Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

aaaaaaaaaa no i jak zwykle nie mogę nie zadać pytania do mamusiek : Kobitki czy robi się maluszkowi takiemu jak mój jakieś ćwiczenia czy coś w tym stylu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O JejQ widzę, że tutaj jest gorzej niż źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...mój maluszek ma zapalenie oskrzeli i gardła:( była z nim znów dziś u lekarza... M_ka u nas też strasznie zimno...wieje jak jasna .... i wogóle też już dawno na spacerku nie bylismy :( Napiszę cosik od poniedziałku bo przez weken nie mam tak swobodnego dostępu do kompa (czy. braciszek)...pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati kurujcie się szybko bidulki, zdrówka życzę dla Ciebie i małego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia-1606
Hej dziewczątka! napisać cosik o sobie.... jestem młodą mamusią 2,5 Oliwierka.... broi nieziemsko ale jest i tak kochany..... teraz jest właśnie jakaś głupia pogoda bo mój oliwier też jest chory i nie możemy go wyleczyć z krtani, wciąz mu się nawraca (miał już 7 razy w swoim króciutkim życiu).... narazie żyję sobie w narzeczeństwie.... jakoś nie śpieszy mi się do małżestwa..... ale za jakieś 3 lata to pewnie urządzimy imprezę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki :) dawno mnie tu nie było, ale czasu mi brakuje na wszystko Melka jest taka ciekawa świata, prawie w ogóle nie śpi w dzień tylko ciągle chce sie bawić, przytulać.... ładnie rośnie :) miałyśmy mały problem z karmieniem, tzn. mała ciągle płakała, szczególnie wieczorem - dawałam jej obie piersi, a ona nadal płakała. No i okazało się, że po prostu za mało je. Pediatra poleciła mi podawać jej troche sztucznego mleka jaśli po zjedzeniu z 2 piersi bedzie nadal głodna. I w ten oto sposób udało nam się wybrnąć z kłopotu. Są takie dni, ze jej nie daję w ogóle butelki, a sa takie, że raz musze jej dać. szurek - na tych zdjęciach wcześniej była butelka, bo ściągałam pokarm laktatorem, zeby sprawdzić ile go mam :) ja nie jestem ani za karmieniem tylko piersią, ani za sz=tucznym. Każda kobieta ma prawo wybrac co jej odpowiada. Osobiście chciałabym jak najdłużej karmić mała piersią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mi tez ostatnio czasu brakuje na wszystko.... święta i te wesele potem poprawiny, sylwester....ehhhh wybalowałam sie za wszystkie czasy:) teraz w głowie mam prace mgr za którą juz dawno powinnam sie zabrać :O ja nadal karmie piersią juz 11 miesiąc :) i powiem ze cięzko bedzie mi sie z tym rozstać....no ale powoli zaczynam- narazie mała ma szlaban na cyca w dzień- dostaje tylko w nocy ale jakoś nie domaga sie sama - w dzień więc i ja nie nalegam ;) za to w nocy cały czas by spała przy cysiu :) troche to męczące bo nie chce ani smoja ani butli a mnie potem bolą piersi.... zmykam bo chyba mała sie budzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu fotki mojej kruszynki :) http://grafit.mech.pw.edu.pl/~czerwin/foty/golas3.jpg http://grafit.mech.pw.edu.pl/~czerwin/foty/r%f3%bfowa%20dama3.jpg http://grafit.mech.pw.edu.pl/~czerwin/foty/siedz%ea1.jpg http://grafit.mech.pw.edu.pl/~czerwin/foty/sweterek1.jpg http://grafit.mech.pw.edu.pl/~czerwin/foty/sweterek2.jpg http://grafit.mech.pw.edu.pl/~czerwin/foty/sylwester5.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...Mój Mateusz czuje się już lepiej, w czwartek jedziemy na drugą kontrolę... Na spacerek narazie z nim nie wychodzę, poczekam aż mi wyzdrowieje do końca... Zrobiła mu się dziurka w dziąsełku, więc chyba bedziemy posiadaczami pierwszego ząbka...:D Eny fajne zdjęcia, najbardziej podoba mi się Amelka w swej sukienusi sylwestrowej...wyglada jak księżniczka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia------> czekam na fotki twojego synka, adres znajdziesz w nicku. To prawda, że jest jakiś wirus w Polsce, bo dzieci mojego brata też chorują na gardło :( Eny---> mój Kubuś też nie chce zbytnio spać w dzień i też jest wszystkiego ciekawy, ostatnio śmiesznie ogląda swoje rączki i przy tym zeza robi z czym mnie denerwuje a