też chce fotki mieszkanka siwek_21@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę przytyłam, ale niedużo. Teraz może bardziej widać, bo niestety już zaczynam puchnąć. Buzia mi się okrągła bardziej zrobiła i nogi mam jakieś takie opuchnięte. Ale brzuszek ogólnie mam chyba taki średni - nie za duży, nie za mały :D za tydzień mam USG - ciekawe ile już Melka waży. 5 tygodni temu ważyła ok. 1700 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eny dzięki za fotki :) mieszkanko super sobie urzadziliście :) najbardziej spodobała mi się łazienka....moze dlatego ze tak lubie kolor czerwony w mieszkaniu... :) jak bede miała chwilkę to pocykam fotki jak my się urządziliśmy na wynajętym...narazie.... ale tez telefonem bo aparatu nie mamy a w tej czarnej sukience to rzeczywiście nie wyglądasz jakbys była w ciązy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwek - dziękuję :) mi tez najbardziej podoba się łazienka :) może dlatego, że w pokojach na razie mamy same starocie - nic do siebie nie pasuje...a łazienka jest nowiutka od początku do końca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enyusia --> brzucho super, normalnie jestem w szoku bo chyba tylko ci brzucho rośnie, ja cała urosłam dosłownie jestem dwa razy większa niż byłam a brzucho mam tak duże, że ludzie na ulicy się pytają czy to bliźniaki :):) Napiszcie jakie macie zdanie o tych pneumokokach, co radzicie? szczepić czy nie???? Wiem, że jeszcze czas ale chcę poznać wasze zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwek,m_ka fajnie i milo ze o mnie pamietacie :) m_ka trezba bylo napisac maila do mnie, juz dawno tutaj nie zagladalam, bo myslalam ze nikt nie pisze...nie mam czasu na nic przy jasiu, juz lata po calym mieszkaniu co do pneumokokow nie szczepimy na razie, z prywatnych dalismy tylko 5w1 a reszta to juz te obowiazkowe siwek jaka ta twoja niunia jest slodka!!!!!!!! eny ja tez poprosze fotki twojego mieszkanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m_ka nie ladnie ze sie z brzuszkiem nie pokazalas, ladnie prosze wyslac mi zdjecia na maila....bede czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Szurek kope lat :D jakto Jasiu lata po mieszkaniu???? moja dopiero co zaczeła dobrze siedzieć....ehhh ale z tego co wiem to dzieciaczki roznie sie rozwijaja.... dzięki za komplement w stronę mojej córy 👄 też jest baardzo absorbująca..:) a co do pneumokoków to u nas mówili mi ze jak dziecko ma styczność z przedszkolakami lub jest w złobku albo wogóle ma stycznosc z innymi małymi dziecmi to trzeba szczepic a jak nie to nie ma takiej potrzeby. my tez szczepilismy narazie hiberixem płatną a narazie nie planuje dodatkowych szczepionek będziemy szli tymi panstwowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwek niestety jasiu wdał sie w mamusie i juz ponad miesiac temu zaczał szybko pełzac a od miesiaca raczkuje po calym domu....miesiac temu zaczal tez wstawac jak sie czegos schwyta i wszedzie by tylko stał i stał...ja zaczelam chodzic jak mialam 10 miesiecy wiec pewnie i u jasia to sie sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyrek ----> zawsze będziemy pamiętać o tobie i oczywiście o Ustysi też, która jakoś znowu zamilkła i w ogóle o wszystkich tu pamiętamy :):) A brzucho podeślę obiecuję, że wieczorkiem się tym zajmę. Cieszę się, że wasze pociechy rosną jak trzeba 🌻. Trochę wam marudzę ale mam prośbę: napiszcie jak rodziły się wasze pociechy, chodzi mi tu ile dni, tygodni wcześniej czy później :) dzięx ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja niunia urodziła się w 38 tygodniu miałam termin na 19-20 luty to był termin z usg bo z miesiączki nie mogliśmy obilczycwłasciwego bo byłam w ciązy a miałam jeszcze okres. niunia urodziła się tydzień wczesniej przed planowanym terminem z usg czyli 12 lutego :) połozyli mnie w czwartek do szpitala na wysokie cisnienie a ze w piątek miałam mieć sesje egzaminacyjną to sie wkurzyłam ze nie moge jechac i pozaliczac i ze bede miała zaległości i stwierdziłam ze jak leze juz w tym szpitalu czego nienawidziłam to już nie wyjde sama :) i uparłam sie ze urodze, masowałam sobie brzuch i sutki, brałam ciepły prysznic, polewałam brzuch wodą i juz w sobote w nocy miałam lekkie skurcze co 10 min ale lekarz to olał bo powiedział ze to jeszcze nie czas, wogóle to od przyjscia do szpitala jak mnie \"delikatnie\" ordynator zbadał tak palmiłam codziennie-twierdzili ze to normalne ale ja czułam ze cos nie tak jest no i w niedziele o 21.30 odszedł mi czop jak byłam siusiu no i wody poleciały :) połozyli mnie na porodówke zaczeły sie lekkie skurcze, pozniej coraz mocniejsze ale zero rozwarcia :O urodziłam po cięzkich męczarniach przez cc w poniedziałejk o godz 14.05 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogóle to była dla mnie jedna wielka trauma-nie strasząc nikogo bo jak juz wywołali rozwarcie na 10 to stwierdzili ze niuni tętno spada i szybko na sale operacyjną mnie zawiezli a tam ja zaczęłam rodzić :O tzn czułam ze niunia pcha mi sie na swiat zaczęły sie bule parte nie wiedziałam co mam robić, musiałam przeć :O ale połozna mnie uspokoiła ze zaraz mi podadzą narkozę i zebym parła jak muszę a oni i tak zaraz przerwą poród....to było straszne....:(:(:( mam nadzieje ze nigdy nie bede musiała czegos podobnego przechodzić....