Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

aha a w szufladzie rano przed wyjściem z domu pani domu znajduje sie 2 paczki delicjii o smakach odrębnych paczka haribo i inne natomiast jak pani domu wraca wieczorem w szufladzie znajduje sie 2 opakowania po delicjach o smakach odrębnych opakowanie po haribo i inne opakowania a wszystko gustownie nastroszone budzęce nadzieję że gdy wsadzisz ręke odpowiednio głeboko to znajdziesz jakiego zmiętego galaretkowego misia ale nie... płonne nadzieje twe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iv. myślę,że golonka z pieczarkami taka zapiekana w piekarniku,która wcale się nie trzęsie bardzo by Ci smakowała!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz myslalam,ze sex gadgeciki,nakladk durexa i prezerwatywy smakowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszo jak będziesz bardzo głodna to Ci przypomnę o salcesonie i szynce z żyłami :P:P:P witajcie :):) kalina to pecjalista w ukąłdaniu diet :P:) dede, poczta zaliczona :P cieszysz się ??? ivo kciuki będą mocno zaciśnięte :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe kalinka u mnie popoludniami tez znajduje w szafkach kuchennych fantazyjnie nastroszne reklamowki i oreczki tudzież opakowania PO jedzieniu sugerujące iż coś tam jednak sie znajdzie i jakież moje za kazdym razem rozczarowanie, jak tylko znajduje...okruchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh dede tylko z pomponka bedziesz spać musiała... a to nawet nie facet jeno suka jest :O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa jak jej kawalera przywieziesz to se będziesz sama na podłodze spała!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam powiedziec, że Pompon przypominam moje Panie jest wysterylizowany, zatem pociągu nie czuje, zatem żaden kawaler jej nie rusza:p Pierogi se gotuję ruskie:). Uwielbiam:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam się,że wtedy to juz dla nikogo nie bedzie miejsca:) a tak w ogóle to wolf ma warunki:) az mu się w psim napletku nie mieści:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zmienia postac rzeczy,zreszta wolf jest chyba gejem,bo skacze na niego doberman tescia,jak również jamnik :) tez uwielbiam ruskie (jedyne które nie pasują z cukrem:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem że spozywasz pierogi z mięsem tudzież z kapustą tudzież z gryzbami posypane CUKREM??!! :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie oddalam celem wykąpania i uśpienia nieletniego dziecka mego,ale jeszcze tu wrócę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEE to nic dziwnego jednak jak kopytka (łooo matulu chyba 5 lat temu jadłam) to tylko z cukrem i masełkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki własnie dzięki kofitkowemu męzowi udało mi się znaleźć najtanszą pralkę w Wawie :) Normalnie w sklepie (najtanszym) kosztuje 1800zł. a ja za 1490 znalazłam :) a tak w ogóle to mamy ogrzewanie i ciepłą wodę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba po każdej kapuście wydyma:( dede, gdzie Ty swojemu wofowi zaglądasz???????????????? kalinka, te pierogi, to twej roboty własnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×