Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

hehe miesa mam na przyszly tydzien no chyba ze bendem kroic na kostki o boku 1 cm to wtedy starczy do bozego narodzenia pozyczac nie lubiem moze karta kredytowa? hmmmmm nie wiem bo jeszcze nie znalazlam co chce kupic :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu leży problem - jeszcze nie znalazłaś tego, czego szukasz, tak samo jak Bono;) Ja już niczego na szczęście nie potrzebuję. No, czarny stanik by się przydał, ale to przy okazji. O samochodzie i laptoku nie wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zeżarłam snikersa :D pyszny był :D co mi trzeba: -telewizor -samochód -bramę na pilota do garażu -1000 PLN na drobne zakupy (portki, garniturek, kurteczka/płaszczyk, buciki, ciuszki dla dziecka) -narty (1 para) jak mi się coś przypomni, to dopiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dupo zazdraszczam gdyż ja potrzebuje mnówsta rzeczy ...:O:O 1. kozaki eleganckie 2. kozaki ciemny brąz ivka wie jakie 3. swetrosukienke z golfem 4. marynarke czarną skórzaną 5. biały pusz ap 6. czerwony pusz ap 7. conajmniej cztery pary stringów w różnych kolorach 8. fajne rajstopy w ażurowy wzór 9. płaszcz czarny zimowy 10. czerwone buty na słupku 11. superskuteczny preparat odchudzający 12. depilator 13. koszula biała wiązana pod szyją 14. czarna klasyczna marynarka 15. bojówki 16. czapka 17.szalik 18 rękawiczki 19. bluza na narty 20. koszulka nocna 21. koszula czerwona 22. golf czerwony 23. turkusowa torebka 24. aktówka 25. torebka czarna skórzana 26. fajne dresowe spodnie to tyle co mi naraz do głowy przyszło no to ide... sie utopic :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysiak Ci na te \"drobne\" zakuposy nie styknie. Podbij do dwóch, by mieć komforta psychicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mysza :D jak to dobrze wiedziec CZAGO SIE CHCE :) moja lista bylaby moze nawet dłuzsza od twojej. Niestety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee, ja tam nie myślałam nawet o takich zbytkach, jak 10 w szafie marynarka koloru czarnego:) Z takich bzdurek, bez których da się przeżyć, to bym se też liston stworzyła, ale nie chcę, bo pójdę się utopić jeszcze szybciej niż Myszun. Ale natchnięta zostałam rajstopami, myślę, że to się da dziś załatwić:) No i leki z bożej apteki, pamiętaj Czigro, pamiętaj, by kupić je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, O, o o o, fitnessowe wdzianka też bym chętnie przyjmła. Bo ćwiczę w tym, co 100 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bez tego nie da sie przeżyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a marynarek czarnych mam tylko dwie rzec pragnę:P:P no może trzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i do dentysty na przeglą iśc musze i coś czuje że z pięćset peelenów nie moje zaś:O:O:O:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u dzina była? Ja nie mam ni jednej czarnej marynarki, a kupuję taką już od lat:) I kupić nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wcale czigro nie jest tak łątwo kupic rajstopy czarne we wzór ażurowy które sa milusieńkie dla mej nogi i mają wzór wyszczuplający ...:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa no tak 1. gin 2. badania do prawa jazdy 3. prawo jazdy - wymiana 4. soczewki 5. płyn do soczewek o fak:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po kuźwę nędzę wspominałam, że nie mam samochodu i laptoka? Wywołałam burzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przydałaby mi sie słowem jakaś nieprzewidywalnie dobrze płatna fucha noooooooooooo czigra pomóż koleżance :P:P:P:P:P:P sie byu znalazło może jakie zleconko :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Ty Mysza sprytnie ukryłaś ten skuteczny preparat odchudzający pomiedzy tymi szmatkami:P ja w zasadzie oprocz pracy to niczego nie potrzebuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty masz chociaż widoki na fuchy, ja natomiast ni cholery. Chętnie bym coś porobiła wieczorowymi porami za kilka dodatkowych setek na kocią karmę, ale co, ale co? Składanie długopisów nie wchodzi w grę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza Ty pamiętaj, że w zimie na narty się wybieramy, osobiście kroci mnie słowacja. mam mieć dwa wyjazdy, drugi to może będą ustrzyki albo palenica w sczawnicy- piszesz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czigra a wykładanie towaru na półkach w hipermatkietach wchodzi w gre?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysz a po co ci badania jeszcze raz przy wymianie starasz sie o bezterminowke? soczewki znow takie drogie nie sa, zwlaszcza na allegro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy dodałam, że to zajęcie ma być w domowym zaciszu? No więc ma być. I żebym jednocześnie jednym okiem mogła oglądać seriale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są mi potrzebne badania gdyż ważność prawa jazdy mego poprzez ślepotę skończyła sie w maju 2006 roku a więc aby dostac prawo jazdy musz e sie wszak badać tak pisze sie pod warunkiem że narty kupiem ponieważ gdyż mam zerwany czub w jednej narcie i wstyd z takim jeździć a są już nie do dokupienia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to domowe zacisze zupełnie zmienia postac rzeczy:P jak juz wpadniesz na jakis pomysł,to sprzedaj bezrobotnej,znudzonej,niedowartosciowanej kolezance z forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam hanko i juz sie nie moege doczekac sie pochwalem wam ze idziem z hankom na najlepsza czekolade na goraco w miscie naszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to szuruj do makro, tam sa tanie narty. ostatnio sprawdzałam, czemu one takie tanie - co się okazało, to są rzeczywiście nowe firmowe narty, tylko np. modele sprzed roku czy dwóch. a moja średniozaawansowana noga na pewno nie wyczuje różnicy :) mnie kusi szczawnica ze względu na fajowy punkt wypadowy, mianowicie pokoje kilka mertrów od wyciągu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×