dzisiaj byliśmy na szczepieniu, dzielnie to zniósł jak to facet, troszkę tylko zapłakał , lekarz mu przepisał panadol w razie gdyby w domu płakał ale na razie nie płacze i mam nadzieje, że już nie będzie moja kruszynka kochana, tak mi go żal było :( Enyusia ale kieckę na Sylwestra to mała miała wystrzałową :D:D:D:D w końcu to jej pierwszy Sylwek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienkę dostała od znajomych - jeszcze dla niej za duża, ale na początek sylwestra ją w nią ubrałam, potem już miała inną :) bardzo lubię ubierać ją w takie \"dorosłe\" rzeczy, a nie ciągle w pajace i śpiochy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eny sukienka naprawde czadowa no i buciki do kompletu -chyba h&m co? ślicznie córa się prezentowała :) Wogóle proszę o fotki waszych dzieciaczków na siwek_21@o2.pl Nati twój Mateuszek też superowo uroczyście wyglądał na wigilii :) słodkie te wasze maleństwa....jak tak sie patrze to nie moge uwierzyć jak szybko ten czas leci....moja Nati to juz można powiedzieć pannica :D za miesiąc skończy roczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati----------> dopiero teraz zobaczyłam wasze fotki, ho ho ho ale mały elegancik :D Muszę koniecznie się zalogować na bobasach, no nie mam czasu cholera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_ka79
Nati, dlaczego po wystawieniu komentarza na bobasach (na stronie twojego Mateuszka) jest w moim przypadku napisane, że od niezalogowanego użytkownika ???????????!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_ka79
o pięknie i tu na pomarańczowo też no nie wytrzymam!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_ka79
Dobra Nati- już wiem dlaczego - ale ciołek ze mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzeiń dobry wszystkim laseczkom!! Dawno sie nie odzywałam ale wiele się działo.... Po pierwsze: moge sie wam w końcu pochwalić: dziś zaczełam 2 trymestr!! Kurczę ale sie ciesze że mogłam się z wami podzielić ta informacją :) Reszta rodzinki tez dowiedziała sie późno bo w wigilie :) Czuję się bardzo dobrze, ani razu nie zrobiłam pawia, tylko 2 ray zasłabłam (ale to w kościele gdzie było duszno) Po drugie: dostałam w pracy umowe już na stałe i solidną powyżkę, kurczę po prostu żyć i nie umierać! W pracy jeszcze nie znaja dobrej nowiny ale zaskoczeni nie będą bo juz w zeszłym roku mówiłam ze chce sie rozmnożyć :) Na razie planuje regulaminowo po 18 tygodniach wrócić w kierat, bo wiadomo, że z 1 pensyjki to się długo nie pociagnie... Opiekunką ma zostac mój tata, który sam się zaoferował! W końcu to nie pierwszyzna dla niego :) Pozdrawiam wszystkie mamusie i obecne i przyszłe!! Enusia - prześliczna ta wasza Melka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny mam pytanie czy któraś z was miała kiedyś lub ma włókniaka piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikan serdecznie gratuluję i podziwiam że tak długo wytrzymałaś nie chwaląc się tą radosną nowiną !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam wczoraj USG, prawdopodobnie będzie synek!! Boże jak się cieszę!! Jest zdrowiutki, tylko ja mam kiepską morfologie i zalecenie żeby łykać prenatal clasic. Rączki i nóżki na swoim miejscu, fika fikołki, macha mogami, rusza żuchwą, normalnie jak zaczarowana patrzyłam w monitor!! Taka jestem szczęsliwa!!! Pozdrawiam i buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikan wiem co czujesz :) a zobaczysz ile szczescia bedzie jak sie urodzi gratulacje synusia!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! dawno mnie nie było!brak czasu,kłopoty zdrowotne,utrudniony dostęp do kompa i wszystko na raz! jestem juz na zwolnieniu lekarskim i chyba pozostane na nim do konca ciąży!niestety!ale robie to co jest najlepsze dla mojego malca! no właśnie mówie malca bo to będzie synuś!!! Mikan---------->GRATULUJE!!!!🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NGT ja nie miałam wlokniaka ale zrobił mi sie guzek w piersi lekarz powiedział ze to od karmienia i powinien zniknac jak przestane karmic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×