Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Tak, własnej roboty;). Własnoręcznie je wyciągnęłam z zamrażarki, rozerwałam zębami opakowanie z napisem \"pierogi ruskie\" i wrzuciułam do gotującej wody:p:D! To super eny!!!! To najważniejsze!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eny to jak wprowadziliście sie już całkowicie?????? kurde ale wam fajowo :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się najadłam, napiłam i posprzątałam teraz m jak mdłość dede, już cI napisałam na gg kalino, czemuś mi nie odpisała n gg 😭 chodzi mi o to, które Ci się spodobały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesieńku kochana, nie odposałam Ci już potem, bo zapomniałam, ale nic z tych butków nie wyjdzie, bo pytałam o wysokość cholewki i szerokość w łydce:(. Nie pasują:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - w ktorym tyg ciazy maluszek ma ok 4mm? bo kolezanka ma taki opis i chcę wydedukowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dede- to pewnie tez sprawa indywidualna ale fenomen tych 4mm o ktorych mowie jest taki ze ta dziewczyna nie mogla zajsc w ciaze od wielu lat nawet przez inseminację i juz tylko in vitro bylo dla niej ratunkiem, a tu prosze :) musze tylko jeszcze sie dowiedziec czy ten opis dotyczy tego co mysle no ale czego moze dotyczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe jest w ciazy :) jej mąż wlasnie sie do mnie odezwał :) telapatia czy co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie idźcie jeszcze spać prosze was !!!:O:O ivko daj sie emowi pouczyć!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak myszo - każde poczęcie to CUD :) ale wiesz o co mi chodzilo ze w jej przypadku nauralne poczecie to byłby cud nad cudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem specjalnie tak napisałam bo ja nie moge uwierzyc że człowiek był w stanie wymyśleć cos takiego jak in vitro albo jeszcze więcej i moga sie dzieci rodzić tam gdzie nie moga :D:D:DD:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tych emocji to chyba mam stan podgorączkowy :) co prawda prasuję, no ale wypiekow az dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! ja właśnie wczoraj obchodziłam 1 miesiąc odkąd jestem żonką :) byliśmy na świetnej, romantycznej kolacji. Jestem chora i prawdopodobnie pójde na L4, ale jutro w pracy mamy inwenturę i muszę być ! a tak wogóle to złamałam tipsa, tzn. jest do połowy oderwany, ale jakoś pomalowałam go i jeszcze się trzyma. Oki, lece pod prysznic, po tabletki i do wyrka...szkoda tylko ze mnie nie ma kto ogrzać bo moje kochanie chodzi na nocki :( nie zapominajcie o mnie w mailach, bo od dawna nic od was nie dostałam...buziaki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć nati - świeżo upieczona mężatko :) ja idę poprzytulać się do mojego Miśka :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza :) kurcze ale sie nie wyspalam, nie moglam zasnac, budzilam sie co chwile a na dodatek jak juz spalam, to snily mi sie rozne dziwne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×