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ustysia odezwij sie!!!! pozdrawiamy ciebie serdecznie, napisz co u ciebie m_ka jasiek urodzil sie w terminie, 2 dni przed planowanym a porod zaczal sie juz w 24tygodniu, wtedy zaczely sie skorcze i bole porodowe, chcial juz wyjsc na swiat majac zaledwie okolo 800g ale udalo sie go powstrzymac i doczekal terminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwek to okropnosc, wiem ze juz opowiadalas mi o tym ale nadal nie moge uwierzyc ze przy 10cm rozwarciu zrobili dopiero cesarke a ty juz bylas wykonczona porodem bo praktycznie moglas urodzic naturalnie, ewidentnie blad lekarzy ze czekali tak dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Siwek to rzeczywiście straszne musiało być dla ciebie, nie dosyć że miałaś bóle i cierpiałaś to jeszcze się na pewno martwiłaś o dzidziusia :(:( ale na szczęście wszystko się dobrze skończyło. Dzięki wam babeczki za odp. tak się zastanawiam kiedy mój mały mężczyzna zechce się wydostać, mam jakieś dziwne przeczucie, że to będzie wcześniej niż mam termin. A terminy mam dwa, jeden z okresu na 10 listopada, a drugi z USG na 4 listopada i właśnie ten drugi termin biorę pod uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_ka to ja mam odwrotnie - z okresu na 5 a z USG na 13. Ale ginka kazała mi się trzymać tego z USG. Zresztą na ostatnim USG to miałam 3 terminy - począwszy od 29 października, poprzez 9 listopada, skończywszy na 13 :P A Melka i tak wyjdzie kiedy będzie chciała i tez mam takie przeczucie, że wcześniej niż 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co za miłe zaskoczenie mieć co czytac na naszym forum:) ja mój poród opisywałam pare stron wcześniej... wiec sie rozpisywac nie będe... chciałam coś wiecej napisać ale Mateuszek płacze wiec muszę do niego lecieć ...pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eny -----> no to może się tak zdarzyć, że w tym samym dniu będziemy rodziły :):):):) Nati----> mały zazdrosny, że przy kompie siedzisz a on sam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem!!! jakos juz nie mam tego nawyku co kiedys ze codziennie,a nawet kilka razy dziennie zagladalam na forum!!!!calkiem zapomnialam!musze sie od nowa nauczyc tego!!!!:D:D:D:D:D:D:D u nas w zasadzie po staremu,praca,dom,praca,dom!!!i tak wkolko!!! no dobra powiem Wam!!!!!!!!!! Po pierwsze!!!!i najważniejsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! J E S T E M W C I Ą Ż Y!!!!!!!!!!!! M A M S W O J Ą F A S O L K Ę!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Jesteśmy z Bączkiem bardzo szczęsliwi,choć to dopiero początek!!!! Po drugie kupiliśmy wlaśnie mieszkanie,wprawdzie dopiero sie buduje,ale juz jest nasze!!!!!!!!!!!!!!!!!! Eny----->ale masz super brzucio!!!super!!!!!i jak Ty To robisz ,że nie tyjesz??????????ja to pewnie zrobie sie poczwórna!!!!!!! prosze o zdjątka wszystkich!!!!!! M-ka-------------Ty tez masz mi wysłac zdjęcia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustysiaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!! G R A T U L A C J E B R A W OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO witaj w klubie zafasolkowanych, ale fajnie, cieszę się bardzo i trzymam kciuki za was ❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustysia ----> jak się czujesz??? pisz wszystko co i jak, no i popraw się koniecznie w zaglądaniu tutaj :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ustysia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! napisz jak sie czujesz i w ogole wszystko moje fotki mozesz obejrzec na jasia stronie a link pewnie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustysia wieeelkie gratulacje :) ❤️🌻🌻🌻 Szurek Jasiu wyrosł na ślicznego chłopca już taki duzy jest....dawno nie zaglądałam na jego stronke, jakie ma śliczne długie rzęsy...i te dołeczki :) ślicznie już stoi i raczkuje....jejeu kiedy moja tak będzie....dopiero co w miare stabilnie sama siedzi :) naprawdę Jasiu wygląda na sporo starszego chłopca jak na niego patrzę....Szurek kiedy to zleciało????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×