Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

no stoi u mnie od grudnia i jak go potrzymam dłużej to się zepsuje:) rodzice przywiezli go ze sobą jak urodziłam Julitę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanulka, ty się biedna tam chyba kurwami narzucasz;) jutro wszak będzie lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz ivko ze nawet nie :) siewamy sobie na zmiane lub w duecie z marzenka i jakos idzie to. a ze skrzywienie kregoslupa mi grozi? no coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde jak mi tu telefony dzwonia dzis no! dzieki bobu juz sie odrobilam z tych sprawozdan, bo bym cienko piszczała teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka wywal 92 osoby ze swojego biura i od razu zrobi sie wiecej miejsca:):):) Iv. no to jestes lepsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iv, no wiesz?! a co to da? ;) a propos bąka- anegdotka. kolega michala ze sklepu wychodzac przed sklep rzekl: zaraz wracam, ide puscic bąka. wszystkich ogarnela konsternacja. zapomniały baranki, że iż kolega niejaki B. Bąk siedzi w samochodzie i czeka, aż Adaś odjedzie kawałek dalej zeby mogl sobie spokojnie wyjechac z parkingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedzialek przyszla do mnie M-ka i jestem teraz szczesliwa posiadaczka M-ki i L-ki:) czekam na adres na jaki mam wyslac tą L-ke,bo sie tak umówiłam,ze sprzedawcą,ze wyslę ją bezpośrednio do osoby,która wygrała tą aukcję,ale ten sprzedawca cos sie nie odzywa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam sily. z glodu leze przeciez pod biurkiem i pisze do was przy pomocy mej wysportowanej lewej stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wciągnelam prince -polo i mi mało cos chcialam powiedziec i mi teraz wylecialo z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, wiem! moze dzis odbiore sukienke z czyszczenia i garnitur miska a to spowoduje ze jak wymierze dokladnie tę kiecke, to ja w koncu wystawie na allegro :) choc powiem wam ze TAK sie do niej jakos przywiązalam, ze normalnie szkoda mi jej sprzedawac,ale nie mam jej gdzie trzymac kurcze... ale ona jest taka fajna ze bede chyba plakac jak ja bede oddawac komuś o ile sie oczywicie sprzeda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, ja sie tak nie bawie. nie umiem sie zalogowac do mojego konta w wirtualnej uczelni. juz mi pani wyslala jeszcze raz moje dane, sprawdzalam na 4 kompach i nie wchodzi! a pani twierdzi ze wszystko dziala, ze sprawdzili i powinno byc ok. no ale nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no myszo, w intranecie czyli. tam mamy miec wszystkie informacje o studiach, materialy do sciagniecia itd. a ja sie kurwa zalogowac nie moge!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×