Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Roopuch---nasz ekspert sam pracuje w branzy motoryzacyjnej kilkanasie lat:) nie zauwazylam zebym wspomniala cos o wyzszosci tehnologicznej astry nad civic... my trafilismy na super auto i jestesmy baardzo zadowoleni moze gdybysmy sie faktycznie rozgladali za honda tez znalezlisbysmy taka perelke jak nasza:) moze skonczmy juz ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno sprostowanie: Pozorna \"niezawodność\" pojazdów z europy w latach 90-tych,nie wynikała z ich super jakości tylko poprosu z prostoty konstrukcji. Te samochody miały być o prostej budowie ażeby były tanie. Dla porównania japończycy \"zbudowali\" na początku lat 90- tych silnik o zmiennych fazach rorządu,który pozwolił na \"wyciśnięcie\" z silnika 1,6 l - 160 koni mechanicznych (silniki badzo trwałe wbrew mitom,wiem bo moi koledzy z klubu jeżdzą),a europejczycy z tej samej pojemności uzyskwali max 110 koni mechnicznych. Japończycy konstruowali wielowahaczowe zawieszenia,a w europie królował Mcperson,który ma tylko jedną zalete -jest tani w produkcji. Podane przykłady pozwalają na stwierdzić iż kiedy japończycy konstruowali precyzyjne,przemyślane i trwałe konstrukcje,to europejczycy \"skakali po drzewach\" w dziedzinie konstruowania silników i pojazdów. Nawet w dzisiejszych czasach żaden producent europejski nie wyciąga z 2 litrów pojemności, 200 koni mechanicznych (silnik wolnossący- Honda). Nieche też nikogo martwić,ale to Honda ma obecnie najlepszego i najnowocześniejszego Diesla na świecie (według obiektywych badań niezależnych instytucji). Polecam ranking awaryjności ADAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ropuchu widze ze japoncow stawiasz na piedestale - ale cale szczescie jedynie w dziedzinie motoryzacji :D ja z nimi pracuje i zastanawiam sie jak oni do tej niemalze prefekcji motoryzacyjnej doszli przy braku totalnej organizacji:P ach z reszta nie tylko organizacji:D a poza tym to mi sie wydaje ze to jest tak ze zalezy na jaka \"partie\" aut sie trafi. ople astry sa lepsze i gorsze i tak samo jest z innymi markami. jedni oddadza zycie za model x a drudzy go przeklinaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absolutnie nie stawiam japończyków na piedestale,jestem obiektywny w swojej ocenie. A jak dobrze się poskłada wszystko to z Czigunią będziem pomykać Fordem Mondeo:):):) też bardzo dobry samochód. Dobry silnik Diesla,bardzo oszczędny i dobra konstrukcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeżeli nie uda się nabyć Fordzika:( to kupimy Miśka:):):: o taki jest gryplan:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mowi sie ze ford gowno wort:D oczywiscie zartuje ropuchu, prosze sobie nie brac nic do siebie!:) ja tam sie na autach nie znam, jak ma kierownice wspomaganie 4 kola i jedzie to dobre auto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałem takie zdanie:):):) Ale zmieniłem jak Czigry tata mnie przewiózł i w wakacje zroniliśmy nim ok.2000 km. Ford jest z 2003 roku,także świerzak. Co do wcześniejszych wyrobów Forda to zdanie mam różne:) to zależy jak kto dbał:):)Ale z kolei niektóre części ma drogie,bo np. nie można kupić sworznia wahacza,tylko trzeba cały wahacz kupić itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole to gdzie sie wszystkie podzialy????? bo juz zaczynam podejrzewac ze zaszylyscie sie wszystkie na innym topiku a mnie i ropucha zostawilyscie zebysmy sobie o motoryzacji mogli pogadac:D:D:D kawe robie - przychodzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) też zachciało mi się kawy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz coś o słodyczach, to ściągniesz dede:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten jak walnie wywod to
MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do tej kawy to ciasteczko jakieś masz...? W czekoladzie - preferencyjnie. I nie jedno... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, uważam że masakrą jest wyrażanie opinii niepopartych faktami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co,jak się zna to wywód wali i ma wzwód jak walnie wywód:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabciej, a co sądzisz o czymś takim: Honda Civic Coupe 1.5 16V Cena: PLN 8 500 / EUR 2 198 (do negocjacji) Typ: Sportowy / Coupe Informacje: Rok produkcji: 1994, Data rejestracji: 03/1994, 186 000 km, 101 KM (74 kW), Pojemność skokowa: 1500 cm3, benzyna, czarny, Liczba drzwi: 2/3, Dodatkowe wyposażenie: centralny zamek, radio, wspomaganie kierownicy, welurowa tapicerka Dodatkowe informacje: sprowadzony, bezwypadkowy Opis pojazdu: Auto sprowadzone z Holandii, przyjechało na kołach, cena + niskie opłaty, mozliwa pomoc w rejestracji. Auto w bdb stanie, gwintowane zawieszenie z mozliwoscia regualcji wysokosci, sportowy wydech. Więcej inforamcji udzielam telefonicznie, nie odpowiadam na sms\\\'y!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo cenię wywody żabcieja:) ostatnio jeszcze bardziej:D:D:D:D nawet MM-owi podałam do nich linka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, jaki by tu temat w domu dziś zapodać, by walnął wywód poparty wzwodem?:D Kasia, jak mogłaś zjeść MOJEGO cukierka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czigra on faktycznie byl TWOJ bo mi wyjatkowo nie smakowal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ptasie to w jakim smaku posiadamy? Bo cytrynowe Wedla i waniliowe Milki mi się przejadło (jak ktoś wpierdzieli jedno pięterko w godzinę, jest to możliwe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest możliwe;) żabciej, czyli to jakies przekręt czy blef?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×